0

Finał zostawiają dla najlepszego obecnie sędziego w Europie Francois Letexiera.

0

@michal26 Moje pierwsze skojarzenie to była bramka Messiego z Betisem. Jakby to wpadło to mielibyśmy do czynienia z czymś nieprawdopodobnym.

0

@reloaded a bramkę w El Clasico to kiedy strzelił? Po 80 minucie.

0

@FcPortoFan1999 Zgadzam się. Maciak był gościem a został potraktowany jak śmieć i jeszcze potem to wyłączenie mikrofonu.

0

@szyper No to fakt, ale jakby grał Lewy to by nie grał Torres.

1

@FcPortoFan1999 Stanowski z góry zaplanował sobie oglądanie Barcelony i wiedział jak Maciak mu odpowie na 2 pierwsze pytania. Miał wymówkę by skończyć wywiad. Jednak to dla mnie zwykłe chamstwo, chciał dopiec Maciakowi i go ośmieszyć, ale jak to jest napisane w pewnej Książce, zło dobrem zwalczajcie. Stanowski mógł z nim pogadać dalej i poruszyć temat dalej ale jak widać z góry zaplanował, że to jego taktyka na okazanie pogardy Maciakowi.

1

@SelloutCrowd No rusza się jak żelbetonowy kloc i to się nie zmieni.

0

@parpe Ale nie kupisz takiego Joana Garcii by siedział na ławce i się nie rozwijał. Mogliby go pewnie wypożyczyć, ale Barca ma inne priorytety. Garcia to 30 milionów a na rynku innych tańszych dobrych opcji nie ma. Ter Stegena bym jeszcze nie skreślał szczerze mówiąc.

0

@F3DO Valladolid nasi rezerwowi powinni ograć. Problem, że nawet nie mamy rezerwowych napastników.

18

Swoją drogą Flickowi bokiem wychodzi teraz pompowanie Martina cały sezon gdy przychodzi kluczowa faza i jest nadal słabiakiem. Szkoda, że Fort nie dostał tych minut. Z drugiej strony nie wiemy jak na treningach to wygląda.

3

@Terapuls No oficjalnie poprzeczka to strzał niecelny.

0

@czarny20 Ja tak samo, ale i tak to dobrze, że Wojtek gra kosztem Penii.

1

@parpe Przedłużenie kontraktu to nie błąd, bo Ter Stegen będzie czuł oddech Polaka na plecach i będzie rywalizacja. Jak widać Barca nie ma w planach już teraz ściągać nowego bramkarza na lata.

0

@szyper Co masz do Rekina? Strzelał kluczową bramkę w El Clasico i teraz też strzelił wyrównującą bramkę. Torres dobrze zastępuje Lewego. Olmo przecież pracował w pressingu xd

4

Ten mecz to jak kalka rywalizacji Interu z Bayernem. Bayern ciśnie i strzela bramki, nie ma problemu z tworzeniem sytuacji ( oczywiście La Bamba wie lepiej, bo statystyki z jesieni sobie spojrzeli xd) jednak Inter się odradza jak Feniks i strzela te bramki, świetne kontry i stałe fragmenty. Trzeba w rewanżu liczyć na powrót Balde i być maksymalnie skoncentrowanym podczas stałych fragmentów. Barca gra lepszy futbol, ale Inter jest wyrachowany. Inter nie ma tak dobrej obrony jak wy pisaliście przed meczem i nie rozumiem tych wpisów.

6

@czarny20 Ciężko stwierdzić. Były mecze jak z Benficą 1-0 gdy dał jak najbardziej coś ekstra, ale też o dziwo z Benficą 5-4 gdy był fatalny, czy ostatnio z Celtą się mijał z piłką. Fakty są jednak takie, że Szczęsny z Barcą odkąd gra przegrał tylko 1 mecz, który nie skutkował złymi konsekwencjami.

0

@Encore Teraz rekordy będą bite, bo 2 dodatkowe mecze dodali a w przypadku niektórych nawet 4 mecze więcej.

0

Wnioski są takie, że trzeba strzelić więcej bramek niż przeciwnik.

1

@GeneralXavi Nie zgadzam się, że to totalny mit. Ostatnio leciałem i było czyściutkie powietrze i widoki były super.

0

@Rifek Jak komuś zależy na widokach z okna to miejsce jest do dupy.

0

@Vurt To nie jest koszykówka xd

6

Życzę mu sukcesów i rozwijania się. Barca dla niego okazała się zbyt duża na pierwszy poważny klub, bo Al Saad nie było poważne. Mistrzostwo jednak zdobył, Superpuchar też. Było też sporo meczów gdzie nas przekręcali zwłaszcza w LM 22/23 oraz La Liga 23/24. Flick to jednak dużo wyższy poziom.

0

@LukaszFan Martin zagrał zły mecz z Realem.

0

@Eklerek Sędziowie to cioty.

0

@CLS63AMG To spróbuj sam przekopiować. Jak już czymś się dzielisz to zrób to dobrze xd

3

@Aureczek Może to nie najgorszy pomysł. Nie ufam Araujo, ale chyba jeszcze bardziej nie ufam Martinowi xd Niech wraca Balde.

2

@Kengo Ja naprawdę nie rozumiem tych podniet ich nowym stadionem. Już chowając do kieszeni antypatię do Realu to jest pełno stadionów dużo lepiej prezentujących się wizualnie. Może ktoś ma jakąś opinię, który stadion jest obecnie „najlepszy”?

0

@Ryoumen Przecież to niedorzeczne, że Ancelotti chce odprawy pomimo tego, że miałby dostać pensję z pracy selekcjonera. Odprawa jest przy zwolnieniu a nie gdy mu się już dłużej nie chce trenować. Jak mu się nie chce to niech czeka na zwolnienie albo rezygnuje z pozostałej kasy.

0

@SelloutCrowd Norma będzie zrobiona jak się wygra jeszcze La Liga. Nie można odpuścić tej ligi.

0

@Zoker No nie przekonuje mnie Inter i tyle. Oglądałem ich dwumecz z Bayernem i byli mierni w defensywie. Milan im ostatnio wcisnął 3 gole. Mało traconych bramek w fazie ligowej mnie nie przekonuje do ich obecnej formy. Mamy zaraz maj a nie listopad/grudzień. Dlaczego biję do Juventusu? Bo pamiętam nasz dwumecz z nimi w 2017 w 1/4. To była defensywa nie do ruszenia. Barca mogła grać 4 mecze i by nic nie strzeliła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?