Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takie faule gwiżdże się tylko w La Liga. Nigdzie indziej. To nie jest faul, ludzie. Szczególnie, że bramkarz wychodził do piłki i miał w dupie Messiego, szedł jak po swoje i wybił normalnie piłkę, dotknął jej pierwszy. Owszem, gdyby Messi to przyjął, a bramkarz by mu tak wjechał - to pewnie czerwo, karny i do widzenia na 3-5 spotkań za brutalność.
0
Nie wiedziałem, że jeżeli piłkarz A celuje w piłkę, dotknie ją pierwszy, a potem PRZYPADKOWO dotknie też piłkarza B to to jest faul :)
Zrozumcie ludzie - przepisy piłki nożnej są prościutkie, wystarczy trochę czytania ze zrozumieniem.
Dotykasz wyraźnie piłki przed rywalem, a potem go siłą impetu taranujesz - NIE MA FAULU, gramy dalej.
Dlatego w angielskiej lidze fajnie się mecze ogląda, sędzia nie używa gwizdka co 7 sekund jak w BBVA.
1
Fajnie, że prowadzimy ale sędziowie w hiszpańskiej to dno.
Nie cierpię takich sytuacji gdzie jest karny z dupy przy stanie 0:0. Jak mamy np te 2:0 czy 3:0 to niech se ten karny z dupy będzie - to i tak nic nie zmieni już. Ale przy 0:0 gdzie Betis grało ciekawie, my się trochę męczyliśmy i mieliśmy całkiem całkiem widowisko - to sędzia musiał je popsuć...
La Liga jest najlepszą ligą, ale sędziowie w niej to dno. Mam wrażenie, że co drugi z arbitrów tam na hiszpańskich murawach to lata ładnie naćpany i ma swój świat i swoje kredki.
0
Jeżeli oglądasz mecz Barcelony dzisiaj to masz okazję też kabaret w wykonaniu sędziego oblukać :) karny z dupy, a przy samym wykonaniu też niezły cyrk Neymara :D
0
Owszem - jeśli ktoś celuje w głowę Messiego to ma pełne prawo dać czerwo. Ale jeżeli bramkarz sobie wjeżdża w piłkę, a potem w głowę Messiego to nie ma nic, gramy dalej.
0
Naprawdę sądziłeś, że Barcelona zremisowałaby z Deportivo ? Przegrałaby z Celtą 1-4 ? To jest futbol, gościu. Nawet mecz z ogórkiem Deportivo nie nauczył Cię, że nie ma 100% zwycięstw? Jeżeli wierzysz zawsze, że 100% będzie wygrana to weź kredyt na milion zł i idź postaw na Barcelonę.
1
Poznaj się z zasadami piłki nożnej. Jak ktoś wjedzie np wślizgiem w PIŁKĘ, a potem nawet i złamie Ci nogę przypadkiem jak będzie jechał po ziemi to nic nie ma. Gramy dalej, bo trafił w piłkę. ZASADY są takie - trafisz w piłkę, gramy dalej. Nie ja to wymyślałem ale tak jest, więc powtarzam - karny z dupy.
1
Możliwe, nawet bardzo. Ale nigdy tego nie wiesz i pierwszy karny z dupy zawsze Ci mecz ustawia, nieprawdaż ?
0
Ależ piła Messiego do Suareza.
Mam wrażenie, że ten gościu (Messi) jest w stanie wymyślić podanie z kosmosu nawet i penisem :D
1
Ale był w swoim polu karnym i dotknął pierwszy piłki. Miał na cel piłkę, wybił ją i gramy dalej. Grałeś kiedyś w piłkę ?
1
Porównuję sytuacje, a nie zespoły. Pierwszy karny dla Realu z dupy, u nas też z dupy, bo bramkarz mimo, że wjechał w Messiego jak byk, to pierwszy dotknął piłki i ją wybił - nie ma karnego, a sędzia gwizdną, więc karny z dupy.
0
Świat schodzi na psy :D
Real wygrywa dziś z pomocą sędziego.
Barcelona także.
Atletico ledwo co pokonuje Rayo.
La Liga taka wyrównana czy jak ?
0
A to Barcelona ma 1 z przodu czy nie ? Skoro samobój ? Co to za pytania, ludzie ?
0
To jest karny ? Żart?
0
Wiesz, że gra Barcelona ?
Widać, że tutaj wielu antyRealowców, więcej niż kibiców Barcelony.
