Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak jutro panowie typy ? Dzisiaj jestem 94 zł na plusie, to jutro coś pewnie za końcówkę rzucę przypałowego. Tak się zastanawiam właśnie nad Man U (kurs 2,5) + handicap PSG z Realem (kurs 5,4) i za te 4 zł mam 50 dych jakby weszło :)
Przypałowy to byłby kupon ale czemu nie ? Może się zdarzyć. United leciutko pod ścianą, więc zwycięstwo tutaj byłoby zbawienne z CSKA, a Real bez 'połowy' składu, do tego na wyjeździe - no i grą nie porywają, nie ma za bardzo kto z przodu podciągnąć, bo CR gra piach, Bale i Benz nie zagrają, a i pewnie brak Modricia...
Co wy na taki kuponik ?
4
A kolega od tygodnia mówił, że ma przeczucie, że Arsenal pociśnie Bayern, sam dzisiaj rzucił 50zł na handicap dla Arsenalu :) wzbogacił się chłopak :D
2
Postawiłem parę dzisiejszych spotkań, trochę poleciałem po bandzie bo z handicapami ale trudno, jak myślicie - dam rade ?
Zenit - Lyon typ:1
Bate - Barca (1:0 handicap) typ:2
Porto - Tel Awiw (0:1 handicap) typ:1
Valencia - Genk typ:1
Za 12 zł, do wyjęcia prawie 100zł :) oby się udało, bo na koncie online tylko 30zł mi zostało :(
1
Wchodzi mi Stoke X2, wszedł Panatinaikos handicap i jak zwykle coś zniszczy kupon...Gijon miało wygrać :(
0
A ja obstawiłem handicap Dortmundu, City, PSG i Barcy :)
Czyli największy faworyt można by miesiąc temu powiedzieć zwali mi kupon na 300zł :)
1
Co to ma za znaczenie skoro Trofeum za Ligę Mistrzów stoi w naszej, klubowej gablocie ? Myślę, że Juventus oddałby całe 92 mln które w całej LM zarobił za ten puchar :)
9
Mówienie na siatkarzy, że to kompromitacja jest 'deko' nie na miejscu. Wyobraźmy sobie, że piłkarze rozpoczynają sezon reprezentacyjny tak samo jak siatkarze i mają takie same natężenie meczowe. Nasi siatkarze zaczęli zgrupowanie pod koniec maja, a zakończyli teraz (jakby grali do finału to jeszcze kilka dni) więc sezon reprezentacyjny trwa PÓŁ ROKU. A sezon klubowy ? Też dokładnie pół roku... bo nasi siatkarze za jakieś 5-7 dni wrócą do treningów z drużyną klubową, będą w niej grać do połowy maja, tydzień wolnego i znów reprezentacja czeka. Jaki tu jest sens ? Siatkarze już jakoś od hmm...2007-2008 roku napierdzielają jak głupi. Chłopaki mają po 2 tygodnie wolnego w roku, a do tego ciężko jest grać takie turnieje jak Puchar Świata. 14 dni na 12 spotkań...? Co to w ogóle jest za turniej? Rozumiem kwalifikację olimpijską, ale takie mordercze granie ? Jaki tu argument FIVB za taką formułą ? Ustalenie spotkań codziennie i czekanie aż siatkarze umrą ? Wyobraźcie sobie Barcelonę jak gra w 14 dni aż 12 meczy... toż to ABSURD.
Może piłka nożna to ciut inny sport, ale gram dość aktywnie w siatkówkę i wiem, że to też jest męczące.
