0

'I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili – Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. – I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! – Taka jest odpłata niewiernym!'

Wersy Koranu (których jest wiele, to tylko jeden przytoczony). Przekazywał Ci Jezus w Biblii żebyś szedł i wybijał niewiernych, bo nie wierzą w Twojego Boga?

A tutaj np wyznanie kobiety, która wychowała się w świecie islamu, a potem przeszła na chrześcijaństwo:

'Urzekły mnie nauki o miłości. Islam który studiowałam i którego mnie nauczano, nie mówił nic o miłości. Czuję się akceptowana i nawet jeśli popełnię błąd, mogę liczyć na wybaczenie, czyli coś, czego nie ma w islamie.'

0

Zacznijmy od tego, że ci ludzie, którzy są we Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii nie są uchodźcami z Syrii i nie uciekają przed wojną (może jakaś tam niewielka grupka tak, ale ile - 5%?). Normalni ludzie, którzy uciekają stamtąd, bo boją się wojny i Państwa Islamskiego siedzą teraz w Turcji (ewentualnie Grecji) i nawet się o nich nie słyszy, bo uciekli, pozaszywali się i dziękują Bogu za to, że żyją i są bezpieczni. Ci którzy szturmują z taką determinacją Europę to ludzie, którzy idą za lepszym życiem, mają w dupie naszą kulturę i to jak żyje się w Europie, chcą mieszkania, NASZE pieniądze i spokój. Chcą poleżeć na dupie przez pół życia, dostać socjal i mieć wszystko w dupie (80-90%) z nich. Kim jest kolejne 10-20% ? Odsetek z nich to na prawdę kobiety i dzieci, niczemu niewinne. A reszta to właśnie ludzie powiązani z Państwem Islamskim. Tych ludzi nie rozpoznasz. Oni korzystają z okazji. Idzie fala uchodźców z Turcji (i część z Syrii) to ISIS wykorzystuje to i podrzuca tam swoich ludzi. Jak mamy to rozpoznać ? Nijak. Bo mamy z góry narzucone, że mamy ich przyjmować w takich i takich ilościach. A to, że większość kozojebców nie jest normalnych ? Ci normalni od dawna siedzą w Europie i mają w dupie tamten zacofany region skąd pochodzą, niewielka część normalnych ludzi tam siedzi. Widziałem kilkadziesiąt wręcz filmów na internecie gdzie ci normalni ludzie robią nie za bardzo normalne rzeczy. Np upychają wielbłądy, uwaga, w bagażnikach samochodów. Zwierze, które często nie wejdzie do tira jest upychane do bagażników, zabawy z kozami też są nagrane, nie będę tu tego udostępniał, bo nikt na forum piłkarskim nie chce takich rzeczy oglądać. Nawet ich święta księga, Koran, mówi wprost o tym, żeby zabijać (szczególnie Żydów i Chrześcijan). Wiadomo, że każdy odłam tej religii inaczej traktuje Koran.

0

Nie popadajmy ze skrajnosci w skrajnosc. O ile ludzi Panstwa Islamskiego nalezaloby wytluc co do jednego, to malo kto mowi o zabijaniu wszystkich Arabow. Po prostu nie nalezy tych fal wpuszczac do Europy. Co z tego ze terrorysci wsrod nich to maly odsetek jak nie idzie ich rozpoznac? A do tego.nawet ci normalni ludzie z Syrii i Iraku nie sa do.konca normalni na umysle. Gwalca kobiety, karza im chodzic w stroju.ninja, seks z kozami, ucinanie rąk.i.kamienowanie...metody iscie ze sredniowiecza, a my ich zapraszamy do siebie ? Po co ? Zeby slyszec wybuchy terrorystyczne ? A ci.normalniejsi zeby nam kobiety zakapturzyli i zniewolili?

