Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Marciniak nas przekręcił i to jest jasne.
0
Jeśli w Hiszpanii 14 milionów brutto to 7 netto to te 10 milionów Netto w Arabii wcale nie jest wielką przebitką.
1
@APTAPT Też możliwe, że Kochen bo Pena nawet minuty nie dostał podczas tournée. O ile oczywiście taki Kochen może grać…
2
@adi7adi8 Od wczoraj chyba kibicujesz temu klubowi. Tutaj jest robione wszystko na wariata, więc dopóki liga się nie zaczęła to mają szanse go zarejestrować.
0
@adi7adi8 Na teraz nie może, ale został ponad tydzień.
0
@vangoor Jakby Pena bronił to kompromitacja zarządu na pełnej.
0
Obstawiamy 1 skład na inaugurację La Liga? Ode mnie:
Garcia - Kounde - Araujo - Cubarsi - Balde - De Jong - Pedri - Gavi - Yamal - Lewandowski(jeśli zdrowy) - Raphinha.
0
@zdrastfujcie Myślę, że jednak chętni by byli oczywiście musiałby się zgodzić na duże cięcie pensji.
4
@ali3gator Jak ludzie mogą co roku to samo pieprzyć? Może i francuska nagroda, ale głosują ludzie z całego świata i głosowanie jest jawne.
0
@van Baster Nie wyolbrzymiaj. Paskudny charakter, ale nazwisko sobie wyrobił by choćby Araby go wzięły czy MLS. Może powrót do Gladbach?
1
@waletpl Powinien zostać wypieprzony, ale to nie jest opłacalne. Co się powinno a co warto to dwie różne rzeczy.
0
@van Baster Jednak w styczniu myślę, że chętni będą. Nazwisko sobie wyrobił.
0
@MOLESTA Może zostać przy takim zwrocie akcji.
0
@MOLESTA No masz 8 bo jest Fort jeszcze.
6
Ter Stegen zachował się jak kanalia. Nic go nie broni. Powinien zostać wypieprzony z klubu i zapomniany bo tylko splamił opaskę swoim niemieckim bicepsem.
0
To był ten cudowny pomysł Laporty na rejestrację? Sprzedać najlepszego obrońcę? Z drugiej strony jeśli sam chciał dołączyć do Al Nassr a nie został zmuszony do odejścia to nie można Inigo nic zarzucić. Przyszedł za darmo, pograł na super poziomie i odchodzi.
5
Gerard Martin testowany na ŚO a zmiennikiem dodatkowym Torrents? Ogromny spadek jakości w obronie niestety.
1
Ter Stegen 11 lat w klubie a odejdzie zapamiętany jako szkodnik. Brawo Niemcu.
0
@MOLESTA Nominacje dla Bellinghama i Viniego są na wyrost, ale kogo byś za nich nominował?
6
@Litman Masz rację. Mógł ustawiać Torre na lewej obronie.
5
Chociaż wśród trenerów nominacje są w pełni zasłużone.
1
Nominacje za Mundial w Katarze rozdawane w 2025 roku xDD Co za debile.
0
@FcPortoFan1999 W reprezentacji grać będzie. Powiedział, że rezygnuje z kadry dopóki trenerem jest Probierz. Probierza nie ma więc nie ma powodów by zrezygnować.
0
@NeroTFP1 Mimo wszystko Borek to bardzo dobry komentator. Generalnie w Polsce mamy dobrych komentatorów i uważam, że lepszych niż gdy oglądałem z angielskim komentarzem.
0
Z racji tego, że Yamal już rok temu wygrał to teraz wygra zdecydowanie Desire Doue. Jak to w ogóle wygląda podczas głosowania na nagrodę? Skoro każdy wie, że gracz nie może wygrać 2 razy a był zdecydowanie najlepszy to jak można zagłosować na kogoś innego niż Yamal?
0
@MirusAmisz Pessi i Penaldo są czymś co występuje, ale Penaldowskiego nie słyszałem.
0
@MirusAmisz Jak uważasz.
0
Hahahaha i ten Penaldo na liście. Za rok znów pokaże swój poziom na dużym turnieju i będzie chciał śrubować rekord G/A w fazie playoff Mundiali.
0
Pena jest za niski a brak mu umiejętności jak u Casillasa. Czasem nawet on coś wybroni świetnego, ale poza tym to nie jest bramkarz do zespołu, który chce aspirować wysoko.
1
@lithotripter Dlatego ja tutaj się skłaniam w tych tematach ku Trzaskowskiemu by to ludzie sami decydowali. To i tak jest duża sprawa podjąć taką decyzję nawet gdy jest to legalne. Obecnie mamy patologiczne prawo w tym temacie.