2

@Eto'o9 R10 Koń, ale u nas to by ławę grzał.

1

@blakkudium No właśnie skoro z Gironą się udało to jaki teraz problem? A Red Bull Salzburg i Red Bull Lipsk to nie jest jeden właściciel?

1

@blakkudium Co to za zasady? Sorry, ale LKE to gówno.

0

@draxidox Akurat tutaj gościu chciał coś powiedzieć, ale nagrywający mu natychmiast przerwał.

1

@Messibestplayerintheworld Jakoś w FIFA nie brakuje bo są młodzi generowani. To zabija autentyczność.

1

@Messibestplayerintheworld Mogliby wypuścić pełnoprawną grę a nie darmowy szajs. Nawet ten eFootball 2021 był dobry jak grałeś na PC lub PS miałeś patche i dodawałeś sobie licencje. W Master League był taki minus, że piłkarze, którzy kończyli kariery wracali jako 16 latkowie xd

0

@VanBest To fejur czy real?

3

@turhiay Lepiej wydać kupę kasy na Griezmanna bo klauzula 120 milionów to dla zarządu była promocja. To nic, że gościu operuje praktycznie w strefach Messiego. Po co nam mózg.

1

@TomekJastrzebski Masz rację. Robicie dobrą robotę na stronce. Przepraszam.

1

@turhiay Wątpię by Koeman wolał Suareza, ale już musieliśmy schodzić z pensji i była decyzja z góry. Tak poza tym to Barca nie zadbała o zastępcę dla Suareza, ale po 2 latach przyszedł niezniszczalny Lewy i nadal jest topowy. Suarez już nie nadążał.

1

@TomekJastrzebski Jednak poszliście razem ze Sportem w tą narrację a wiemy, że potraficie dodać dopisek.

0

@Criss18Barca No ja mimo wszystko myślę, że do rotacji na skrzydłach. Z przodu do rotacji jest Ferran i Olmo zagrać również potrafi na ataku.

0

@Faro No raczej chcemy sprawdzonego grajka do rotacji a nie eksperyment.

9

W takim tempie prędzej Messi karierę zakończy niż tam mecz zagra.

0

@Muhitos Ale jednak co jakiś czas trofea wpadały czy grali w Lidze Mistrzów. Poprzedni sezon to katastrofa.

0

@Schoogs Amorim to też jakiś bucowaty. Zmienił formację i grali jeszcze gorzej niż wcześniej. Teraz ma nowy sezon by udowodnić jakim naprawdę jest trenerem.

1

To jest dobra opcja. Pogodzi się z rolą rezerwowego, jest ekonomiczny i naprawdę zdeterminowany by tu grać. Tacy ludzie tutaj dają z siebie wszystko.

0

@6bakero Ter Stegen też mógłby pójść do City. Nadal grałby w topowym klubie, wysoka pensja i Premier League. To wcale nie jest krok w tył. Wiemy też, że Ter Stegen jest zakochany w mieście, w którym już przecież jest od 11 lat.

0

Kraje afrykańskie rozdają kasę klubom jak FC Barcelona czy Arsenal by siebie promować, ale same kasę przepuszczają na polityków a obywatele żyją w skrajnym ubóstwie.

8

Od teraz na zwykłe umowy będziemy mówić dźwignie? Nieźle macie nasrane.

3

Niech Deco ma jaja i powie mu wprost jakie są plany wobec niego. Komunikacja to podstawa. Jeśli plan na Ter Stegena jest taki, że będzie rezerwowym to powinni mu to zakomunikować. Nie jest wykluczone, że będzie lepszy niż Garcia i Szczęsny, ale już czas na nowego bramkarza.

7

@hasan 7 25 PLN na godzinę. To chociaż mam nadzieję, że piszesz stawkę netto.

1

@sciahoo Ronaldo bardziej zasługiwał na ZP.

2

@Eto'o9 R10 Może być historia jak z Aubą. Pamiętam peak Rashforda jak nas wyrzucał z LE na wiosnę 2023. Co to był za gracz.

0

@Gaucho Zapomniał jak się gra w piłkę.

0

@HypeR Snyder miał swoją wizję. Ja osobiście oglądałem tylko 3 filmy z Supermanem. Z 2006 roku z Kevinem Spacey oraz Man of Steel i Batman v Superman. Na pewno nie zaliczyłbym tych filmów do topki superhero, ale ten nowy Supcio ma konkretnego reżysera.

5

Komentarz usunięty

0

@bart_azz On i tak realnie będzie gotowy do gry w październiku pewnie.

0

@jacobFCB Ja i tak jestem pozytywnie zaskoczony tym, że sprowadzili Garcię.

0

@Barca_Big_Moment Typowy LS to nie jest, ale na LS będzie ustawiany. Poza tym na LO jest bardzo ofensywny Balde więc wcale to nie musi być złe. Tak naprawdę oprócz Luisa Diaza nie ma na rynku dla nas opcji satysfakcjonujących. Marcus Rashford to opcja ekonomiczna, która może wypalić jak Aubameyang. Lepiej go wziąć niż nie brać nikogo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?