3

Wiadomo coś więcej o S.Roberto ?
Patrzyłem na hiszpańską prasę, nic się za bardzo nie pojawiło oprócz wzmianki o tym, że Roberto i Arbeloa byli w Paryżu. Wrócił chłopak ? Musi siedzieć, bo granice zamknięte ? Ktoś coś wie ?

1

Nie muszę czytać co się dzieje w Niemczech, moja rodzina mieszka tam już od hmm...25-30 lat. Mówiła zawsze, że w Niemczech jest porządek, wszystko w Niedziele pozamykane, nawet CPNy, jak znajdziesz na terenie Niemiec jakiś otwarty sklep w Niedziele to jesteś szczęściarzem (szansa na to taka jak na wygraną w lotto), była jakoś 2-3 tygodnie temu razem z wujaszkiem, mówiła że jak się powprowadzało sporo arabów do Berlina (ona mieszka w Berlinie, 15 minut piechotą od samego centrum) to się zrobiło trochę głośniej, więcej zdecydowanie bud z kebabami, trochę większe tłoki na ulicach, szczególnie w godzinach szczytu, no i mówi, że przez nich się malutki chaos zrobił szczególnie na samym początku, ale szybko opanowane budy z kebabami, pare rozbojów się zdarzyło, ale kto tego dokonał dostał wilczy bilet spowrotem do arabów, no i ogólnie mówi, że poza małym chaosem i większymi tłokami to nic się nie zmieniło. Mam info z pierwszej ręki więc nie muszę szukać nie wiadomo jakich informacji z sieci czy skądkolwiek.
Po prostu Niemcom to się opłaca. A do tego wg mojej rodziny, która tam mieszka to jeszcze Merkelowa się starała przyjmować tych bardziej ogarniętych, którzy się do jakiejkolwiek roboty garną, dlatego pewnie tyle bud z kebabami się po otwierało. Merkel przyjęła imigrantów zarobkowych, bo Niemcom się to opłaca - tylko tyle i aż tyle. Co robi USA ? Na pewno maczają w tym swoje palce, ale nie szukaj aż tak wielkich teorii. Chcieli tam 'przywrócić' demokrację na swoich zasadach i mnie się wydaje, że po prostu to im się wymknęło spod kontroli, szczególnie, że ludzie z ISIS są naprawdę bardzo ideologiczni i mają w dupie zdanie czy to USA czy kogokolwiek innego, bo dla nich liczy się tylko krew i 'allah akbar'. Nie chcą pieniędzy, nie chcą pięknych samochodów i mieszkań, nie chcą kobiet, czy czegokolwiek innego.

0

Zależy jaki rodzaj. Mi ostatnio bardziej podchodzą seriale ale z filmów ostatnio oglądałem Krucjate Bourne'a, ciekawe - nie powiem. :)

2

Wycieczka imigrantów do Europy owszem tania nie jest, ale uważasz, że to sponsoruje Merkel lub ktokolwiek inny ? Merkelowa ma w tym swój interes, a wiesz dlaczego ? Bo Niemcy mają swój przemysł. 500 euro dla imigranta ? Nie ma problemu! A ci sami imigranci muszą za coś żyć, więc wydadzą ten hajs na żarcie w Niemczech, którzy mają swój przemysł więc hajs do niech wróci. Czemu Merkel namawia innych do wzięcia imigrantów ? Ponieważ Niemiecki przemysł jest rozpowszechniony po Europie i np jak u nas w Polsce osiedli się rodzina imigrantów, dostanie np 1000 zł socjalu, to te 1000zł wydadzą na żarcie w Kauflandzie czy innym niemieckim sklepie i NASZ Polski hajs płynie do Niemiec, rozumiesz ? Ale nie uważam, że Merkel płaci imigrantom żeby ci przychodzili do Europy to jesteś w błędzie. Kobiecina ma łeb na karku, rozkminiła sobie, że jak przyjmie trochę tzw 'dziczy' to na tym zyska, zachęciła ich do 'ucieczki' do Niemiec, a że wymknęło się to trochę spod kontroli, to zaczyna upychać tych zarobkowych imigrantów po innych krajach, wręcz nakazuje przyjęcie ich, bo i tak na tym zyska. Wszędzie jest mniej lub więcej niemieckiego przemysłu więc sam zysk dla niej. Ale uwierz, że na pewno nie spodziewała się z tego zamachów na taką skalę i nie wymyślaj już więcej teorii.

