0

@Krzeczo No i ma zmiennika Erica Garcię, który wywiązuje się ze swojej roli.

0

@Czyhrynski Nico Schlotterbeck.

0

@Krzeczo Kounde zagrał słaby początek sezonu i już skazany na porażkę tak? Nie rozśmieszaj mnie. Eric Garcia jest zmiennikiem Kounde. Fort nie był żadnym zmiennikiem, żadną alternatywą dla Kounde. Samemu bym chętnie przytulił fajnego PO, który pogodziłby się z rolą zmiennnika, ale nie można mieć wszystkiego naraz, nie u nas z takimi problemami finansowymi. Poza tym Eric Garcia pokazuje wysoki poziom więc nie wiem jaki widzisz problem.

0

@Krzeczo Jaki dobry i solidny prawy obrońca będzie chciał grzać ławę?

3

@Lionel_Messi10 Potem jeszcze jest Olympiacos więc mógłby wybiec w pierwszym składzie na Clasico.

1

@betonito Może Fabregas oraz Thiago. Bardzo żałuję tego Thiago bo wystarczyło dać mu niewiele więcej minut i nie miałby śmiesznie niskiej klauzuli.

0

@Arden To ma podłoże psychiczne. Anoreksja to też choroba, która bierze się z głowy. Takim ludziom trzeba pomagać a nie się śmiać z krzywdy.

0

@betonito Ani to ani to.

0

@APTAPT Gdy w drużynie nadal był Martinez.

0

@daniel32778 Science fiction. Wypożyczymy Martineza a potem dodatkowo po sezonie doświadczonego Van Dijka.

0

@severius Nie są w stanie się skupić na treningu bo myślą z kim Yamal imprezował w weekend xD

0

@APTAPT Barca pozyskała absolutnie kluczowych graczy na brakujące pozycje i nie spodziewali się odejścia Martineza. Gdy odchodził Tah był zaklepany przez Bayern, Araujo już wcześniej dostał kontrakt. Na ostatnią chwilę mieli ściągać wynalazek na ŚO gdy męczyli się by zarejestrować nowych graczy? Czekamy na powrót na Camp Nou co pomoże nam finansowo. Utrzymanie kadry to też koszty, tym bardziej tak jakościowej kadry jaką mamy.

0

@Faro Fajnie, że strzela i niech buduje pewność siebie ale dajmy mu pograć chociaż pół roku bez kontuzji i wtedy się wypowiemy czy ten zawodnik ma przed sobą przyszłość na europejskim poziomie.

0

@Gibbon_FCB Maciek Krawczyk czyli prawdziwy specjalista od rzutów karnych się wypowiedział. Ludzie, którzy nigdy nie grali w piłkę w rozgrywkach ligowych na jakimkolwiek poziomie szybko by oprzytomnieli gdyby zobaczyli jaka dzieli ich przepaść między graczami na poziomie choćby 4 ligi polskiej.

0

@NeyJr11 Roony nie musiał podawać. Musiał po prostu wybrać róg i strzelić celnie.

0

I tak najlepszy komentator, który po meczu mówi, że to może być koniec Barcelony. Jesteś na wizji i takie głupoty gadać to wstyd.

2

@Encore Miał oba rogi do wyboru. To nie kwestia podania a finalizacji.

0

@Azazel_Pazuzu Araujo jak idiota wsadził nogę i na nogę patrzyli.

3

Araujo faulował jak głupek, gramy beznadziejnie a Kounde nie był faulowany. Nie będzie się takiego gówna gwizdać jak się tak nieudolnie broni.

0

@Danny Gaucho Ponoć Vinicius zdaniem La Bamby się skończył.

1

Laporta ma zamiar coś zrobić z dopingiem na nowym Camp Nou? Czy myśli, że nagle turyści będą dopingować ile sił?

1

@Eklerek Atletico, Marsylia, Bayern, Barca.

3

@Coveta Rashford to jak najbardziej ten poziom.

11

Zasrane Canal Plus. To jest szczyt w takim momencie reklamy wpieprzać.

0

@daniel32778 Był listopad. Sytuacja by się odwróciła.

0

@daniel32778 Myślę, że La Liga jest na tyle mierna, że nawet bez Xaviego byśmy awansowali do LM. To nie jest Premier League.

0

@Gary Boki zrywać.

1

@El Plutoninho Tak, można.

0

@Nightraider „Wymagacie”? Piszesz do jednej osoby. Gdziekolwiek zagra Barca będę ją wspierał. Dla widowiska jednak lepiej by mi się oglądało na Montjuic. Zapewne sobie to przekalkulowali skoro wolą poczekać na większą pojemność.

0

@Nightraider Tylko ja mówię z perspektywy kibica. Nie jestem w zarządzie klubu, nie odpowiadam za finanse. Mam to w bombce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?