La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

3

Nie jestem za wybiciem wszystkich arabów. Po prostu zgadzam się z Narodowcami. Polska dla Polaków, Europa dla europejczyków. Są dwa odłamy tej religii. Wielu z nich jest niestety dżihadystami i ma w dupie wszystko i wszystkich, robią wszystko (czyli zabijają) dla allaha. No i niestety przez nich cierpią ludzie z Syrii i okolic, którzy są normalni. Ale nie powinniśmy na to pozwalać. Musimy chronić siebie i swoje rodziny. Dlaczego giną setki francuzów ? Po co ich tutaj zapraszać, dawać zasiłki i mieszkania ? Po to żeby potem zobaczyć krwawą rzeź na ulicy ? Uchodźcy mają w dupie pływanie pontonami do Niemiec, Francji czy Anglii, uchodźcy wojenni spieprzają gdziekolwiek - płyną do Grecji czy Turcji, wysiadają tam i dziękują grekom/turkom za obronę przed wojną. Reszta (czyli 95%) zjechała tutaj dla pieniędzy, dobrego życia i niestety też i dla zamachów. U większości z nich liczy się allah, nic więcej.

konto usunięte

3

@Kubix93 To jest inwazja, nie ucieczka przed wojną. Hasła typu "islam will dominate world" są z palca wyssane przez islamofobicznych Europejczyków? Wg lewaków tak. Według nich to Europa jest winna całemu złu świata i to my mamy się na swoim rodzimym kontynencie przystosować do mordujących nas islamistów a nie oni do nas. Im w większości nie chodzi o pieniądze, tylko o rozprzestrzenianie swojej chorej religii poprzez zabijanie innowierców. Ale do niektórych to nie dociera.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?