0

Transmisja 5 min opozniona :D

0

Nikt prócz probujacego Mascherano i czyszczącego Bartry się nie wyróżnia. NIKT.

0

Kiedys to byl nie do pomyslenia. Valdes do Pique/Puyola i za 5 sekund przy naszym stoperze stal Xavi i czekał na piłkę. A teraz Rakitic i Rafinha jakby specjalnie się chowają za swoich kryjących rywali.

0

Jedynie Bartra na plus, bo wszystko czyści.

0

Póki co się dobrze bronimy, w końcu gramy jako goście więc autobus trzeba stawiać, bo remis będzie dobry :)

0

Nie gra aż takiej padaki jak ostatnio, ale tak 4/10.

0

1:0 Messi strzelił głową

0

Ooo Messi z prawej :OE: Tylko na 5 sekund xD

8

Jakie chamstwo Barcy ludzie ? Leży gracz Ajaxu i holendrzy mają szansę na bramkę więc grają zamiast wybić, ale Barca dostaje piłkę i od razu 'wybić na aut, bo leży' ?

0

Pfff...chamstwo? Typ padł, cały Ajax to widzi ale grają dalej. My przejęliśmy to od razu 'wykopać na aut', bo leży...

1

Tak ciężko jest cofnąć Messiego o 10-15 metrów, a Suareza i Neymara ustawić bliżej siebie ? Nie wierze w to co widzę...

0

Busi jak Busi, nie karci tak jak ostatnio póki co. Ale Alves dziś to komedia, 2 razy zszedł na 1 zwód...

0

W sumie cieszmy się z tego wjazdu łokciem w głowę Sergio, może mu się przestawi mózg na poprawny tryb gry ? :)

0

LeRZy też Twoja ortografia, Busi się podniósł, ona też da radę ?

1

Busi będzie grał z 30centymetrową dziurą w głowie ? Co za WALCZAK! :D

0

Jak to bez faul było, w piłke wjechał, a tamten padł a'la Ronaldo...

0

Cavani, 1:0 PSG prowadzi :)

0

Czy tak ciężko to potrenować ? Jak czasem patrze na te rożne to krew mnie zalewa. Iniesta gdzieś w polu karnym czeka na główkę, Rakitic/Messi podbiegają żeby to krótko rozegrać...
Ciężko LE ich ustawić na treningu ? Rakitic, Bartra, Matieu, Suarez i np taki Busi w pole karne, Neymar i Alves czekają przed polem karnym żeby coś dobić ewentualnie, bo mają petare w nodze. Messi wykonuje, a reszta np Iniesta, Alba czy Xavi stoją z tyłu, bo ich 150cm w polu karnym nie jest potrzebne, a potem się dziwimy, że rzut rożny zmarnowany, a kontra zabójcza, bo wielki Alba i jeszcze większy Xavi się pchają w pole karne...

4

W Polsce nie strzelił...
A zapomniałem...nie miał komu xD.

0

Po to Rakitic/Mascherano czy Koke w środku pola żeby Messi i Reus(daj Boże go Barcelonie) nie musieli aż tak latać w defensywie.

0

Moim marzeniem byłoby zmienić całkiem filozofię gry, zakupić kilku szybkich graczy i dać naszej drużynie szansę na kontry. 4-4-2, od prawej:
MAtS-Montoya-Bartra-Vermaelen-Alba-Messi-Koke-Rakitic-Reus-Neymar-Suarez, leci kontra z naszej strony i z lewej sprint Alby i Reusa, z prawej Montoiy(lub Alvesa) i Messiego oraz Suareza i Neymara, nikt by tego nie odprał, a do obrony zawsze Bartra, Verma, Rakitic i Koke (jakby coś to na ławce Masche czy Busi) :)

0

Głupoty, wszędzie głupoty...
Ja to widzę inaczej, dla mnie każdy jest do ogrania, Barca może wygrać i z Bayernem i z Chelsea i z Realem, to nie jest liga podwórkowa, że są jakieś ostre niespodzianki, to jest czołówka i tu każdy może wygrać z każdym :)

PS. Prowadzę teraz Valencię w FM 2014, zacząłem drugi sezon, po 11 kolejkach 29 punktów, 2 miejsce o 2 punkty za Realem, który ma 33. Wygrana z Barceloną u siebie 1:0, aktualnie gram z Realem u siebie i jest 2:0 i 70 minuta :)

0

Prosta sprawa:

Perez: '3 bańki i Benzema z Jamesem na liście'
UEFA: 'Ok, ale żeby było bez kontrowersji to damy też Inieste'

1

Ronaldo: 'Statysyki mówią wszystko, ale nie wliczajcie asyst' :)

0

Wg kryteriów liczy się tylko Neuer (lub ktoryś z Niemców) i Messi (ewentualnie Di Maria). Mundial ponad wszystko :)

0

Mathieu też :)

0

Ja bym chyba zaryzykował z Mathieu na lewej, ma dobry odbiór no i gra głową dzisiaj się będzie liczyła. Bartra i Pique w środku, też umieją wybić piłkę głową, do tego Rakitić wysoki, Suarez też no i ten Busi zawsze wysoki jest :D.

1

5 godyin i 30 minut panowie! Czekamy! :)

0

Trafne :). Myślałem, że po odejściu Mou zawodnicy Realu staną się znów profesjonalistami, ale nic z tego.

0

Jesteś jedynym kibicem tu, który ma czasami więcej do powiedzenia niż 'Barca to cioty' albo 'Messi steryd'. Ja o Classico zawsze mówie, że to mecz inny niż wszystkie. Real na pewno będzie grał kontrą, jeżeli My pozwolimy Wam się rozpędzić i kontratakować to ja sądzę, że może być 2:0 lub 3:0 dla Realu, ale jeżeli tylko zatrzymamy Wasze kontry to nie macie się czym przeciwstawić Barcelonie (jedynie strzał z dystansu CR'a/Jamesa). Wynik może być różny, ja liczę na szacunek i świetne widowisko. Niech wygra lepszy! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?