0

@Guillegavira Eric Garcia to nie jest obecnie opcja na ŚO.

0

@Guillegavira Przecież oni grają na ŚO regularnie a Garcia od miesięcy gra na PO.

3

@Uven Nie, nie wystarcza by wygryźć już zdrowego Carvajala, który jest od niego dużo lepszym PO i ma ogromne doświadczenie w tej kadrze. Zejdź na ziemię. Kim dla kadry Hiszpanii jest Carvajal a kim Garcia? Garcia przy Carvajalu jest nikim. Kounde wygryzł na chwileczkę, zaraz wróci na ławkę.

17

Nie dość, że nie przygotowali się na przyjęcie kibiców gości to murawa jest w stanie bagna. Tam mecz nie powinien się odbyć. Walkower lub przełożenie spotkania.

0

@Ramon_Villaverde Błąd to twój komentarz. Sorry, ale Garcia za mało pokazał by być przed Carvajalem czy Porro.

0

@MrJanKo Za kogo tam byś wrzucił Garcię?

1

@Barca_Big_Moment Ale co ty pieprzysz o historii. Historia Ci mózg zaćmiła. Gdzie to Catenaccio było w ćwierćfinale, półfinale i finale LM? „Nikt nie gra Catenaccio tak dobrze jak Inter”. Biorąc pod uwagę ich grę w playoffach LM poprzedniego sezonu to jest niewyobrażalna głupota tak napisać. Chcesz wiedzieć co to Catenaccio? To obejrzyj sobie rewanż ćwierćfinału LM 2016/17 Barcy z Juventusem. To tak jakbym napisał nikt nie gra tak dobrze tiki-taki jak Barcelona gdy trenerem klubu był Xavi bo to jest w naszym DNA xd

0

@MichuZ44 Ja wiem, że to placki.

0

@MichuZ44 Hojlundy czy Woltemady zawsze będą więcej warci, bo to napastnicy a Fermin jest tak naprawdę rezerwowym.

3

@Nightraider Ja myślę, że Laporta by go chętnie sprzedał, ale sam Fermin musi się zgodzić. Skończy się na tym, że Flick będzie niezadowolony, bo odejdzie mu wartościowy gracz.

0

FIFA słynie z tego, że drastycznie nie zmieniają ocen co roku jeśli chodzi o oceny idące w dół, ale takiemu Ter Stegenowi mogliby zdecydowanie bardziej obniżyć. Na duży plus, że Yamalowi dali tak wysoki overall, Fermin trochę za nisko i Szczęsny za wysoko. Gerard Martin dostał adekwatną ocenę.

0

@Barca_Big_Moment To niezłe Catenaccio XD
Zamiast mówić stereotypami lepiej po prostu oglądać futbol.

1

@Konradowskyy Na konsoli PS5/PS4 da się. Nie da się na Xbox.

1

@Konradowskyy Porównać sobie można FIFĘ 20 do eFootball 2020 gdy jeszcze eFootball był płatny. Teraz to oczywiste, że gra warta 350 zł będzie lepsza od darmowej xd Jeśli chodzi o licencje to nigdy nie był problem jak ktoś pobrał sobie patch, których pełno.

1

@Eto'o9 R10 Przecież mamy bardzo fartowne losowanie xD

4

@Redakcja Czy takie reklamy mają pozostać na tej stronie na dłużej? Nie jest to przesada?

0

A co z Aymericiem Laporte? Dołączył do Al Nassr Martinez czyli zawodnik dublujący się z Laporte. Laporte wraca Do Europy?

5

Ta liga to już jest dno.

1

O co chodzi z tymi porąbanymi reklamami. Zliknięcie x to za mało, teraz muszę czekać 5 sekund by kliknięcie w x było dla mnie nagrodą xDD

0

@Mro_01 Wylosowanie drużyn z dalekich krajów nie musi oznaczać dalekich podróży, bo jest jeden mecz, który może się nam wylosować w Barcelonie. A według mnie Pafos lepiej gra w piłkę niż Kajrat.

14

Godzina 20:00 byłaby lepsza.

0

Chciałbym wielkie marki, ale pokuszę się o wskazanie najłatwiejszych 2 rywali, z każdego koszyka.
Borussia Dortmund
Manchester City
Bayer Leverkusen
Atalanta
Slavia Praga
Olympiakos
Karabach
Kajrat

0

@Czyhrynski Też 21 lat.

0

@Walpiano Co to jest za gracz niezwykły. Przyszedł do Miami 2 lata temu gdy szorowali dno i od razu wygrał Leagues Cup, potem runda zasadnicza MLS, teraz kolejne Leagues Cup może wjechać. Po drodze zagrali na KMŚ gdzie wyszli z grupy pokonując Porto. To jest gracz, który naprawdę robi różnicę na boisku a nie tylko nabija statystyki.

3

United w papę z Grimsby. Amorim chce przebić Ten Haga.

0

@Talisker Nikt tak nie twierdził.

3

@partymaker Xavi go kupował?

1

@blakkudium Zobaczy się na żywo jak ten cały Mambeppe gra.

0

@Filipem Łysy Ten Hag w 3 miesiące rozpieprzy to co osiągnął Alonso w 2 lata.

0

@DariaFCB Najlepiej jakby politycy walczyli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?