3

Na krótko po meczu. To dobry czas na prysznic. Jak miał nadejść (a każdej drużynie się zdarzy taki zimny prysznic w sezonie), to dobrze, że teraz. 1 punkt starty do lidera (Celty/Realu) to póki co żadna strata. Jeszcze 33 kolejki. Lepiej dzisiaj dostać 1:4 niż w Maju w półfinale LM lub na zakończenie sezonu gdzie każdy punkt będzie na wagę złota. Jest tylko jedno 'ale' - Barcelona musi coś zrobić ze swoją grą, w ataku jest cienko no ale są sytuacje, mając z przodu Messiego, Neymara i Suareza zawsze się coś wykorzysta. Ale nie może dochodzić do tego, że tracimy tyle bramek i to TAKICH bramek, gdzie nasi obrońcy zachowują się gorzej jak...jak...moi koledzy z którymi gram na orliku. To się po prostu nie może zdarzyć. Nie w takim klubie, nie obrońcom, którzy uczą się grać całe swoje życie, zarabiają za to miliony...

Głowa do góry panie i panowie. To była kolejna już w tym sezonie kompromitacja, może nie dostaliśmy lania od ogórków (Bilbao i Celta), ale zespoły z topu to też nie są. Głowa do góry i do następnego meczu, zza czarnych chmur też wychodzi słońce!

0

Oglądałem. Przegrali z drużyną swojej klasy, z budżetem na dodatek większym/równy sobie. Gdzie grali wtedy (nadal grają) gwiazdy światowego formatu typu Robben, Ribery, Alaba, Neuer i cała reszta. Bayern był wtedy w mega gazie, wygrali potem LM nie dając szans nikomu. A Celta ? A Bilbao ? Ok i takie drużyny mogą być w gazie ale żeby nas ograć praktycznie z palcem w dupie ? Znieśli nas praktycznie jak Bayern 2 lata temu - tylko różnica taka, że Bayern z przed 2 lat to drużyna klasowa, najlepsza w tamtym roku, a Celta to drużyna na 8-12 miejsce w La Liga, z budżetem pewnie 100x mniejszym niż Bayern.

3

Po 1 są po prostu lepsi. Po 2 odkąd kibicuje Barcelonie (2005 rok) to widziałem 2 tak słabe występy - z Bilbao i dzisiaj (oba w tym sezonie), to jest po prostu PADAKA. Nie da się tego inaczej opisać. Celte jest w gazie, gra dobrze ale to co gra Barcelona to jedna wielka czarna dziura, zero, nic, dno. Mecze z Sociedad czy Malagą w tamtym sezonie były kiepskie, klepali, mało co stworzyli ale próbowali, dostali fartowne gole i 0:1, przegrana - ok, nie wyszedł mecz, trudno. Ale teraz ? Nie da się na to patrzeć. Co oni robią na treningach ? Co robią obrońcy ? Klepią w dziadka. Wstyd - nic dodać, nic ująć.

40

Łudziłem się do tej 60-65 minuty, że może zlekceważenie, jakieś odprężenie, że nawet jak nie zdobędziemy punktów to pokażemy jak się gra, że może nawet remis padnie lub wygrana ale nie, trzeba przyznać - CELTA JEST OD NAS PO PROSTU LEPSZA. Na ten moment zjadają nas na śniadanie.

2

Nie podważalne jest to, ze Luis Enrique jest trenerem dobrym. Zdobył 4 tytuły już, pokazał, że potrafi ustawić drużynę, zmienić styl gry i że ma pomysły taktyczne.
Jego JEDYNA wadą jest to, że nie uczy się na własnych błędach. Potrafi wystawić niemal pierwszy skład na typowe ogórki typu Deportivo czy Elche, ale zawsze na mecz z mocniejszym rywalem typu Bilbao/Celta/Sociedad czy nawet Atletico potrafi podjąć decyzję z dupy typu: Messi/Neymar na ławce, Roberto w środku pola itp.

3

Ironia losu - tragiczny od kilku spotkań Rakitić i tak wciąga nosem S.Roberto grającego w środku pola, a Dani Alves jest dużo gorszy także od grającego na prawej stronie tego samego S.Roberto...