2

Jeżeli wg Ciebie to było ustawione i np Merkel czy prezydent Francji o tym wiedzieli itp itd to dlaczego do cholery nie wpuścili od razu tych terrorystów na stadion i nie dali im się wysadzić - tam było więcej ludzi. Więcej osób by zginęło, a Twoja teoria w sprawie tego, że strach jest najlepszą kontrolą. Zamach na stadionie gdzie ginie kilka tysięcy osób = jeszcze więcej strachu = jeszcze lepsza kontrola.

PS. Jak mówiłem mam kumple co snuje opowieści z kosmosu, szuka w necie domysłów, teorii, spisków - cały czas o nich mówi, jakby był synem Macierewicza, więc pewnie już znam Twoją odpowiedź na moje pytanie. Nie weszli na stadion ponieważ był tam prezydent, wszystko by to wyszło w mediach, trzeba było działać ostrożniej itp itd, rozumiem :D

2

Tak zgadzam się. A teraz policja i wojsko we Francji sobie chodzi po ulicy dla jaj, wysyłają ludzi do domu, a potem kiedy wszyscy francuzi już grzecznie śpią to służby sobie siadają na ławkach i popijają szampana, którego dostali od samego prezydenta, za fajnie wykonaną akcję 'Paris', a sam prezydent oczywiście popija szampana w Syrii z elitą ISIS i właśnie czekają, aż dojedzie do nich Obama, który po drodze ma zgarnąć ze sobą Merkel, a także Putina - o ile chłop zgodzi się zabrać ze sobą odpowiednią ilość wódki by napoić 80 tysięcy bojowników ISIS.



Czytając to wyobraź sobie, że właśnie mniej więcej tak wygląda dzisiaj każdy Twój post. Spisek na spisku, teoria goni teorie. Mam takiego kolegę, który od 5 lat już mi gada takie spiski i teorie ala Macierewicz więc już wiem jak do takich ludzi podchodzić.

1

Tak jak większość wróżbitów strzelał w daty i wydarzenia. Jakieś tam rzeczy mniej więcej trafił, innych kompletnie nie trafił. Zresztą wszystkie przepowiednie takich jak Nostradamus mają to do siebie, że nie są za bardzo spójne, nie mają jakiś dokładnych dat (oprócz kilku), nie mają dokładnych wydarzeń - co się stanie. Tylko takie tam wróżenie z fusów.

4

Mam nadzieję, że naprawdę wyrwiesz już bana. Dzisiaj już strasznie dużo głupot nawypisywałeś. Samemu mi się zdarzyło tu pisać głupie rzeczy raz czy dwa, za co dostawałem bany, ale Ty dzisiaj limit przekroczyłeś już chyba o godzinie 14, chyba z piąty raz już Cię zgłaszam.

