2

Skończony grajek. Życzę mu dobrze, ale zdrowie to ma do dupy.

1

@MichalZZZ Annabelle i Zakonnica też są powiązane.

4

@Gibbon_FCB Ten dobry okres jeszcze trwał na początku poprzedniego sezonu więc poleciałeś z tymi 2 latami.

0

Kiedy te kwalifikacje się skończą?

0

Żaden Raphinha nie wygra. Nie gadajcie głupot.

0

@Czyhrynski To był wymysł Guardioli, ale z Griezmannem przegrywa przez fakt jaką kasę wydano na Francuza i pensję, którą dostał. Ja się dziwiłem, że wymieniono Eto’o na Ibrę i jeszcze do tego dopłacono gdzie Eto’o dobrze tutaj się wpasowywał i miał świetny sezon.

3

Jaki według Was był najbardziej absurdalny transfer Barcelony w ciągu ostatnich 15 lat? Jak dla mnie Griezmann. Kupili gościa bo stwierdzili, że 120 milionów to „promocja” za gracza, który gra na identycznej pozycji co Messi.

0

@Tasde Właśnie ciekawi mnie ten tryb realistyczny jako osoba, która woli grać w FIFĘ tryb kariery.

3

@Kilotopy Wraz z La Ligą.

3

La Liga to dno i tyle.

0

@BHAFCB Ronald Araujo niech wpierw ogarnie samego siebie a potem niech się zabiera za napastników. Cubarsi przy nim też się cofa w rozwoju.

2

@FCBparasiempre Może 13/14 to nie był wymarzony sezon, ale jacy gracze u nas byli. Pełno legend w jednej drużynie i oglądanie futbolu jako nastolatek.

0

@Arden Nie napisał, że się cieszy tylko przedstawił jakie Kirk miał poglądy.

2

Yamal grał najlepszy futbol w poprzednim sezonie.

0

Jak Włosi grają? Wyciągną na remis?

0

@draxidox Skoro to prawdziwy home to niech ich reprezentuje z dumą przywdziewając barwy narodowe.

0

@Vurt Tak szczerze to nie dziwię się. Mecze Barcy są o wiele ciekawsze do komentowania, lepsze dla oka. Barcelona ma styl, który stara się narzucać. Real Madryt to jakbyś oglądał jakąś korporację z nadętymi bufonami w składzie.

0

@Starrk Neymar w Barcy pograł 4 lata po czym odszedł do PSG gdzie już miał kontuzję za kontuzją. Co to za granie na topie jak nawet grać nie możesz.

1

@blakkudium Konate czy Guehi mogliby do Barcy dołączyć.

0

@Konradowskyy Ktoś się zastanawiał czy Bayern dla Lewego to za wysoki poziom po tym co robił w BVB?

0

@barcafan1789 Atmosfera na meczu taka średnia bym powiedział.

0

@Herato Przecież Messi dopóki będzie zdrowy to na pewno na tym Mundialu zagra jako kapitan. Sportowo nadal się broni.

20

Największa legenda tego sportu. Kariera jak z filmu. Dopóki gra będzie najlepszym piłkarzem na globie.

0

Jak Polacy grają do przerwy?

0

@dv7wisnia Messi jest wyższy od Puig. Poza tym Messi nie jest drobny. Zobacz sobie jak on ma mocne nogi. Muskulatura na poziomie topowego gracza a nie kurczak jak Puig.

0

@HarveySpecter Fajny jest technicznie, widać, że potrafi się bawić piłką, ale nigdy nie mógł być liderem. Brak dojrzałości taktycznej i on był po prostu też zbyt drobny.

6

Tebas ty szmato. Co ty zrobiłeś z tą piękną ligą?

28

Gościu się zbłaźnił totalnie.

1

@Roobo Możesz zapomnieć. De La Fuente to beton, który Pedriego na 10 ustawia bo tak, Balde nie powoływany chyba tylko przez brak sentymentu. Joan Garcia może się nie doczekać powołania przez jeszcze jakiś czas jeśli łysy tak uzna.

3

Archivo VAR XD co to za gówno, jak nie ma VARU to można się bić po mordach bo system nie patrzy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?