1
Tak od kilku dni (od meczu naszych Orłów z Irlandią) prześledziłem kilka spotkań Krychowiaka. 2 spotkania z czasów jak grał jeszcze we Francji oraz kilka obszerniejszych skrótów z Sevilli (mecze Sevilli oglądałem też w tamtym sezonie - jakieś 10-15 na pewno widziałem). Tak się zastanawiam czy nie przydałby się on u nas w Barcelonie. Myślę, że Sevilla puściłaby go za jakieś 25-30 baniek. Przyglądałem mu się uważnie, jego wyprowadzenia i odbiory piłek to naprawdę nie są przypadki, to jest CZYSTY progres. Chłopak przez jeden rok z solidnego (tylko solidnego) grajka zrobił się naprawdę jednym z lepszych defensywnych pomocników (wg mnie top 20, a jak się w takim tempie będzie rozwijał to za pół roku będzie w top 10). Hm...Mascherano ma swój wiek, po za tym jego pozycją u nas jest raczej środkowy obrońca. Samper rzadko kiedy dostaje szansę nawet na trening z 1 zespołem, nie wiem czy szukać w nim jeszcze chociażby zmiennika dla Busiego. Wiadomo, że Sergio to klasa, bite TOP 3 w formie na swojej pozycji, ale Krychowiak mógłby u nas grać jako zmiennik Busiego. Jest świetny na swojej pozycji, cena jak na obecny rynek też nie jest jakaś ogromna. Co Wy o tym myślicie?
1
Oglada ktos moze serial 'Vikings' ? Aktualnie jestem na koncu 3 sezonu, wciaga strasznie. Wpadlem na ten serial przypadkiem, po obejrzeniu Spartakusa szukałem czegos podobnego i znalazlem cos lepszego. Polecam! :)
8
Swoją drogą - mamy 2 nieocenionych zawodników w reprezentacji. Oni ciągną ten wózek. Mowa tu o GLIKU i KRYCHOWIAKU.
GLIK - czy on popełnił jakikolwiek większy błąd w tych eliminacjach ? Widział ktoś coś takiego ? Klasa. Gość mocno puka taką grą do TOP15-20 najlepszych stoperów na naszym globie. Jest niesamowicie pewny, nieustępliwy, twardy, dość szybki jak na swoje gabaryty, dodajmy do tego 'włoskie cwaniactwo', a i cholernie ciężko z nim wygrać 'głowę'
KRYCHOWIAK - patrzę i oczom nie wierzę. Jak z zawodnika średniego, nawet można śmiało powiedzieć, że drewnianego w 1,5 roku robi się gracz klasy światowej. Chłopak w tym momencie jest naprawdę fantastyczny. Typowy defensywny pomocnik (wg mnie najtrudniejsza pozycja na boisku). Chłop biega cały mecz, ma po 6-10 odbiorów, co chwila jakiś przechwyt, a i UWAGA - zapomniałbym o najważniejszym - Grzesiek ma to, co wyróżnia klasowego piłkarza czyli bez problemu przechwyci piłkę i z dość dużym spokojem minie rywala czy dwóch i wyprowadzi akcję. Piłkarz przez duże P nam się zrobił.
PS. Żeby nie polała się na mnie fala krytyki, bo teraz moda na Lewandowskiego. Jest dobrym graczem, trzeba przyznać. Jest ważny, nie będę wymieniał jego zalet, bo każdy je zna - chłopak też zdecydowanie robi robotę, strzela bramki. Ale wg mnie bardziej kluczowi są Krychowiak i Glik. Nie wyobrażam sobie kadry bez nich, jak myslę, że w pomocy na EURO miałby biegać np Polański czy Jodłowiec to śmiać mi się chcę. Tak samo bez Glika. Kto na stoperze ? Cionek i Szukała? A jakby Lewego nie było ? Owszem - mega osłabienie, ale myślę, że Milik z Sobiechem by dali radę. Zamiast 13 bramek Lewego, byłoby np 11 Milika + Sobiecha. Lewandowski jest kluczowy, jest trzecim najważniejszym piłkarzem naszej kadry. Zaraz za Glikiem i Krychowiakiem. AMEN.
1
Witam po banie :)
Co myślicie o sprowadzeniu Stones'a ?
Oglądam Premier League, chłopak już 2 lata temu miał przebłyski, w tamtym sezonie grał praktycznie cały czas i ciężko go było przejść, niestety mało oglądałem Everton - głównie jak grali z czołówką. Ktoś coś więcej powie ? Jak chłopak w tym sezonie gra ?
