0

@AlphaNumeric Omawia się to co ma sens a nie takie kapiszony.

0

@ShawnC To co myślisz o ZP Rodriego?

0

@gaucho104 Na jesień Salah był najlepszy, ale potem wyprzedzili go Raphinha, Yamal i reszta. Salah w LM nie zaistniał.

0

@Roobo Jak za darmo to tak. On ma już 33 lata w tym roku.

0

@AlphaNumeric No właśnie Ty czerpiesz z plotek i dajesz im dalszą pożywkę. Może grać na PS i traci swoje walory. Nie wiem jak można wierzyć w gówno plotę, że Real chce kolejnego skrzydłowego gdy mają Mbappe, Viniego i Rodrygo. Do tego Williams jest głównie LS a nie PS. To już lepiej im zostawić Rodrygo niż sprowadzać LS by miał na siłę grać na PS.

0

@ShawnC Po grzyba przywołujesz staty Modrica. Griezmann w żadnym momencie swojej kariery nie był lepszym piłkarzem niż Messi czy Ronaldo. W sezonie 17/18 również. Modrić miał finał MŚ i zdobytą LM. Nie rozumiem skąd to zafiksowanie samymi statystykami. Po prostu oglądaj futbol.

0

@baryn Diaz regularnie gra w pierwszej jedenastce.

0

@AlphaNumeric On może grać na PS „chyba” plus takie są „newsy”. Ale masz rozległe rozeznanie w piłce nożnej. Jakbym napisał „newsa”, że Yamal ma dostać kontrakt na poziomie Mbappe to byś o tym pisał, że o jejku takie są newsy.

0

@luna666moon Może po prostu fakt, że nie da się za niego zapłacić w ratach. Poza tym czy Nico naprawdę jest lepszy od Diaza?

6

Dajcie spokój z tym Salahem. Druga połowa sezonu w jego wykonaniu nie jest na poziomie choćby top 3 Złotej Piłki. Do tego trzeba czegoś więcej niż tylko 1/8 finału LM. Samo Premier League to za mało a w Europie go nie było. Yamal cały sezon stabilnie a w decydujących meczach zachwycał. Te wielkie mecze też są istotne. Dembele musi zrobić furorę w finale i na KMŚ i wtedy nie będę miał pretensji, że wygra.

0

@ShawnC Nigdzie nie napisałem, że miał beznadziejne staty, ale jak porównasz do konkurentów czyli Messiego i Ronaldo z tego samego sezonu to już te jego statystyki nie są takie kozackie. Griezmann zdobył wówczas btw 35 bramek i 19 asyst w 64 meczach w klubie i kadrze. Ronaldo 51 meczy 50 goli 9 asyst. Messi 60 meczy 49 goli i 23 asysty. Mówimy tu oczywiście o sezonie 17/18 klub i kadra a wiemy, że wówczas był okres liczony od bodajże października/listopada 2017 do października/listopada 2018. Bardzo dobrze, że znieśli te durne terminy i jest jednoznacznie za sezon.

2

@Eklerek Leao to pajac.

0

@ShawnC Griezmann nie miał kozackich statystyk. LM + finał MŚ z Chorwacją a LE + Mundial są podobne, ale jak chcesz powiedzieć, że Złotą Piłkę powinien wówczas wygrać najlepszy piłkarz świata to powinien ją zgarnąć Messi lub Ronaldo. Messi miał najlepsze statystyki całościowo, a Ronaldo nastrzelał w LM. Ta nagroda to chcemy czy nie chcemy też odbicie osiągnięć drużynowych, a takie wówczas miał Modrić. Nie jest to dla mnie jakiś skandal, że zdobył nagrodę.

0

@July_6_BcN No jeśli myślisz, że w 20 lat cena się podniesie tylko nieznacznie to gratulacje.

0

@ShawnC I to umniejsza Modricowi?

0

@ShawnC Weź mnie nie rozśmieszaj ze statystykami, według twojego rozumowania Pedri przez słabe liczby jest średni. Modrić to ŚP i był wtedy mózgiem środka pola Realu i liderem kadry razem z Rakiticem.

0

@Rewolucja123 Messi był najlepszy statystycznie, ale w LM kompromitacja z Romą a na Mundialu tylko 1/8. Ronaldo sam uważałem, że wygra i trochę mnie to zszokowało, ale mina CR7 bezcenna. Mbappe nie był lepszy od Modrica, bez przesady. Griezmann zajął 3 miejsce i na wyżej nie zasłużył. Varane przemilczę, bo taki Umtiti na Mundialu był od niego lepszy.

0

@Rewolucja123 Modric był świetny zarówno w klubie gdzie wygrał LM jak i w kadrze.

0

@lajcior Bez problemów.

0

@A4ron No jak dla mnie nie jest to najlepszy piłkarz na świecie, ale jeśli w finale będzie main man to niech mu będzie, że zasłużył.

0

@Szmulek A czy skłamał. Braun się zachowuje niepoważnie jeśli myślimy o głowie państwa. Latanie z gaśnicą, palenie flag czy zatrzymanie obywatelskie. Sorry, ale to nie jest poważne jeśli mówimy o kandydacie na urząd głowy państwa. Na mównicy gada o tym, że ktoś będzie wisiał.

0

@ElKamil Czyli kto taki?

0

@Gibbon_FCB Bo potrzebujemy zawodnika, który potrafi zrobić różnicę na skrzydle dryblingiem. Póki co mamy tylko Yamala, dodać można Balde.

1

Luis Diaz. Jestem za, ale trzeba zbić cenę.

0

@luna666moon Ja wolę Martineza niż Ter Stegena.

1

@4drian0 Czy zachowanie Martineza kiedykolwiek źle wpływało na atmosferę w drużynach, w których grał? Jeśli nie, to więcej mi nie potrzeba.

0

@Stinger_ Nie wiem po co te komentarze o dwóch kandydatach xd Jedynie wyśmiewam fakt, że ludzie są skłonni uwierzyć, że ten podpis znaczy cokolwiek.

3

Jeśli wyborcy Konfy zagłosują na Nawrockiego bo ten potulnie przyjdzie do Mentzena i podpisze cokolwiek mu podsunie to są niebywale naiwni. Pewnie będą się cieszyć, że o jeju Nawrocki zrobi jak mu Mentzen zagra. Gówno prawda, Nawrocki to podpisze a potem będzie miał to wszystko w dupie. Naprawdę ludzie są śmieszni, że wierzą w takie deklaracje.

0

@LambiPL Wartości z tyłka? To dlaczego często odpowiadają realnym kwotom transferów tych zawodników? Nie są to z tyłka wartości tylko system, który stara się rzetelnie podejść do wartości rynkowej zawodników i aktualizuje to starannie.

1

@lucca87 Ja byłbym zadowolony zarówno z Williamsa jak i Diaza. Barca musi wpierw jednak kogoś sprzedać. Ansu Fati, Pau Victor, Araujo lub Christensen to są gracze do odpalenia. Zobaczymy czy mają jakieś plany wobec Alexa Valle i jakie pozycje realnie chcą wzmocnić? Skrzydłowy by się przydał na pewno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?