3

@Romario87 Niech on wpierw piłkę przyjmie do nogi.

0

@Damiain Tylko kto przy naszej sytuacji finansowej? Tylko nie wyskakujcie z Davidem bo Ferran jest od niego lepszy.

0

0

@BezglutenowyPedri Christensen akurat w 1 połowie był słaby. W drugiej wszedł na dobry poziom.

1

@Gaz Ale nie powiesz, że Dembele to słaby gracz przecież. Talent ponadprzeciętny był od zawsze, już od Stade Rennes. Fakt jest taki, że teraz gra na poziomie TOP 5 piłkarzy świata a np tacy gracze jak Leroy Sane, Serge Gnabry, Kingsley Coman, którzy z nim konkurowali w roczniku i na pozycji nigdy nie mieli takich predyspozycji. Więc Dembele ma ponadprzeciętny talent.

0

@escarabajo Ty nie przywiązujesz do niej wagi, ale świat już tak. Jest to bardzo prestiżowa nagroda.

1

@Stinger_ hahahaha ten Jorginho to był niezły żart i Mati Borek, który chciał mu balona wręczyć xD

1

@Antimadridista_WR Nawet Messi gnębił 14 latka.

1

@VeB 1899 Rozłożenie rąk to jakaś unikalna cieszynka?

1

@patrix211 Nie.

0

Pewnie Joan Garcia wyfrunie po sezonie do mocnego/bogatego klubu. Jak myślicie gdzie go wywieje? Nie liczę Barcelony bo to się nie stanie. Kto ma braki na tej pozycji? Manchester United i Chelsea mi przychodzą na myśl. Czy może np Bayern by się nim zainteresował w kontekście zastąpienia Neuera?

2

@Lionel_Messi10 Dariusz Szpakowski jest wyjątkowy. Ja go bardzo cenię.

1

@Misiusessi Co za różnica dla kobiety czy mężczyzny xd Ja polecam kapsułki od ActiveLab. Jeśli oczywiście odpowiada w formie kapsułek a nie proszku.

0

@DonAndresFCB To nie jest poziom na Barcelonę.

0

@DeXt3rVeB Jaki sms?

0

@Cvzx Wówczas to Gavi był najlepszy. Po czasie to każdy mądry.

0

@Kengo Przykład idzie z góry. Jaki klub tacy kibice.

1

@neymarjr_143 To jest taka narracja od ludzi, którzy na siłę chcieliby znaleźć jakiegoś haka na Yamala. Ktoś powie, że jest 2 lata starszy, inny powie, że Yamal to pyszałek bez pokory a ja jeszcze dodatkowo słyszałem, że jest egoistą boiskowym xd Wszystko to są totalne brednie.

0

@directedbyfcb Zależy jak na to patrzeć. Jeśli doslownie to się gryzie.

0

@Michal4 Nie biorę pod uwagę Torre bo są ludzie przed nim w hierarchii i wcale nie uważam, że nie jest wystarczająco dobry co po prostu jest hierarchia w klubie. Fakty są takie, że obecnie mamy aż 3 pomocników rywalizujących o jedną pozycję tj Olmo, Fermin i Gavi. Z czego Gavi może zagrać również niżej za Pedriego czy De Jonga. Dodaj do tego Bernala i Casado i jest bardzo ciasno. Ja też uważam, że dodatkowy skrzydłowy by się przydał, ale taki, który będzie się godził z tym, że może często siedzieć na ławce i nie obciąży budżetu.

6

@directedbyfcb Wiara w Boga nie wyklucza nauki. Chyba, że chcesz mi powiedzieć, że nauka wykluczyła istnienie Boga, ale tak oczywiście nie jest bo nauka się tym nie zajmuje.

1

@Pawlak1992 Jak ktoś jest wierzący to sam się zainteresuje i nie potrzebuje do tego lekcji religii.

0

@Danny Gaucho The Special One coś słabiutko.

6

@Pedri16Future Nikogo nie obchodzi wicemistrzostwo.

0

@Michal4 To wtedy masz zagruzowanych Olmo, Gaviego i Fermina. Nie będę nawet wspominał o Torre bo dla niego już nawet nie ma miejsca. Wiem, że Raphinha na ŚPO to też ciekawe rozwiązanie, ale tylko w konkretnych sytuacjach. Olmo będzie zawsze od niego lepszy w grze na autobusy gdzie trzeba szybko poklepać i strzelić z niczego.

0

@mmaciass Taki jest, ale w tym przypadku konkretnym dla mnie to akceptowalny trash talk.

0

@vangoor Już nie gadaj.

1

@kamiVeB Dlaczego każdy te kłamstwa powtarza z wyrzucaniem ludzi na bruk? Dostali inne mieszkania socjalne.

0

@mmaciass Jesteście zbyt mięccy. Viniciusowi można wiele zarzucić, ale to trash talk na boisku jakich wiele. Poza tym czy Vini skłamał?

0

@vangoor Girona czy Sevilla nie ma realnie szans.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?