Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Miało być nic, a był tylko tryplet :(
1
'Wygrać tryplet bez pomocy i jeszcze z wuefistą na ławce? Ja patrze realistycznie'
Komentarze z jesieni tamtego sezonu :)
1
Neymar 5 miejsce, a Messiego nie ma :D nie ma do tego Meywethera co jest śmiechem, bo on za 1 walke bierze tyle co CR w 3 lata, a do tego jakieś łyżwiarki z Azji w TOP 10 ? Chyba Żewłakow układał ten ranking :D
7
A no tak, zapomniałem, że Messi, Suarez czy Iniesta to, dla większości tej strony po ostatniej porażce, gracze poziomu Wawrzyniaka i Rasiaka :)
PS. Żałuje mocno, że inni Cule nie wierzą w zwycięstwo swojej drużyny, szkoda mi Barcelony (piłkarzy), że pomimo zdobycia trypletu w tamtym sezonie, pomimo najlepszych osiągnięć ostatniej dekady, pomimo bicia mnóstwa rekordów to jednak jej kibice po prostu...nie wierzą w tą drużynę i zrównują ją z DNEM. Brawo, brawo, brawo za wiarę w najlepszą drużynę obecnego wieku ! :)
1
Tylko czy ich trener jest tak głupi i przyciśnie Barcelone na CN? Dobrze wie, że jak przyciśnie to po kontrach mogą paść bramki i się w 10 minut zrobi 3:0
2
A dlaczego mamy tego nie zrobić ? Rozumiem, że przeciwnik się zamuruje, forma jest daleko od ideału, a odpoczynku jak na lekarstwo ale to jest Barcelona, to jest piłka nożna. Tu wszystko jest możliwe, nawet głupi błąd obrony Bilbao w 2 minucie i mamy 1:0, potem naciskamy razem z trybunami i w 10 minucie na tablicy jest już 2:0 itp itd. Jest mnóstwo scenariuszy, a prawdziwy kibic wierzy w ten najlepszy czyli...PO MANITE BARCO!!!
1
Komentarz usunięty
0
Jeżeli przyjmujesz tą porażkę i nie żądasz rewanżu...to graty :)
Honor to rzecz Ci obca :)
0
Komentarz usunięty
0
Hahahahahhahahahaha :D po takiej klęsce potrafisz mnie nadal rozbawić, przedni żart, dzięki :)
0
Jedyne okazja do radości kibiców Realu, na własnym podwórku ciszaaaa, brak jakichkolwiek pucharów więc...cóż, trzeba się cieszyć z porażki rywali :D
15
Komentarz usunięty
4
To pokaże jakim trenerem jest Enrique. Nie miał takich problemów jeszcze, nie musiał odrabiać strat w rewanżu, teraz jest jego pora - zobaczymy jak się sprawdzi.
Dla mnie mogą przegrać, ale chce widzieć w rewanżu krew Basków na boisku, pot naszych na koszulkach i połamane kości rywali. Nie ma, kurwa, odpuszczania!!!
39
Nie zawsze można wygrywać, ale taka porażka z Baskami to nie przystoi nawet i Legii czy Lechowi no ludzie...
Jeżeli nie zobaczę na tablicy wyników na CN przynajmniej 5:0 po takim meczu, że Baskowie będą schodzili z boiska z głowami w dół i połamanymi kościami to nie zapomnę im tej...tej...ŻENADY...
0
Chociaż trzeba się spiąć na KMŚ, bo jak Enrique ma tam jechać i grać Robertami, Adrianami i innymi Bartrami to nie ma po co :)
0
A gitarka, łatwe zwycięstwo więc możesz iść spokojnie kimać :)
0
Loserpool ;).
2
A co mówił i o co wcześniej chodziło ? Jak tam byłeś albo gadałeś z De Jongiem to powiedz czemu Guardiola przesadza ?
4
Każdy (bez dwóch osób) z moich znajomych, rodziny, ludzi z pracy itp (kibicują głównie angielskim drużynom) mówi, że Messi jest najlepszym graczem jakiego widzieli, a w rodzinie i w robocie mam sporo znajomych koło 50-55 lat, a nawet i po 60, więc widzieli Pele, Maradone, Ronaldo, Zidana, Ronaldinho, CR7 i innych wielkich graczy i praktycznie jednogłośnie twierdzą, że Messi jest najlepszy ze wszystkich wielkich, nie widzą tego tylko fanboye C.Ronaldo i spora część kibiców Realu lub MU.
A najlepiej sytuację z Messim i tym kto jest najlepszym piłkarzem obecnie i najlepszym piłkarzem w historii zapodaje cytat:
'Pomyśleć, że istnieją na Ziemi ludzie, dla których Messi nie tylko nie jest najlepszym piłkarzem wszech czasów, ale też spośród obecnie grających. To pokazuje, na jak dziwnym świecie żyjemy.'
0
Ty jak się w dnień wolny od pracy napijesz to też tak ludzie z oburzeniem reagują 'co to ma być?!' ?
0
Ale chociaż w bramkę trafił jak na piłkarza przystało, bo jak Hiquaina można nazwać piłkarzem skoro od X lat trenuje football, codziennie jest z piłką przy nodze, a nie potrafi strzelić na bramkę, która ma 7m długości i ponad 2m wysokości...
0
Teraz czekamy aż Halowcy zaczną krzyczeć, że Vidal na ZP zasługuje, a nie Messi, bo puchary z Juve i tryumf z Chile :D
2
A ja czytałem, że ma przejść do Stoke City.
Jednak jeśli trafi do ATM to ciekawa trójka z przodu się szykuje - Griezmann, Jackson Martinez i Shaqiri.
16
Lionel Messi - 0 Milliones
Gareth Bale + C.Ronaldo + Karim Benzema = 230-250 Miliones
Gramy dalej ?
0
On w Liverpoolu...
0
Jak zrywają z klubową tradycją to teraz trzeba na dole herbu zmienić pasy na poziome...
Oczywiście za hajsy...
3
Niczym Arsenal z daleka :D
1
Za nic w świecie. Obrońca jak jest w formie to z niego niezły, ale jak bez formy to karny dla przeciwnika co 2 mecz gwarantowany + możliwa czerwona za głupie zachowanie. A do tego gracz Realu, można rzec, że ikona aktualnego Realu zaraz po Ikerze, za nic w świecie go bym nie chciał w Barcy.
1
Chyba nie wiesz, że on dostał czerwoną kartkę PO spotkaniu, a nie W TRAKCIE. No ale masz rację, ciężko się gra Neymarowi i Alvesowi z jedenastoma rywalami, 2 vs 11 to jednak troche nie fair...
0
Coutinho z urazem też. Trochę trzeba przyznać, że ma chłop pecha, bo wypadł mu Silva (może grać ale na 50%, bo dalej się nie doleczył), wypadł Danilo, potem Marcelo, wypadł w przedbiegach i Coutinho i Lucas Moura. Hulk już jednak ponad 30 lat ma, a Oscar podobno nie dostał pozwolenia od Mou i żeby nie było awantur to go Dunga pominął. I został z samym Neymarem z przodu, ewentualnie Wilian coś szarpnie ale słabo mu to wychodzi póki co.