0

Tak w sumie oglądam ten mecz, widzę graczy w błękitnych koszulkach i myślę sobie 'ale ta Barca pięknie pyka', a po chwili sobie przypominam, że to Celta i że jadą nas tak jak my powinniśmy pojechać ich (lub tak jak my jechaliśmy innych w tamtym sezonie).

2

Ciekawy meczyk się szykuje - albo się ogarną w ciągu 5 minut i zaczną grać jak na Barce przystało, albo zobaczymy goleade Celty. Powtórka z Bilbao bardzo realna.

0

Z kilometra widać, że Nolito uderzy w lewy górny róg bramki to Neue...ter Stegen stoi przy swoim prawym słupku jakby czekał na hmmm...gola dla rywali.

4

A ja tam wole pyknąć w FM'a albo ewentualnie NFS Underground 2. No i w Herosy 3 oczywko :)

17

Śmieszy mnie trochę to bronienie na siłę Ter Stegena :D
Kontra Romy nie trwała 1,5 sekundy, żeby nie miał czasu wrócić na linię bramkową. Albo miał to w dupie i czekał aż podejdą pod bramkę, albo stał na 25-30 metrze przy przejęciu piłki przez Romę i nie dał rady wrócić. Nie mówcie mi, że to strzał życia gościa. Strzał życia to jest wtedy kiedy bramkarz by puścił taki strzał stojąc na linii bramkowej, a to był po prostu celny strzał z 45 metrów na zupełnie pustą bramkę.

0

Śmieszy mnie trochę to bronienie T

1

Tak krótko po meczu:

Spotkanie rozczarowało, ale nie ma się co dziwić jak jedna drużyna wychodzi z nastawieniem 'oby 90 minut obronić remis', a druga klepie, atakuje, rozgrywa tryliard podań (z 90% tych podań nic nie wynikało). Roma miała 2 kontry w meczu, tylko tyle. Oddała parę strzałów na chama, a przez jakieś 88 minut tego meczu stała niczym Chelsea we własnym polu karnym, a Dżeko (napastnik) grał rolę stopera (no ewentualnie defensywnego pomocnika). Barcelona też bez blasku, ale wybaczam im - wyjazd, brak kilku graczy, którzy mogliby się przydać nawet do rotacji, Roma grająca hmm... antyfutbol, sędziowie niby w miare ok, ale błąd przy sytuacji Suarez-Szczęsny. Karny i czerwona kartka (ewentualnie żółta) dla Szczęsnego, no i ten nieszczęsny w tym sezonie Ter Stegen, którego co 5 kontakt z piłką jest zły, a co 10 kończy się błędem i bramką dla rywala.

3

Ogólnie nudna gra, klepanie do znudzenia, rzadko kiedy jakieś zrywy, a jak już są to większość nie udana. Roma słabo, tzn może inaczej - Roma gra tak jak Barcelona jej na to pozwala. Obrona w 11 na swojej połowie i ewentualnie jakaś kontra jak się uda, też mieli ze 2-3 zrywy tylko. Po za bramką z 40 metrów po złym ustawieniu Ter Stegena to w tym meczu nic się nie działo. Jeśli gra dalej będzie tak wyglądała to najprawdopodobniej skończy się na fartem wbitej bramce i wygramy 1:2, albo dostaniemy kontrę (ewentualnie jakiś błąd) i zostaniemy z dorobkiem 0 punktów. No tragedii wielkiej nie ma, ale gra nie porywa do tej pory.

0

Za blisko bramki Mats stałes, trzeba było wyjść na połowę, bo czasem Neuer tak robi, a Ty PRÓBUJESZ go naśladować, co kończy się nieraz bardzo tragicznie.

0

Galata - Atletico Madryt 2
PSV - Man U 2
Sevilla - Gladbach 1
Man City - Juve 1

Zakład za 20 zł, do wyjęcia 130 zł, jak myślicie :) ?

