0

@DariaFCB A dlaczego ktokolwiek miałby chcieć siedzieć w okopach i umierać, zwłaszcza młoda osoba, która ma całe życie przed sobą.

0

@lucca87 No jest Gavi, który potrzebuje minut, ale jest on jednak gorszy od tej dwójki na ofensywnym pomocniku. Lepiej mu wychodzi granie niżej.

2

Dobrze byłoby mieć zarówno Olmo jak i Fermina bo to dwie inne charakterystyki na boisku i różne rozwiązania na fazy meczu. Olmo świetny w małej grze, w zeszłym sezonie był w stanie rozmontować autobusy, z kolei Fermin bardziej atakuje przestrzeń, jest nieustępliwy. Już nie trzeba dodawać tego, że Olmo to szklanka.

0

@Nefir Tak, Grimaldo z ławki. Eric Garcia myślę, że nie dostanie powołania przez powrót Carvajala a drugim PO musi być Pedro Porro.

0

@HypeR Musi się z nim polubić bo to właśnie Balde ma największy potencjał na lewej obronie. Potencjał i jakość na już. Tak eksplozywnego gracza się nie ignoruje.

0

@Kgorecki2500 A widzisz wszedłem do mojej Żabki i od razu był.

2

Ja myślę, że od nas pojadą Joan Garcia, Alejandro Balde, Gavi, Pedri, Dani Olmo, Lamine Yamal i Ferran Torres.
Balde w końcu wygryzie ze składu Grimaldo.

0

@BulaKG W Żabce.

8

Czyli wychodzi na to, że naszym największym problemem jest amerykański raper Post Malone.

1

@DonAndresFCB A co takiego robi Yamal? Zrobił imprezę na swoje 18 urodziny co jest normalne, teraz zaprezentował, że ma dziewczynę. Te gadanie o sodówce jest chyba po to by jakoś go zdyskredytować, bo na boisku się broni. Jak ktoś zauważy brak zaangażowania czy przykładania się do treningów, braku profesjonalizmu to powinien mu to powiedzieć, ale póki co jest bardzo profesjonalnie a u niego widać głód wygrywania i trzeba ten głód wykorzystać a nie już wymyślać argumenty z czapy, które nie istnieją. Nikt mi nie powie, że impreza urodzinowa czy posiadanie dziewczyny jest złe.

0

@4Fabregas4 Trener profilowo nie pasujący do Barcelony, ale nadal dobry trener z sukcesami to dla mnie nie jest parodysta.

5

@4Fabregas4 Miał mankamenty, ale nie był parodystą. Wygrał 2 mistrzostwa na 2 pełne sezony, zwolnili go gdy był liderem La Liga, mógł mieć 3/3 mistrzostwa zdobyte. Plama w Lidze Mistrzów nie do zmazania, ale jego Barca potrafiła punktować. W Lidze Mistrzów nie tylko Valverde ponosi odpowiedzialność a przede wszystkim piłkarze. Przyszedł Setien i został ukrzyżowany i pokazał co znaczy prawdziwy parodysta. Valverde zrobił ligę z jedną porażką w ostatniej kolejce.

4

@4Fabregas4 Który parodysta? Dembele miał tutaj 4 trenerów i u każdego łapał kontuzje. Valverde, Setien, Koeman i Xavi. Jeśli to Xavi jest parodystą to się mylisz bo u Xaviego miał najmniej kontuzji. Valverde z kolei parodystą nie był, to bardzo dobry trener. Setiena można o to posądzić.

0

@BorzyKrzys Może i jestem uzależniony od futbolu i oglądam go za dużo, ale przynajmniej wiem jak kto gra i gdzie a potem gdy słyszysz tych ekspertów to się śmiejesz bo oni na tym hajs zarabiają.

2

@Gaucho Tebas to jest serio cymbał.

2

@Guillegavira Myślę, że mogą to być obie rzeczy. W PSG gra 2 lata i praktycznie bez kontuzji.

0

@JohnKennedy Dla mnie Breaking Bad to najlepszy serial jaki powstał bez podziału na gatunki.

32

Szkoda, że Dembouz nie był tak poważny podczas kariery u nas. On u nas przecież grał aż 6 lat a jego wkład przez te lata jest znikomy. Kontuzje kontuzjami, ale one się skądś brały.

0

@lincoln25 Dokładnie 2 lata temu. Napisałem o niemieckich bramkarzach a więc Ter Stegen też nim jest.

1

@Faro Gdyby tylko Pep nie kupował tego Grealisha to może Leo by wylądował w City. Jednak PSG to był rozsądny wybór, wzmacniane Hakimim, Donnarummą. Był tam Neymar, Paredes, Di Maria. To była sensowna opcja, ale Pochettino i Galtier nie mieli jaj by tą drużyną odpowiednio zarządzać.

0

Rwanda czy Kongo to bardzo skorumpowane państwa.

6

@Values Już sobie nie pogra, mają 3 lepszych ŚO w hierarchii. Zresztą swoją grą sobie nie pomógł.

2

Trzeba go spróbować. Chyba nie chcemy nagle robić z Martina ŚO?

1

Niemcy obecnie nie mają dobrych bramkarzy. Z kolei Neuer nie grał dobrze na ostatnich wielkich turniejach z kadrą.

1

@ArterkHD Zaręczyny to jeszcze nie małżeństwo a poznawać się lepiej można będąc narzeczeństwem, jednak to już jakaś deklaracja, nie tak mocna jak małżeństwo ale deklaracja.

1

@Azazel_Pazuzu Mbappe jest znakomitym piłkarzem? Szokujące. Jakby tego nie pokazywał od 9 lat.

2

@CurryTheGoat30 Skończy się tym, że gramy na Montjuic co najmniej do lutego/stycznia.

1

@Trencaxarxes Ruskie będą siać propagandę, ale Europa nie może tej propagandzie ulec. Branie od nich gazu to finansowanie ich terroru.

0

@pluszek Nie ma tutaj wniosków z moje wypowiedzi, że same wiatraki rozwiążą problem. Ale się przyczynią do rozwiązania tego problemu. Tak samo jak fotowoltaika czy elektrownie atomowe, których się nie możemy doczekać. Wymiana kopciuchów, odchodzenie od węgla, to wszystko pomoże w walce ze smogiem.

2

@pluszek Polskie duże miasta mają ogromny problem ze smogiem. Zresztą nawet nie tylko duże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?