Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ukłon Ancelottiego w stronę Neymara. Może doda mu to kopa by się zmotywować na ostatni rok. Swoją drogą ciekawe czy zostanie w Santosie?
0
@addept Też tak myślę. Od napisania na X statementu do zrobienia czegoś realnie daleka droga.
0
Manolo Gonzalez czy Michel. Śmiesznie to wygląda xD
0
@DAM1ANOo Też mi się wydaje, że ma problem z Inigo ale dotychczas zawsze miał choćby jednego ŚO lewonożnego. Laporte na Euro grał w pierwszej jedenastce a Pau Torres również był powoływany.
0
@addept Ale ja jestem w stanie uwierzyć, że on sprowadzał te prostytutki. Napisał na Twitterze, że pozwie Onet więc zobaczymy.
0
@Encore Spójrz w Internet to zobaczysz efekt.
1
Powiem tak, jestem w stanie uwierzyć, że Nawrocki sprowadzał prostytutki do hotelu, ale jeśli nie ma twardych dowodów to tylko gównoburza. Gównoburza, która i tak przyniesie efekt.
0
@DAM1ANOo Inigo Martinez miał najlepszy sezon wśród hiszpańskich ŚO a go nie ma. Ja doskonale wiem dlaczego jest Isco, ale to jest niezrozumiałe, że nie ma w takim razie Martineza skoro wiek nie gra roli.
3
Łysy beton zapewne Pedriego na 10 ustawi. Branie Cucurelli zamiast Balde wyjdzie mu prędzej czy później bokiem. Brak Martineza choćby kosztem Viviana to też żart. Brak Martineza tłumaczę sobie tym, że już nie widzi go w kadrze ze względu na wiek, tylko dlaczego w takim razie jest Isco?
1
Chelsea chyba nie chce na długo zagościć w LM skoro o Fatim myślą.
0
@wielofish Jest aplikacja blokująca reklamy na Safari w telefonie?
0
@tgrzeb ale ja korzystam z Rambli głównie na iPhone na Safari.
1
@addept Byłem łaskawy, podczas pisania komentarza zaczęło wyskakiwać więcej.
12
Podczas czytania tak krótkiego artykułu wyskoczyło mi 5 reklam xd
0
@La Pulgaa Mbippi będzie w Los Angeles.
0
@ViscaelBarca2007 Ja bym powiedział, że sędzia ich wyrzucił.
5
Takiego sędziego trzeba przerzucić do Championsip. To jest skandal.
5
Nie można w taki sposób piłki bramkarzowi zabrać? Czy ten sędzia po prostu jest upośledzony, że gwiżdże wcześniej?
45
Dla mnie fakt, że to piwo Sikorskiego/Trzaska z Mentzenem jest tak hejtowane tylko pokazuje poziom odklejenia. Nikt normalny nie zobaczy tutaj problemu.
0
@Kapitan hawk Nadal za mało powodów.
0
@Kapitan hawk Wymień więcej powodów.
1
Co się stało w meczu Espanyolu, że pisze się o wałku?
0
Celta, Osasuna i Rayo kogo chcecie w LE a kogo w LKE?
0
@Lukiss Włączyłem z ciekawości. Spokojnie, nie mam zamiaru ;)
0
Piłka nożna kobiet jest aoglądalna.
2
Czyli Mbappe zgarnia Złotego Buta. Trzeba przyznać, że wynik 30 goli w pierwszym sezonie w La Liga to coś wielkiego. To tylko pokazuje jaka skala jakości to jest.
0
Gdyby do Barcy mógł trafić Cristian Romero to optowalibyście za tym? Czy mógłby być u nas starterem?
0
@APTAPT Antony jako rezerwowy by nawet się nie mógł rozegrać a tym bardziej gdy na jego pozycji gra Yamal.
2
@don'T.R.I.P.e Lewy doznał jednej kontuzji na kilka meczy i już to znak, że się sypie?
1
@blakkudium Trzeba o nim powiedzieć, że wie jak punktować. Dobry trener, ale w Barcy te frajerstwa w LM rzutują na niego.