0

Teraz gadałem z kolegą po meczu (kolega kibic Realu), ja się cieszyłem, że Barcelona wygrała, a on mówi, że i tak Ronaldo dzisiaj 5 bramek i jest lepszy od Messiego, a ja mu powiedziałem, że i tak już nie będzie lepszy od Messiego, chociażby strzelał po 10 bramek na mecz. Porównałem to do boksu. Walczy Ronaldo z Messim, 12 rund, przez 11 rund Ronaldo dominuje, Messi już kilka razy leżał na deskach i przegrywa każdą z tych 11 rund (Ronaldo strzela więcej bramek, jego zespół gra w miare dobrze i ma nadzieję na mistrza), ale w 12 rundzie Messi wali raz a dobrze, trafia w szczenę i wygrywa (zdobywa puchary, Real nie ma nic, Messi tryumfuje mimo tego, że ma mniej bramek/asyst/dryblingów/podań/czegokolwiek). Taka jest prawda. Ronaldo zagwarantuje swoją grą 30-50 bramek na sezon dla Realu, Messi zagwarantuje swoją grą kilka pucharów Barcelonie. No i koleszka pozostał zgaszony. :)

0

Brawo! Nie ważne w jakim stylu, nie ważne iloma bramkami, nie ważne kto jak grał. Ważne, że są 3 punkty na Calderon! Brawo panowie, każdym takim małym kroczkiem zbliżamy się po mistrzostwo, chociaż to jeszcze bardzo daleko, to już o ten mały krok bliżej ! Vamos, czekamy na wiecej!

0

Po meczu będziemy oceniać. Messi to jest Messi. Pamiętam jego mecz kiedy wrócił z prosto z wakacji, wczoraj o 12 leżał na plaży, a dzisiaj o 18 już grał, w przerwie rzygał, ale w tym meczu bodajże bramkę strzelił i grał cudownie więc na pewno i teraz też na pewno jest w formie do gry. Ale Enrique jako trener wybrał inaczej. Czy miał rację (ja osobiście nie sądzę, bo bez Messiego tracimy jakieś hm...nawet 50% argumentów z racji tego, że nawet jak nie ma dnia to i tak 2 zawodników minimum musi przy nim czuwać) to się dopiero okaże. :)
Powodzenia Barco, po 3 ważne punkty!

10

Ale mówił Benitez, że poprawią grę obronną ? Mówił. I słowa dotrzymał, bramki nie stracili :D

0

I to jest beniaminek :) a nie Elche czy inne, przyjadą, wyłapią 5 bramek i wracają :) brawo Gijon!

1

Brawo, 3 punkty są i to się liczy! Szkoda kontuzji, ale cóż...taki urok piłki, przydałoby się Adruizowi nogi poucinać, bo to taki sam cwaniaczek jak Mandzukic i Diego Costa. Brawo panowie za 3 punkty, styl nie ważny, bo dopiero się rozpoczął sezon :)
Czekamy na Real i na jakąś małą niespodziankę beniaminka :)

1

Verma jest nauczony grać po angielsku i on się nie czai :)
Poza tym dzisiaj wygrywa wszystkie główki :)

0

Damy radę, w jakimkolwiek stylu oby ten ciężki teren złamać. W Bilbao każdemu będzie się grało ciężko, oby to wygrać i już tam nie wracać w tym sezonie (chyba, że na Puchar Króla) :D

2

Strzelił dobrze, czego chcecie ? Przy samiutkim słupku by wpadła, albo nawet i od słupka by weszła, a że bramkarz wyczuł to już inna sprawa. Wierzymy dalej, dawać dawać Panowie!

0

W ataku suuuuuuuusza niemiłosierna.
Ok, może Sandro albo Munir odpalą jakąś bramkę czy dwie z Elche czy innym słabszym rywalem ale na więcej ich w tym momencie nie stać.
W zime albo za rok trzeba będzie się rozejrzeć koniecznie za napastnikiem/skrzydłowym (np Nolito) i za środkowym obrońcą, bo mnie Mascherano/Bartra/Verma jakoś nie pasują na dłuższą mete.

0

A to już...wczoraj :)

0

Hehe dobry żart na rozluźnienie atmosfery po SPH :)

0

Jak oni piłkę nożną oglądali od 3 lat to nie ma co opowiadać historii sprzed dekady prawie :) trzeba dać przykład z ostatnich lat np. City zdobywa Mistrzostwo kraju wygrywając 3:2 z WBA bodajże, a jeszcze w 91 minucie było 1:2 :)

0

Po 0:4 z niezły ale o klase gorszym rywalem oceny '1' czy '2' to dla Ciebie przesada ? To może im dać '5' czy '6' ? Żenujący mecz. I

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?