0
1
Komentarz usunięty
1
Real nijako dzisiaj, zresztą jak non stop w tym sezonie - klepanie w koło i wrzutki. Atletico z nimi wygra, dzisiaj mecz materacom nie wyszedł - 23 strzały, 7 celnych, a bramkarz Benfiki się zapocił jak maratończyk, non stop musiał stać na baczności, bo gracze Simeone atakowali. Jak tak samo zagra Atletico jak dzisiaj tylko będzie lepsza skuteczność to stawiam 2/3-1 dla Griezmanna i spółki :)
3
Munir + za asystę, ale panowie przyjrzyjcie się tej asyście :D
Kupa szczęście, a nie drybling. Tylko ostatnim zagraniem zwiódł rywala, a potem podał do Suareza. Wcześniej wleciał na chama w rywali i po prostu po rykoszetach piłka jakimś cudem wróciła mu pod nogi. Ale tak czy siak - krótkie wejście, 2 asysty (można tak to uznać), kilka prób dryblingów, zrobił zamieszanie, zepsuł podanie Neymar i tyle. No ale całkiem nieźle, sporo lepiej od Sandro.
5
Świeżo po meczu:
Mimo zwycięstwa nie jest dobrze. Nie ma też tragedii. Gramy bez Messiego, z kontuzją zszedł Iniesta, nie ma też całej reszty, a i Alba wszedł dopiero w 2 połowie. Hmm...gra średnia, 2 połowa zdecydowanie lepsza, naprawdę podziwiam S.Roberto ostatnio - świetne mecze na prawej stronie i dzisiaj też poczarował w pomocy, brawo! Może to jeszcze nie jest 'spalony talent' jak już od kilku lat się o nim mówi. Może musiał dojrzeć ? Każdy ze starszych kibiców pamięta jak zaczynał Xavi - był średniakiem a'la właśnie Roberto. Grał trochę cześciej, ale zwykle bez błysku - dopiero za Rijkarda coś się ruszyło. Brawo za comeback i jakże ważne 3 punkty - to się teraz liczy. Jak powtarzam - oby z Sevillą wygrać, a potem czekać na Villarreal i tam też walczyć jak się da i zgarnąć 3 punkty. To są nasze najważniejsze mecze, bo nie dopuszczam myśli, że przegramy z resztą drużyn w lidze (wliczam te mecze bez Messiego). Dzisiaj 3 punkty w LM - nie ważne jak, nie ważne ile i z kim - są 3 punkty. Teraz Sevilla, skupić się na nich i JAZDA!
VAMOS!
0
Też macie problem przy 'odpowiedziach' oraz 'poleceniach' ?
Już od 3-4 dni kiedy chce odpowiedzieć na komentarz, klikam 'odpowiedz' i nic nie wchodzi, to samo 'polecenia' i nic. Nie wiem co się dzieje...
Stronka oczywiście props, tylko czasem właśnie takie bugi/ścinki.
1
Tak jak mówiłem - obserwuje BATE już od kilku spotkań (dzisiaj byłem pewien że zdobędą jakieś punkty u siebie, że obstawiłem 1X na nich) i widze, że chłopaki jak na standardy białoruskie to grają kosmicznie. Taką Legie czy Lecha to by łyknęli na śniadanie, a i nie zdziwię się jak z taką formą i nas łykną 2 lub nawet 3:0 na Białorusi :)
0
Zawsze coś kupon zepsuje eh...
Jeszcze niby czas ale z taką grą angielskich drużyn to...padaka.
