1

9 Ronaldo, 10 Messi, a w tym roku 1 Ronaldo, 5 Messi.

0

Messi 2 bramki, 2 asysty, GNIECIE Ronaldo w Kanadyjce w styczniu :) (4 gole do przodu, 4 asysty do przodu) Marsz po Złotą Piłkę !

0

Pociesz się jeszcze 2-3 tygodnie liderem, bo będzie trzeba się z tym miejscem pożegnać :) i szykuj się na ciężki bój z Schalke, bo gracie z faworytami w takiej formie :)

0

Piłka, nie ręką. :)

1

Kopną i uderzył w twarz rywala.

0

Nie mam nic do Alvesa, nie uczestnicze w tym durnym forumowym sporze 'kto lepszy: Alba czy Alves' ale dzisiaj Dani średnio mi się podobał, szczególnie jego pressing. Barca traci piłkę na połowie ATM, a Dani stopuje pressingiem lewego obrońce Atletico pod ich bramką, nie udaje mu się to, szybka piłka do Ardy na lewą strone, brak tam zawodnika (bo Alves truchtem wraca dopiero na swoją połowe gdy Arda jest już przy polu karnym) no i ratuje nas faul Rakiticia, bo co mógł zrobić gdy prawy obrońca jest jeszcze na połowie rywala i nie wie za bardzo o co chodzi...

0

No z aronii dobry sok jest :)

15

Chyba tylko za trofea, bo ja szczerze za takie bramki to bym się wstydził wyjść po nagrodę. Jak to jest, że najlepszy strzelec Europy nabija 60 kilka bramek mając 15 karnych, a Messi strzelił 91 bramek i nawet 10 z nich nie było z karnych ? Różnica klas, chociaż zaraz po Messim to Ronaldo dzieli i rządzi w footballu.

0

4 gole obaj, Messi 2 asysty a CR 1 ;) no i Messi gra mecz teraz i ma mniej mecz (CR grał z ATM, Messi odpoczywał z Elche)

2

Bale, którego wszyscy wyrzucają. Ronaldo od 3-4 spotkań bez błysku i Bezema, który od 2 miesięcy nie wie co ze sobą zrobić. Rzeczywiście najlepsze trio...
Spóźniłeś się z tym komentarzem o jakieś 3-4 miechy :)

0

Taka kolejność jak siedzą na zdjęciu jednym wyżej :)

0

Tak, TVP Sport.

1

Mogę się juz śmiać ?;)

0

Jeszcze co do meczu to smiechlem jak w 65-70 minucie wynik na tablicy był '1:0', a na boisku juz zmęczeni podróżą Leo, Ney i Dani, których ryzykownie wystawiać po tak długim locie samolotem...:D

1

Wiec wypada się zgodzic z popularnym dziś na forum stwierdzeniem, ze 'Enrique nie ma mózgu', bo tak to wygląda, zeby przez pol roku szukać sposobu i dalej być w martwym punkcie?

1

W każdym meczu to widać. Np dziś? Jaki był jego sposób na autobus? Siedzenie na ławce i czekanie az Xavi lub Iniesta podadza do przodu a nie w tył lub w bok bo przed nimi stoi autobus i nie ma gdzie zagrać...

3

Jeżeli jest świadomy tego, ze rywale stawiają autobus i ze ciężko się tak gra to DLACZEGO nie szuka jakiegokolwiek sposobu żeby rozbijać te autobusy ? Długie zagrania na Suáreza, cofnięcie całej jedenastki żeby rywale poczuli się pewniej i zrobili miejsce na boisku, ustawienie zespołu na 3-5-2 albo 3-4-3, ćwiczenie kontratakow,strzały z dystansu lub jakaś inna zmiana? Czy on myśli, ze jak wyjdzie tym 4-3-3 (do tego co mecz z innymi zawodnikami w podstawowej 11) i będzie klepanina wszerz boiska to cos ugra i zawsze wywiezie 3 punkty i worek bramek? Ten człowiek nie ma jakiegokolwiek pomysłu na zmianę gry...

1

Ten zarząd i trener nie wiedza ze ich pseudo tiki-taka zwyczajnie nie ma sensu. Tu trzeba dodać cos od siebie...
A co od siebie daje Enrique tej drużynie? Kompletnie nic. Guardiola dal mega pressing i szybka wymianę piłki (do tego piłkarze byli ruchliwi,szukali pozycji, szukali gry),a Enrique nie rozumie ze futbol ewoluuje i ze dziś nie wygra meczu grając tak jak Guardiola 6 lat temu (nawet nie tak, o 30% gorzej).

0

Hadasz głupoty. Wystarczy zadać sobie kilka pytań - czy widziales kiedyś tak słaba Barcelonę? Ja widziałem za Tito i Martino kilka takich spotkań, w tym sezonie widziałem ich juz z 5-6. Brak pomysłu na gre, zero. Jedno wielkie zero. Tak jakby Luis siadał na ławce i myślał 'Messi,Ney,Suárez? Ten mecz sam się wygra'

2

Spokojnie, ludzie ;) o wyniku i grze nie będę wspominał bo każdy kto widział ten wie. Ale liga będzie ciekawsze :). Real z Atletico powalcza o mistrza do końca. Chociaż jestem i będę za Barca to mam ogromna nadzieje, ze Sevilla i Valencia dadzą rade nas przegonic do końca sezonu i nastąpi naprawdę ogromna rewolucja (zmiana zarządu, całego sztabu, trenera i filozofii gry na całkiem inna). Może wtedy ten klub i zawodnicy będą godni nosić ten wspaniały herb na piersi! VeB!

1

Enrique kombinuje, próbuje cos zmieniać ale czemu nie robi tego w meczach pucharowych lub z ogorkami ze strefy spadkowej tylko z Realem, PSG (tu trafił z tym komponowaniem) czy z Sociedad na wyjeździe?

1

Tragedia. Messi po rocznej przerwie byłby lepszy niż Munir kiedykolwiek będzie, gdzie tu logika ? Posadzić na lawie zawodników, którzy poprosili o kilka (jeden?) dni wolnego więcej na święta. Jeżeli stracony punkty na Anoeta to z czystym sumieniem (pierwszy raz w tym sezonie) będę mógł uznać, ze ten mecz był przegrany/zremisowany o godzinie 20, po ogłoszeniu składów ;)

0

Ty w szkole na pewno nie jesteś największa gwiazda z ortografii ;)

0

Szczescia!!! Sukcesów Barcy!

0

Też mam parę takich osób, którym nie podaje ręki, czemu o mnie nie napiszą ? :(

0

A te z Barcy się nie liczą ? Przecież strzelił w tym roku je...

0

'Gdybym powiedział co myślę o srebrnej piłce dla Ronaldo poszedłbym do więzienia' :)

0

Nie hejtujcie chłopaka, akurat jak na fana Realu wjechał do Nas z kulturą i piszę zwięźle i normalnie. :)

0

A co, boisz się że zaraz cięższe mecze i pogubicie punkty :) ?

1

Jeszcze go z powrotem nie puszczą...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?