2

@matador Kenan Yildiz, Kaoru Mitoma.

1

Dlaczego Mareczek jest kapitanem? W klubie jest jakaś presja by dawać opaskę temu, kto jest w klubie najdłużej?

1

@Douglas Martin powołany do kadry?

11

Ter Stegen musi odejść w takim wypadku. Trzymanie 3 takich bramkarzy w jednej drużynie to czysta głupota. Szczęsny już dostał ofertę przedłużenia więc tylko jego decyzja o zakończeniu kariery nas uchroni przed tą dziwną sytuacją. W idealnym świecie Ter Stegen odchodzi i zostajemy z dwójką Garcia i Szczęsny.

28

Ten Ter Stegen to chyba dla śmiechu. Szczęsny z kolei tylko z racji bycia Polakiem.

0

@Faro Doue co najwyżej będzie w TOP 10, ale nie ma żadnych szans na ZP.

5

@Arden Lamine Yamal jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie. Mówimy o jakości indywidualnej więc nie zestawię Dembele nad Yamalem bo zagrał jedną fazę play-off wyżej od Yamala.

6

TOP 3 jest na zdjęciu, a w jakiej kolejności to już każdy zdecyduje sam.

2

Lamine Yamal lubi wielkie mecze i piękne bramki.

0

@lucca87 Hahahaha. Anonimowy gościu ci coś napisał w Internecie i żyłka Ci pękła.

1

Szczęsny nie będzie marudził jako rezerwowy. Czas na młodego Katalończyka Garcię.

1

@Frimpong Fajnie było oglądać Antonego w La Liga. Mógłby zostać w tym Betisie lub pójść do jakiegoś Villarreal.

1

@ACMaldini3 Carlo powiedział, że na niego liczy więc jeśli Neymar będzie zdrowy to będzie grał.

0

A nie chce Barça kupić takiego bramkarza jak Carlos Idriss Kameni?

0

Dlaczego mam reklamy na fcbarca o zatrzymaniu Tuska i ułaskawieniu pedofila xD

0

Ciekawe czy coś z niego będzie.

1

@Ghostface No tak, musimy zachować pozory, że się liczymy na rynku transferowym. Wielkie okno mieliśmy 3 lata temu i wtedy tutaj naprawdę wielu dobrych graczy trafiło. Kessie, Christensen, Lewy, Kounde, Raphinha. Wtedy Laporta się postarał byśmy nadal byli konkurencyjni i na szczęście się udało, bo każdy z tych zawodników okazał się być plusem dla nas i byli za darmo lub w normalnej cenie. 2 lata temu z kolei już byliśmy biedni i braliśmy tylko za darmo Gundogana i Romeu (XD). Rok temu transfer na raty Olmo. W tym roku raczej nie spodziewam się fajerwerków, ale jeden transfer do 50 milionów mam nadzieję, że jesteśmy w stanie zrobić.
Edit. Zapomniałem o Cancelo i Felixie sprzed 2 lat. Fajnie, że tutaj byli ale to tylko pokazuje, że byliśmy/jesteśmy w stanie łatać skład po taniości i gdy zawodnik poświęci się finansowo.

2

@Ghostface Narracja z odrzuceniem Nico rok temu to też nie jest w pełni prawda. Nico zapewne wiedział, że będą problemy z rejestracją a już za Olmo Barca płaciła w ratach więc Barca realnie nie mogła sobie pozwolić na Nico. Teraz bohatersko Deco czy Laporta będą mówić o odrzuceniu a prawda może być taka, że gówno mogliśmy.

1

@Kaktusek Nie lepiej kupić jakiegoś Osimhena? Zamiast mieć 3 średnich Jacksona, Nkunku i Delapa to zainwestować w snajpera, który realnie jest kimś. Ale co ja będę Chelsea uczył kasę wydawać.

1

@Safrani Ludzie mają tak dużo czasu, że muszą się posprzeczać w Internecie.

2

Yamal z Interem, z Espanyolem i w finale Superpucharu Hiszpanii. To moje wybory. 3x Yamal

0

@Rewolucja123 Urlop od 25 maja do 13 lipca. Nieźle sobie to Bobek załatwił. Przyszły sezon może być jego ostatnim więc niech odpocznie i z dużą siłą wejdzie w nowy sezon.

9

Szkoda dla Hiszpanów, ale dobrze dla nas bo będzie odpoczywał. Szansa dla młodych obrońców by zbudować przyszłość w kadrze. Cubarsi, Huijsen, Asencio.

0

@SelloutCrowd Chelsea nie jest tak mocna. Dla mnie to mecz 50/50.

0

@insp1re Jednak to jak porównujesz Trzaska z Nawrockim to Prince Polo czy „wystawienie do pustej” przy Nawrockim to jest absolutnie nic. Nie twierdzę, że Trzaskowski to dobry kandydat, ale to o czym mówisz jest śmieszne w porównaniu z Nawrockim.

0

@Konradowskyy My mamy inny potencjał finansowy, podwyżki dla obecnych graczy i Camp Nou do wykończenia. Skład też mamy niczego sobie. Poza tym jeszcze okienko się oficjalnie nie zaczęło więc nie ma co histeryzować. Na pewno ktoś dobry tutaj trafi.

1

Myślę, że drużyny realnie będą rywalizować. Ma to jednak swego rodzaju prestiż. Skoro chce się piłkarzom walczyć o Ligę Narodów to i na serio potraktują KMŚ.

24

To jest wielka szansa dla niego. Może zastąpić Ter Stegena, który bronił 11 lat i zabetonować pozycję bramkarza na lata, które napawają optymizmem. W Barcelonie można osiągnąć coś wielkiego i to nieporównywalnie większy prestiż. Pytanie czy chce taki cios Espanyolowi zadać.

0

Jak ten Madryt nie cierpi Katalonii.

1

@ViscaelBarca2007 Raczej to Al Nassr postawiło na złego lidera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?