Bate 1X - do przodu
Bayern Monachium 1 - do przodu
Zenit 1 - do przodu
Arsenal 1 - w plecy
0
Neymar jakby grał w Realu i nasz rywal byłby w sytuacji gdzie wypadł by Ronaldo to właśnie dzisiaj spełniałby w 100% rolę CR7. Nur w polu karnym + niewidoczność w meczu, no i ewentualnie jakiś gol z dobitki :)
0
Znajdźcie jakąś pozytywną stronę - zawsze można w naszych meczach stawiać na rywala w STS-ach, nawet i z remisem kurs będzie pewnie 4 i więcej. Na taką Seville 1X jest pewnie z 3 jak nie lepiej, warto grać - śmiało hajs będzie wpadał :)
0
Patrzyłem 15 minut na BATE, chłopaki z taką grą mogą śmiało u siebie nas oklepać :) nie śmieszne to, no ale mają formę, a my kompletnie bez niej + kontuzje. 0 pomysłu na gre, autostrada do bramki co 2 akcje rywala więc z Bate oby chociaż zdobyć 3/4 punkty i nie będzie źle.
0
Oby z BATE jakimś cudem zdobyć chociaż 4 punkty, a potem liczyć na Messiego w rewanżach z Romą i Beyerem...
0
Ale białym gul skoczy :D oni czekają na stronę już kilka dobrych lat, a my 2 razy w roku mamy ulepszenia itp :D
0
Jak dobrze pójdzie to u siebie można ograć Leverkusen, a potem oby 3 punkty z Sevillą. To są najważniejsze mecze (plus ten z Villarreal). Wygrana w tych dwóch meczach da nam spokój, potem spokojne przygotowanie do reszty spotkań bez Messiego. Na pewno też pomoże nam to, że będą wracać inni - wróci Verma, gotowy powinien być też Alba. Wygrać wszystkie spotkania, tak żeby do GD podchodzić z przewagą punktową (Real ma znacznie cięższy terminarz m.in Atletico, Celta czy Sevilla) i będzie dobrze. Nie ważne jak - oby wygrać te 8 spotkań, nie ważne czy 1:0 czy 10:0 - oby z kompletem punktów i z Messim podchodzić potem do El Clasico, a wierzę, że Real wtedy będzie po porażce z ATM i porażce/remisie z Celtą :)
1
Komentarz usunięty
0
Heh, po naszym meczu biali się śmiali, że Barca gra padake, teraz cisza, bo sami grają tak samo :D bolały mnie oczy jak oglądałem mecz naszych, ale są 3 punkty i to ważne, a jak patrze na Real to oczy bolą jeszcze bardziej :D
31
Śmieszni jesteście kibice sukcesu :)
Nie idzie nam - zgadzam się, od początku sezonu idzie jak po grudzie, do tego dochodzą kontuzje, ale KUR#A, mamy dzisiaj 3 punkty, zrozumcie to, że czy wygramy 35:0 czy 1:0 to i tak mamy 3 punkty. Teraz nam nie idzie i nie ważne z kim gramy, jak gramy - liczą się 3 punkty, a forma przyjdzie. Nie w dzień czy tydzień, ale przyjdzie. Teraz kiedy jesteśmy bez formy liczą się tylko 3 PUNKTY, brawo Barca - mamy 3 punkty, a Wy ze spokojną głową szykujcie się na kolejne mecze. VAMOS!
3
Real wygrywa kolejny mecz. W poprzednim z Granadą grali średnio (o ile tak to można nazwać), no i tak naprawdę tam powinien być punkt i nic więcej. Dzisiaj hm...my kompromitacja, oni kolejny...średni mecz. Mogli dorzucić 2-3 bramki ale i Bilbao miało swoje okazję i myślę, że remis też byłby sprawiedliwy. My gramy kaszanę, Real też gra słabo - niby coś strzelą, niby okazje są, ale nie widzę w ich grze jakiegokolwiek, nawet małego, błysku. I u nich przyjdzie kolejna strata punktów, myślę, że nawet w ciągu 3-4 najbliższych kolejek. A przypominam, że my mamy za sobą Malagę (niewygodny rywal), Bilbao, Celtę oraz ATM. Oni mają póki co za sobą tylko Bilbao, więc terminarz nam sprzyja, a to jest tylko 1 punkt straty.
1
Brawo Bilbao. Dzisiaj czarna passa - Polacy z Włochami w dupę (przez co się mocno nie wyspałem do pracy :D), Barca tęgie lanie to chociaż Wy, Baskowie, poprawcie nam humory ! :)