Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani Pytanie, który materiał jest trwalszy i który krój wygodniejszy.
1
@Who_you_mam Liga Mistrzów też jest dla ciot, bo tam w zeszłym sezonie był królem strzelców.
0
Jaka jest różnica między koszulką stadionową a meczową? Jakościowo pewnie meczowe lepsze?
0
@NorbiTBOB Myślisz, że jakby nie wygrali rundy zasadniczej MLS to też by dostali zaproszenie? Wątpię. Coś tam jednak osiągnęli by się tam znaleźć.
25
Niech gruby knur lepiej spojrzy w jakim kierunku zmierza liga. Nikogo na nic nie stać.
0
@Pawlak1992 Huijsena tak samo zignorujesz?
0
Za 30 milionów bym go nie sprzedawał. To za mało i byśmy zostali ze zbyt małą ilością opcji w obronie.
0
@Pawlak1992 Skąd wiedzą? Bo już coś pokazał w innej lidze. Ja osobiście bym dał Moleiro zamiast niego.
0
@Pawlak1992 Ale tutaj nie ma znaczenia czy ktoś już rozegrał mecz w La Liga więc nie wiem skąd wąty. Mosquera na siłę wciśnięty bo to ŚO, ale niech im będzie, brakuje mi tu Moleiro a ten Garcia to tutaj chyba za kilka dobrych występów na KMŚ, to już naprawdę mogli dać Endricka.
0
@BorzyKrzys W Imaxach grają?
0
@adamek20151 Nikt już tym nie żyje.
0
@PatrychoO 23/24 miał sezon gdy był decydującym graczem i nie bez powodu był faworytem do ZP.
0
@PatrychoO Ale dla niego Raphinha nie jest lepszym piłkarzem. Czy przed sezonem 24/25 powiedziałbyś, że Raphinha jest lepszy od Viniego? Nigdy w życiu. Więc dlaczego jeden sezon ma nagle zmienić sytuację całkowicie?
0
@Bogan Nie wiem czy warty rozbijania banku. Zobaczymy czy w przyszłym sezonie Olmo i Torres dojadą poziomem i pokażą, że mogą grać na 9 w dłuższej perspektywie. Na szczęście mamy dobrą kadrę, zabezpieczyliśmy bramkę, za rok może przyjść za darmo np Konate i tylko skupić się na uzupełniach na bokach obrony oraz obserwować sytuację z 9.
0
@Bogan Piszesz o Alvarezie podając jego statystyki z samej ligi a we wszystkich rozgrywkach klubowych w tym sezonie strzelił 29 bramek i miał 8 asyst i to są już bardzo dobre liczby. Lewandowski w Atletico też zapewne nie strzelałby tyle bramek co u nas.
0
@Stinger_ Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że będzie to robił, ale nie od przyszłego sezonu. Odniosłem się do MD, które pisze, że już w przyszłym sezonie weźmie na siebie karne i wolne. Wolne może i tak, ale na karne nie ma szans póki Lewy gra w pierwszej jedenastce. Więc co ty mi piszesz, że idę w zaparte?
0
@Stinger_ Nie biorę twoich za moje. Twoje dywagacje o tym, że Yamal chce od nowego sezonu wykonywać rzuty karne w Barcelonie to plotki, bo w newsie od MD jest info, że od nowego sezonu a nie tak jak piszesz za góra 2 sezony.
0
Jak jego wpływ ma być większy jak właśnie chcą kupić Nico Williamsa, który może go wyrzucić z pierwszej jedenastki.
0
@Bobo25 To był szok wówczas, ale Barca nie zachowywała się jak obecny Athletic.
0
@Criss18Barca Tak naprawdę typowy piłkarz ligowy, który nie zakwalifikował się do pucharów to i tak przeważnie gra raz na tydzień a czasami zagra 2 razy.
4
Co do Nico Williamsa i ataków w jego stronę to winę za to ponosi Athletic, który w takim świetle go przedstawił swoim kibicom i Barcelonę jako największe zło bo ma czelność wpłacić klauzulę. Może wina to za dużo powiedziane, ale Athletic rozjuszył kibiców do takich zachowań.
0
@Stinger_ Ale ja doskonale sobie zdaję sprawę, że będzie liderem, ale nie będzie wykonywał karnych jako pierwszy w przyszłym sezonie gdy będzie grał Lewy. To tyle i mogę się z Tobą o to założyć, czy może Cię strach obleciał?
3
W tym Interze Miami grają takie ciołki, że to aż żałosne, że Messi musi z takimi w piłkę grać.
1
Busquets się zesrał.
0
@FabianekMrozek Ale ktoś mówi obecnie o powrocie Messiego oprócz Ciebie?
0
@Stinger_ Yamal potwierdza czy Mundo Deportivo?
5
@Faro To jest zwykła plotka. On sam wie, że nie ma prawa do karnych na obecnym etapie kariery gdy gra u nas Lewy.
1
@Kgorecki2500 Rozumiem, że to smakuje, bo dużo tłuszczu przeważnie smakuje, ale to jest po prostu niezdrowe.
2
@doc Był tak brzydki ten odmalowany mural, że musieli to zamazać.
1
@Ghostface Alisson, Marquinhos, Vinicius i Raphinha by się załapali. Dodatkowo trzeba się pochylić nad Bruno Guimaraesem i Rodrygo. Neymar gdyby był zdrowy to by się bez problemu dostał, bo się zawsze na boisku grą bronił, ale to jest obecnie wrak gracza.