2

Ten sam chłop, przepowiedział, że w listopadzie 2012 roku z nieba będą leciały iskry czy coś takiego, a w grudniu na świat zstąpią wielkie kataklizmy w postaci zalania świata, wybuchów wulkanów, kraterów czy też spadania setek meteorów. Nawet nagrano na ten temat filmy, a bogaci ludzie wykupywali 'działki' na księżycu za grube miliony żeby uciec z Ziemi :D
Czytałem kiedyś dużo o tym gościu, gadałem też na ten temat ze znajomymi i doszliśmy do wniosku, że ten cały Nostradamus działał mniej więcej tak jak ci wszyscy obecni wróżbici. On mówił, że w tym i tym roku 'coś się stanie' - rzadko pisał gdzie to się stanie, jak to się stanie itp. Tak samo jak teraz - komuś zaginie dziecko, ktoś się zgłasza do wróżki/wróżbity, a ten mówi - 'dziecko jest zagrożone, może już nawet nie żyć ale nie jestem pewny, ewentualne zwłoki są w lesie, możliwe że też gdzieś w jeziorze lub w rowie'.
To tak samo i my możemy być wróżbitami mówiąc, że w 2022 roku w okolicach Ameryki Północnej stanie się coś złego, być może zagrożenie przyjdzie z nieba, a być może z wody lub nawet śmierć będą nieśli ludzie sami sobie itp itd itp itd... i tak w kółko. Jeżeli jego (i innych) przepowiednie by się sprawdziły świat wyglądałby całkiem inaczej a najprawdopodobniej już w ogóle by tego świata nie było.

1

W 2012 roku Nostradamus przepowiedział koniec świata więc skąd Ty piszesz skoro od 3 lat nas już na tym świecie nie ma ?

2

Mam nadzieję, że to wszystko pomału ucichnie. Rosja z resztą Europy niech tam się zajmie ISIS, trzeba tam zrobić porządek. Nie jestem za tym żeby ginęli ludzie, tym bardziej że są tam też normalni ludzie wśród tej dziczy, najlepiej byłoby po prostu jakby jakimś cudem wszyscy ludzie ISIS z całego świata (czyli z Syrii i Europy bo więcej nigdzie raczej ich nie ma) trafili do więzienia za te wszystkie krzywdy, ale tak się niestety nie da. Więc trzeba to wyeliminować i przywrócić ład i porządek. Wiadomo - terroryzm nie zniknie, niestety nie da się tych fanatyków wyczyścić co do jednego, ale jakoś w 2001 roku po WTC Amerykanie nie czaili się i zaraz zaczęli działać, tutaj po Paryżu trzeba zrobić to samo. Zacząć działać i uciszyć ten konflikt w Syrii tak aby i tam tym niewielkim odsetkom normalnych ludzi żyło się lepiej, a także żeby 'pozbyć' się tych wszystkich fanatyków. My zwykli ludzie musimy czuć się bezpiecznie, nie chce wychodzić codziennie do pracy i zastanawiać się czy moja córka i żona są bezpieczne w domu czy na spacerze.

2

Tylko, że Państwo Islamskie ma na celu głównie Żydów i Chrześcijan. Więc gdzie jak nie w Polsce będzie miała lepszy cel ? Oczywiście nie mówie, że tak się stanie i modlę się o to żeby nie, ale spójrz, że u nas będzie sam papież i miliony wiernych...

5

Czyli uważasz, że 130 ofiar zapraszało imigrantów do siebie i prowokowało terrorystów do ataku? Jeśli umarłby (nie daj Bóg już nikomu więcej śmierci) prezydent Francji - ok, sam chciał zaprosić imigrantów/terrorystów to mu odpłacili, ale zginęli niewinni ludzie, którzy w takich kwestiach jak przyjęcie imigrantów mają do powiedzenia tyle co Ty w kwestii zniesienia podatków. Zastanów się co piszesz człowieku.

1

W 2016 roku w tym samym czasie jest kilka imprez. Np Światowe dni młodzieży w Polsce. Gdzie będzie sam Papież Franciszek i MILIONY Chrześcijan. To dla nich lepszy cel niż Euro we Francji. Oni chcą krwi. Nie ważne gdzie i jak. A imprez masowych w roku 2016 będzie multum, więc niestety obawiać się będziemy co chwilę. Trzeba się tym zająć, mam nadzieję, że Europa zacznie działać. W 2001 roku było WTC i po tym zamachu USA nie czekało - zaczęło działać i uciszyli Irak w moment. To samo powinna zrobić Europa.

