0

@Stinger_ Odwołali plebiscyt już po finale LM a nie ze strachu tylko z dupy bo ich francuski twór przegrał finał LM. Jakby PSG wygrało LM to by zapewne tej nagrody nie odwoływali, bo Mbappe byłby po nią pchany. Wtedy statystyki Lewego były tak mocne, że według mnie nawet Mbappe z wygraną LM nie miał wtedy podjazdu. Swoją drogą jeśli Arsenal wygra LM to Dembele ma nikłe szanse na wyprzedzenie Raphinhi. Gra dobry sezon, ale Raphinha gra w poważniejszej lidze, w poważniejszym klubie i bardziej prestiżowe mecze.

1

@FCB24 Barca Enrique to Barca 2014-2017 i tylko w pierwszym sezonie zdobyli wszystko. Za Alvesa Kounde bym nie wstawił ale za Roberto już tak. Balde w sezonie 22/23 wygryzł Albę więc już pokazał, że wcale nie ustępuje mu znacznie. Martinez byłby pewniakiem a też uważam, że Cubarsi może być lepszy od Pique chociaż brakuje mu wzrostu jak u Pique.

0

@FCB24 Ja zaryzykuję, że cała nasza linia obrony mogłaby się załapać do tamtej drużyny.

0

@Stinger_ Ja o tym wiem, ja nie jestem fanem Raphinhi. Bardziej do mnie przemawiają zawodnicy innego typu. Jednak nie można mu odmówić, że lideruje tej Barcelonie i dostarcza najwięcej konkretów. Jak dla mnie tak czy inaczej Raphinha zdecydowanie bardziej imponuje niż Dembele, który może i jest lepszym dryblerem to nie miał tak wielu dużych momentów w tym sezonie jak Raphinha.

0

Runda wiosenna w La Liga pod względem punktów jest wyborna.

1

@Stinger_ Dembele miał zdecydowanie mniej wielkich meczy do rozegrania niż Raphinha. Hat trick z Stuttgartem, bramka z City, bramka z Liverpoolem i asysty z Aston Villą są ok, ale w porównaniu z tym co robił Raphinha to mało. W Ligue 1 wielkich meczy nie ma dla PSG.

1

@GTBTP Dembele obecnie ma 43 G/A w 43 meczach więc podstawy są, ale Raphinha zdecydowanie bardziej imponuje wynikami plus to jak był kluczowy w wielkich meczach.

0

@Safrani Myślę, że 5 mu w zupełności wystarczy :p

3

La Rambla komu by przyznała na ten moment Złotą Piłkę? Jak dla mnie Pedri. Tylko Raphinha jest w stanie zmienić moje zdanie jeśli w półfinałach i finałach okaże się decydujący. Nie będę pisał o Dembele czy Martinezie, bo rozważam scenariusz, że wygrywamy wszystko.

0

@Pawlusek Normalne zachowania napastnika. Araujo po prostu nie usłyszał, nie zauważył.

1

U nas dużo rotacji, ale z drugiej strony w Mallorce również sporo braków. Nasz środek pola dziś i tak jest bardzo mocny. Wielka niewiadoma to Fati i nasze boki obrony.

1

@Joe_Barbaro Neymar, Iniesta, Busquets, Messi, Puyol.

0

@Destroyer_of_Worlds Dla mnie wynik inny niż nasza wygrana to wałek, bo Real powinien wylecieć z tego pucharu już w 1/8 finału z Celtą Vigo.

0

@ViscaelBarca2007 A jakie ryzyko ponoszą kadry narodowe gdy im ważny zawodnik wypada przed Mundialem grając w klubie? Piłkarze zarabiają na grze w klubie, ale sami chętnie grają w swoich reprezentacjach bo to akurat kwestia prestiżu i dumy reprezentowania kraju. Ile można wałkować o tych pieniądzach. Swoją drogą to fakt, skoro UEFA i FIFA regularnie zwiększają liczby drużyn na turniejach i tworzą co chwilę nowe to powinny również to rekompensować klubom.

8

@BezglutenowyPedri Proszę napisz, że żartujesz.

3

@lucca87 Ja tam jakoś bardziej cenię Eto’o.

1

@Gaucho Byłby jak oldboy wśród młodych wybieganych graczy. Tak samo jak Gundogan, chociaż Gundo nam dał dużo dobrego.

0

@Djorkaef98 Według mnie normalna wiadomość. Sam bym się mocno wkurzył gdyby ktoś dopuścił się takiego niedbalstwa.

0

@RafiVeB No to uwierz, że przyciąga uwagę młodych.

0

@RafiVeB Coś nie tak jest z tym jaki to ma wpływ. Wielkie marki to wykorzystają na swoją korzyść by przyciągnąć młodych ludzi. Problem nie jest z tym, że Barcelona tak robi bo każdy by zrobił to samo dla zasięgów.

1

@RafiVeB Po prostu nie wiesz co jest na czasie. Zobacz co wrzuca BVB na Instagramie i ich wpisy generują liczby.

0

@krajana Święta świętujesz w taki sposób w jaki do nich podchodzisz.

17

Flick się śmieje publicznie, że odpoczynek dla Kounde nie ma sensu bo ten i tak idzie sobie biegać a na LO gdzie również pokazywał, że potrafi grać nawet nie ma okazji powalczyć z Martinem o rolę zmiennika bo Kłapouchy gra zawsze od początku sezonu gdy Balde musiał odpocząć lub teraz gdy go nie ma.

1

@tbas No dobrze, to odpowiadając na temat. Obowiązku nie ma, ale jak ktoś chce to niech jedzie i tyle.

0

@skubi99 Nie masz pojęcia czym jest protestantyzm i piszesz „wszystko jasne”.

0

@tbas Żydzi nie uznają Jezusa jako Mesjasza, zbawcę. Odrzucili go i dla mnie się kończy tutaj moje zdanie nt Izraela, bo dla mnie jako wierzącego Jezus jest wypełnieniem wszystkiego i jest istotą chrześcijaństwa.

1

@kondzix2115 Przecież Pedri zaczął z BVB na ławce. Yamal też nie grał długo. Dziś nie czas na rotacje. Trzeba wygrać i liczyć, że Athletic urwie punkty Realowi wtedy liga jest do zdobycia u nas w El Clasico.

0

@Comentateiro W Barcy to niemożliwe. Presja nieporównywalna z innymi klubami. W Realu jest ta sama presja co u nas, ale u nich liczy się tylko wynik a u nas styl i wyniki.

1

@Crashynski Też myślę, że Nottingham wypadnie z TOP 5 a i również Chelsea nie przekonuje. City tak naprawdę też jest słabe. Myślę że TOP 3 może być faktycznie takie jak przedstawiłeś ale już dalej ciężko stwierdzić.

52

Ile tutaj jest jadu wobec Messiego jest dla mnie szokujące i nie rozumiem tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?