Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Transmisja 5 min opozniona :D
0
Nikt prócz probujacego Mascherano i czyszczącego Bartry się nie wyróżnia. NIKT.
0
Kiedys to byl nie do pomyslenia. Valdes do Pique/Puyola i za 5 sekund przy naszym stoperze stal Xavi i czekał na piłkę. A teraz Rakitic i Rafinha jakby specjalnie się chowają za swoich kryjących rywali.
0
Jedynie Bartra na plus, bo wszystko czyści.
0
Póki co się dobrze bronimy, w końcu gramy jako goście więc autobus trzeba stawiać, bo remis będzie dobry :)
0
Nie gra aż takiej padaki jak ostatnio, ale tak 4/10.
0
1:0 Messi strzelił głową
0
Ooo Messi z prawej :OE: Tylko na 5 sekund xD
8
Jakie chamstwo Barcy ludzie ? Leży gracz Ajaxu i holendrzy mają szansę na bramkę więc grają zamiast wybić, ale Barca dostaje piłkę i od razu 'wybić na aut, bo leży' ?
0
Pfff...chamstwo? Typ padł, cały Ajax to widzi ale grają dalej. My przejęliśmy to od razu 'wykopać na aut', bo leży...
1
Tak ciężko jest cofnąć Messiego o 10-15 metrów, a Suareza i Neymara ustawić bliżej siebie ? Nie wierze w to co widzę...
0
Busi jak Busi, nie karci tak jak ostatnio póki co. Ale Alves dziś to komedia, 2 razy zszedł na 1 zwód...
0
W sumie cieszmy się z tego wjazdu łokciem w głowę Sergio, może mu się przestawi mózg na poprawny tryb gry ? :)
0
LeRZy też Twoja ortografia, Busi się podniósł, ona też da radę ?
1
Busi będzie grał z 30centymetrową dziurą w głowie ? Co za WALCZAK! :D
0
Jak to bez faul było, w piłke wjechał, a tamten padł a'la Ronaldo...
0
Cavani, 1:0 PSG prowadzi :)
0
Czy tak ciężko to potrenować ? Jak czasem patrze na te rożne to krew mnie zalewa. Iniesta gdzieś w polu karnym czeka na główkę, Rakitic/Messi podbiegają żeby to krótko rozegrać...
Ciężko LE ich ustawić na treningu ? Rakitic, Bartra, Matieu, Suarez i np taki Busi w pole karne, Neymar i Alves czekają przed polem karnym żeby coś dobić ewentualnie, bo mają petare w nodze. Messi wykonuje, a reszta np Iniesta, Alba czy Xavi stoją z tyłu, bo ich 150cm w polu karnym nie jest potrzebne, a potem się dziwimy, że rzut rożny zmarnowany, a kontra zabójcza, bo wielki Alba i jeszcze większy Xavi się pchają w pole karne...
4
W Polsce nie strzelił...
A zapomniałem...nie miał komu xD.
0
Po to Rakitic/Mascherano czy Koke w środku pola żeby Messi i Reus(daj Boże go Barcelonie) nie musieli aż tak latać w defensywie.
0
Moim marzeniem byłoby zmienić całkiem filozofię gry, zakupić kilku szybkich graczy i dać naszej drużynie szansę na kontry. 4-4-2, od prawej:
MAtS-Montoya-Bartra-Vermaelen-Alba-Messi-Koke-Rakitic-Reus-Neymar-Suarez, leci kontra z naszej strony i z lewej sprint Alby i Reusa, z prawej Montoiy(lub Alvesa) i Messiego oraz Suareza i Neymara, nikt by tego nie odprał, a do obrony zawsze Bartra, Verma, Rakitic i Koke (jakby coś to na ławce Masche czy Busi) :)
0
Głupoty, wszędzie głupoty...
Ja to widzę inaczej, dla mnie każdy jest do ogrania, Barca może wygrać i z Bayernem i z Chelsea i z Realem, to nie jest liga podwórkowa, że są jakieś ostre niespodzianki, to jest czołówka i tu każdy może wygrać z każdym :)
PS. Prowadzę teraz Valencię w FM 2014, zacząłem drugi sezon, po 11 kolejkach 29 punktów, 2 miejsce o 2 punkty za Realem, który ma 33. Wygrana z Barceloną u siebie 1:0, aktualnie gram z Realem u siebie i jest 2:0 i 70 minuta :)
0
Prosta sprawa:
Perez: '3 bańki i Benzema z Jamesem na liście'
UEFA: 'Ok, ale żeby było bez kontrowersji to damy też Inieste'
1
Ronaldo: 'Statysyki mówią wszystko, ale nie wliczajcie asyst' :)
0
Wg kryteriów liczy się tylko Neuer (lub ktoryś z Niemców) i Messi (ewentualnie Di Maria). Mundial ponad wszystko :)
0
Mathieu też :)
0
Ja bym chyba zaryzykował z Mathieu na lewej, ma dobry odbiór no i gra głową dzisiaj się będzie liczyła. Bartra i Pique w środku, też umieją wybić piłkę głową, do tego Rakitić wysoki, Suarez też no i ten Busi zawsze wysoki jest :D.
1
5 godyin i 30 minut panowie! Czekamy! :)
0
Trafne :). Myślałem, że po odejściu Mou zawodnicy Realu staną się znów profesjonalistami, ale nic z tego.
0
Jesteś jedynym kibicem tu, który ma czasami więcej do powiedzenia niż 'Barca to cioty' albo 'Messi steryd'. Ja o Classico zawsze mówie, że to mecz inny niż wszystkie. Real na pewno będzie grał kontrą, jeżeli My pozwolimy Wam się rozpędzić i kontratakować to ja sądzę, że może być 2:0 lub 3:0 dla Realu, ale jeżeli tylko zatrzymamy Wasze kontry to nie macie się czym przeciwstawić Barcelonie (jedynie strzał z dystansu CR'a/Jamesa). Wynik może być różny, ja liczę na szacunek i świetne widowisko. Niech wygra lepszy! :)