10

Myślę, że nie.
Po pierwsze już paredziesiąt (jak nie pare set) przepowiedni jego się nie sprawdziło. Pamiętam jak przepowiadał koniec świata na 2000 rok, potem przecież wszyscy wspominali o tym feralnym 2012 roku, jak to Nostradamus nie przepowiadał itp itd. Inne jego 'przepowiednie' też się nie sprawdzały. Ot - zwykły wróżbita jak wielu.

Po drugie wyobrażasz sobie 30 letnią wojnę (tj mówił w przepowiedniach Nostradamus) w tych czasach ? 30 letnia wojna na bomby atomowe czy nuklearne ? Teraz wojna może potrwać 30 godzin albo 30 dni, a nie 30 lat. Nawet I czy II wojna światowa nie trwała tyle czasu. Obie razem tyle nie trwały.

Więc spokojnie idź spać, przepowiednie się nie sprawdzą, a co się zdarzy zobaczymy. Polska jest (póki co) w miarę bezpieczna.

0

Spokojnie, do Euro jeszcze daleko. Państwo Islamskie na szczęście (jeszcze) nie ma takiej możliwości żeby aż tak wielkie imprezy atakować. Ale jeśli Europa (+USA) nic z tym nie zrobią to kto wie co tam się będzie działo. Oni mają tam ok.80 tysięcy bojowników (jak się na nich mówi), mają trochę broni, czołgi i pieniądze, lecz w porównaniu np z Rosją czy Niemcami to są daaaaaaaaaaleko w tyle. Nawet z naszą armią są w tyle. Ale mają coraz więcej pieniędzy i to jest problem. A Euro ? Myślę, że po takim czymś tam będzie tak wszystko obstawione, że jak ktoś głośniej pierdnie to może mieć problemy. Także spokojnie, moim zdaniem nic tam się nie stanie.

0

Jaką wojnę ? Naloty w Syrii są co chwile, a takie zamachy planowane są miesiącami. Więc zanim zrobią następny zamach to trochę minie (chyba, że mają coś zaplanowane), a naloty na Syrię trwały, trwają i będą trwały. Tam ludzie niestety będą ginąć, czy przywódcy państwa islamskiego, czy członkowie organizacji, czy też cywile.

3

Ja jestem za zatrzymaniem ich i przyjęciem jeszcze innych, kilka milionów nam trzeba! Spływajcie kajakami, pontonami. Wbijajcie rowerami, samolotami, busami, w ciężarówkach! Wpadajcie i nie zapomnijcie wziąć ze sobą bomby!

Człowieku nikt póki co nie mówi o wywaleniu ich. Ale po co ich więcej przyjmować ? Szczególnie po takim czymś ? Moim zdaniem nie przyjmować ich więcej i starać się eliminować tych co nie mają dokumentów. Brak dokumentów lub sfałszowane dokumenty ? Deportacja! Tylko tyle i aż tyle. Nikt nie chce wyganiać Ardy i innych ludzi, którzy żyją w Europie pół życia, pracują i normalnie funkcjonują. Ale po co trzymać nierobów i tych, którzy non stop zjeżdżają tutaj ?

3

Nie jestem za wybiciem wszystkich arabów. Po prostu zgadzam się z Narodowcami. Polska dla Polaków, Europa dla europejczyków. Są dwa odłamy tej religii. Wielu z nich jest niestety dżihadystami i ma w dupie wszystko i wszystkich, robią wszystko (czyli zabijają) dla allaha. No i niestety przez nich cierpią ludzie z Syrii i okolic, którzy są normalni. Ale nie powinniśmy na to pozwalać. Musimy chronić siebie i swoje rodziny. Dlaczego giną setki francuzów ? Po co ich tutaj zapraszać, dawać zasiłki i mieszkania ? Po to żeby potem zobaczyć krwawą rzeź na ulicy ? Uchodźcy mają w dupie pływanie pontonami do Niemiec, Francji czy Anglii, uchodźcy wojenni spieprzają gdziekolwiek - płyną do Grecji czy Turcji, wysiadają tam i dziękują grekom/turkom za obronę przed wojną. Reszta (czyli 95%) zjechała tutaj dla pieniędzy, dobrego życia i niestety też i dla zamachów. U większości z nich liczy się allah, nic więcej.

