Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 Potem wyjazd do Arabii aż do dziś. Ludzie się jarali, że Messi i Ronaldo są w wąskim gronie graczy, którzy zagrali na 5 Mundialach. Teraz będą jedynymi, którzy zagrają w 6. Jeszcze Guillermo Ochoa ma taką szansę, ale musi wrócić do kadry. Wątpię by ktoś ich kiedykolwiek dogonił. Chodzące legendy.
0
To już wolę sprowadzić Marca Guiu.
1
@bezalkoholowy Mają czas na zakupy spożywcze, ale chcieliby poszukać też ciuchów, a to nie jest jak z wejściem do Biedronki, tylko chodzisz od sklepu do sklepu i wybierasz co ci się podoba. Są ludzie, którzy serio są w ciągłej tyrze choćby przez dojazdy do pracy, zajmowanie się dziećmi, zakupy, dbanie o zdrowie. Więc dla takich ludzi pójście do galerii to najmniej ważna rzecz, ale na nią znalazłby się czas właśnie w dodatkowy wolny dzień. Nie będę się wypowiadał w imieniu wszystkich ludzi, że słabo zarządzają swoim czasem.
3
@bezalkoholowy Albo ludzie, którzy 6 dni w tygodniu są zarobieni i umęczeni.
1
@Rhaan Flick nigdy dłużej niż 2 sezony nikogo nie prowadził.
1
@Faro Na 10 po prostu wybrał Dro Fernandeza.
0
Ma ktoś nagranie gola Lewego albo lepiej skrót meczu?
1
@MessiForeverTheBest Wiesz co znaczy stwierdzenie czarny koń?
0
@Arden Każdy zapomni o jakimś pojedynczym meczu Ligi Narodów a Ronaldo będzie wieczny.
0
Kiedy Paul Pogba wróci do gry?
0
@Stinger_ Jakoś mam sentyment do Raphinhi i teraz jak go nie ma widzimy jak Barca też dużo traci na jego nieobecności. Naprawdę Rapha stał się topowym graczem. Niesamowity pressing, zaraża energią drużynę, jest bardzo ruchliwy, wbiega w wolne przestrzenie. Ciężko go upilnować. Wróci Rapha i Yamal to nasza gra w ofensywie na pewno się poprawi.
0
@Messibestplayerintheworld Haaland na piłki od Pedriego czy Yamala by wchodził jak dzik. Mbappe z drugiej strony też potrafi wychodzić do piłek za plecy i jest w tym coraz lepszy i przede wszystkim indywidualnie jak ma piłkę jest groźniejszy niż Haaland. Ciężki wybór i pewnie oboje to gwarancja bramek.
4
@Arden Dobre pierwsze 2/3 miesiące i zgasł. Dziękuję bardzo za takich graczy. Jako uzupełnienie składu pewnie dobry gracz, ale nie na pierwszą jedenastkę. Tak czy siak jestem wdzięczny za takich graczy jak Felix, Cancelo, Aubameyang czy Gündogan, którzy tutaj przyszli w trudnym czasie z niską pensją i dawali wszystko za ten klub wiedząc, że i tak prawdopodobnie Barcy nie będzie stać na ich wykupienie. Magia klubu przyciąga piłkarzy fanów.
3
@BORO_12 Nie do końca to samo co z Griezmannem, mimo wszystko dużo bliżej Alvarezowi do 9 niż Griezmannowi kiedykolwiek było. Eyonga warto obserwować, kto wie może będzie tani dobry napastnik z niską pensją.
0
Gdyby do Barcy mógł trafić jeden z dwójki Haaland/Mbappe kogo byście woleli? Czy jeszcze jakiś inny wymarzony transfer na atak?
0
O co chodzi w ogóle w tym całym Kings League i jaki wpływ mają na to tacy gracze jak Lewy, Marcelo czy Izak?
1
@Eklerek Skoro to mecz pokazowy to czemu typek wślizgiem wjeżdża przez nogi Costy. Też bym się zagotował jakby mi ktoś tak zrobił w meczu o nic.
2
@Czyhrynski Zdajemy sobie z tego sprawę, ale śmiejemy się z kolegi, który widzi coś gwiazdorskiego/chorego w lataniu helikopterem podziwiając widoki oraz puszczanie balonów w kształcie serc xD
1
@Rifek Nie wiem czy na gwałt potrzebują, ale nie uważam by Sanchez czy Pope byli lepsi od Ter Stegena a Anglicy mają kasę więc mogą się skusić. Zmiana bramkarza w zimie to problematyczna sytuacja więc Ter Stegen jest za przeproszeniem w lekkiej dupie.
1
@DamianPSV Hahahaha. Co jeszcze dodasz?
1
@Bernard777 Ale póki co zagraliśmy 3 mecze z nowym selekcjonerem, z czego 2 o punkty i w tych dwóch meczach graliśmy 4-2-3-1. Jeden sparing z Nową Zelandią z 3 w obronie. No zobaczymy jak dziś spróbujemy.
3
Pytanie czy Ter Stegen to faktycznie najlepsza opcja, nawet jeśli będzie zdrowy. Musi nie tylko grać, musi grać na wysokim poziomie i na pewno nie w Barcelonie. Gdzie on w ogóle miałby odejść? Widziałbym go w Premier League w Chelsea albo Newcastle jeśli jeszcze chce grać na topowym poziomie. Ewentualnie sentymentalny powrót do Mönchengladbach, ale obstawiam, że zależy mu też na kasie i nie pójdzie do klubu tego pokroju.
21
@DamianPSV Ja pieprzę. Tylko stary grzyb piwniczny mógł taki komentarz napisać.
0
@Ricardinio14 Że co?
0
@Tabaluga37 No według mnie w La Liga jak porównujesz sobie jego a Joana Garcię z zeszłego sezonu to Joan Garcia jest dużo lepszy.
0
@Filipem Nikt tak nie twierdzi.
7
@PatrychoO Szkoda jego serca. Myślę, że by coś jeszcze ciekawego pokazał.
0
@Tabaluga37 Daleko mu do Alissona. To nie jest bramkarz na klub tego kalibru.
0
Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego Liverpool kupił Mamardashvili?
1
Miejmy nadzieję, że Fati będzie zdrowy i pewny siebie. Przede wszystkim ma zapieprzać.