0
Ray Hudson chyba się starzeje :)
W komentarzu dzisiaj parę błędów, a teraz np przy błędzie Alvesa nie mówił, że on stracił i że jego wina tylko go pochwalił, że uratował Barce przed stratą bramki, że jest fantastyczny...wtf?
1
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
A jak Ozil mówił, że w przyszłości będzie miał jakieś tam szansę na Złotą Piłkę to się śmialiście. On dla mnie zawsze był w top5 ofensywnych pomocników - on musi mieć kilka warunków spełnionych i wtedy gra jak natchniony. Brak większych kontuzji i niezła forma kolegów z drużyny. Jest graczem, który rzadko kiedy sam coś ugra ale jak mu koledzy dobrze grają jak np Giroud ostatnio to Mesut będzie walił asysty z dupy :)
PS. Handicap na Arsenal po kursie 5.0 obstawiony :) trzymam mocno kciuki, bo 1 mecz już mi wlazł i 100zł blisko :D
0
STS, konto mam założone. A obstawiam różnie. Dzisiaj np tylko na zwycięstwa stawiałem. Ale przeważnie to lece na 'obie strzelą' albo 'zakład bez remisu'.
0
A ja dzisiaj pechowo. Cały tydzień się mnie pech trzymał i sobie myślę wpadło 300zł świątecznej premii to może zagram coś za 2zł dzisiaj - może to początek szczęśliwej passy. No i poszedł kuponik - dłuuuuugi jak nie wiem, chyba 9 spotkań. No i kolejno wchodziło - Barcelona, Juventus, St.Etienne, Roma, Fiorentina, Napoli, Celta, Norwegia (ręczna kobiet) i Milan. Kto w tym tygodniu musiał zwalić kupon ? Looserpool oczywiście. Myślałem, że za Kloopa ogarniają trochę jak się piłkę kopię, parę meczy oglądałem ich i nieźle pogrywali, a to w lidze, a to w LE - ale widzę, że nawet Jurgen z gówna bata nie ukręci, słabi są, że to szok, nie wiem po co się tam taki młody i zdolny trener pakował. Oni dosłownie nie potrafią kopnąć piłki do przodu, nie mówie już o rzeczach trudniejszych czyli o jakiś celnych podaniach, a nie daj Boże, o strzałach na bramkę. Padaka nie drużyna, prawie 700zł koło nosa przeszło przez nich...
0
No ale leżał jak po nokaucie od Tysona...
Zresztą akcja z dzisiaj nie ma nic do rzeczy, bo Alves ma taką akcję co mecz/2 razy na mecz. Zawsze to samo - czy dostanie mocno, czy ledwo co poczuje to zawsze leży i płacze. A jak sam kopnie lub sfauluje to pierwszy do sędziego macha łapami 'nic nie było, nic nie było'. Drażni mnie to już od jakiś 3-4 lat. Dobry piłkarz, genialny prawy obrońca jak jest w formie, a zachowuje się gorzej niż moja 7-miesięczna córka. Ona jak się przypadkiem zabawką w głowe walnie to nawet nie zapłacze, a Alves po takim ciosie 3 dni by się zbierał do kupy.
0
Messi sobie przy bramce ręką pomagał, więc nie wiem po co go wyzywasz od razu skoro mówi prawdę.
0
My zagrażamy bramce River, a River zagraża nogom naszych graczy.
To tak w skrócie.
6
Dani Alves jest spoko gościem na pewno, dobrze gra w piłkę, zawsze wesoły i uśmiechnięty ale te jego boiskowe wygłupy to masakra. Teraz dostał w twarz przypadkiem od gościa z River, no dosłownie gościu go drasnął, a on 3 minuty leży jakby dostał 3 sierpy od Tysona...
Bardzo często tak robi - poczuje jakiś lekki kontakt i od razu leży i się zwija jakby mu koń kopytem łeb urwał...
0
1:0! Troche nie uczciwie, bo Messi dotykał piłke ręką przy bramce, ale gol uznany :)
0
Dlatego w życiu realnym po remisie jest niemiłosierny płacz, no bo 'przecież w FM-ie takim składem miałem 100 zwycięstw z rzędu...' :D
4
Nie, piszę całkiem serio tak jak i Ty :)
43
Barca jest najlepsza bez Messiego, Suareza i Neymara. Douglas i Gumbau robią grę :)