6

Hm...czyli lepiej siedzieć cicho i mieć takich zamachów tylko 1 w miesiącu ?

Następny będzie Londyn, w Berlinie póki co ich przyjmują i nieźle traktują więc będzie cisza, ale przez ile ? Rok czy dwa i też im się nie spodobają chrześcijanie i zaczną wybijać. Siedźmy cicho i czekajmy, jak raz czy dwa w miesiący zginie koło 130 osób a drugie tyle będzie w ciężkim stanie to nic, można przeżyć.

E: Naprawde są lepsze sposoby na walkę z nimi. Po co ich wpuszczać ? Po co mieć ich w Europie miliony i zastanawiać się, którzy to zamachowcy ? Można ich wyganiać do siebie, mieć ich tylko kilka tysięcy, a wtedy na pewno będzie mniej takich tragedii. Chcą wybijać ? Niech zostają u siebie. Nie można mieć sentymentów. Oni mają wojnę i chcą skronienia ? Przyjmować kobiety i dzieci ? Nie! Przykro nam, siedźcie u siebie, my mamy swoje kobiety i dzieci i nie będziemy bać się codziennie o nich, bo może ktoś wpadnie na plac zabaw i zacznie strzelać z okrzykami 'allah akbar'.

0

Dlaczego w reprezentacji Argentyny nie broni ten fenomenalny, młody Jeronimo Rulli ?

2

To nie jest dolepianie łatki. Kto normalny robi takie rzeczy jak dzisiaj ? Kto uprawia seks z kozami ? Kto dla swojego boga zabija ludzi z uśmiechem na ustach krzycząc 'allah akbar' ? Słyszałeś o jakimś białym który wpadł do metra i krzycząc 'chwała Jezusowi' odpalił bombę ? To nie są normalni ludzie. Przynajmniej 90% z nich ma jakieś odchyły. Mają wojnę u siebie i jeszcze rozpoczynają to u nas ? Nie wpuszczać ich tutaj. STOP. I tak za dużo ich tu na płynęło. Tylko, nie daj Boże, czekać aż w Warszawie coś takiego się stanie.

0

Jeszcze się łudzisz ? Policz w ostatnich 10 latach ile TAKICH ataków przeprowadzili islamiści a ile ktokolwiek inny ? Owszem - może biały kogoś czasem zabije, może czarny też. 1 czy 2 osoby. Ale to był zamach, taki jaki wykonują islamiści.

2

Islamiści przeprowadzili kilka zamachów na raz. Paryż i okolice. Bomby i ostrzały. Oficjalnie póki co 40 osób nie żyje, 60 rannych i 100 zakładników. Nieoficjalnie liczby te będą podwojone.

10

To nie są żarty. My póki co jesteśmy bezpieczni. Ale i tak już trochę tych 'ludzi' do siebie na wpuszczaliśmy. Trzeba na nich naprawdę uważać i przestać ich wpuszczać. Chcemy żyć w spokoju. Mam nadzieję, że nasz rząd zadba chociaż o to. Nie interesuje ich że nie mamy pieniędzy, że żyjemy na dość słabym poziomie to niech chociaż zapewnią nam bezpieczeństwo i wygonią całe to bydło od nas.

1

Skończyć to. Zeszturmować, zamknąć granice, wyłpać sprawców. I STOP ISLAMIZACJI! STOP. Dość tego. Mają brudasy swoją chwilę, dziś ich dzień - i oby te 'mądre' głowy w UE się połapały, że nie o to chodzi w życiu. Niech działają.

2

Merkel ? Ona tych 'ludzi' przyjmuje do siebie i 'prosi' innych żeby też ich przyjmowali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?