0

@joloskyy Ale miało wykazać krzywe kości.

0

Raphinha wraca do ustawień fabrycznych? Na jesień to on nawet do środka schodził i prawą nogą ładował, teraz wygląda jak na LS u Xaviego.

0

@PatrychoO Ja wiem, że to tylko piłka nożna, ale niesmak wobec kibiców Realu jest duży.

0

Tak się teraz zastanawiam. Ktoś od dziecka kibicuje Realowi Madryt ale potem dorasta, rozwija mu się mózg, myślenie i widzi to wszystko co się dzieje wokół Realu Madryt to co taki myślący, mądry człowiek sobie myśli? Nadal wspiera tą patologię? Jak można w ogóle czerpać radość z tego mając w głowie w jaki sposób to wszystko jest osiągane.

35

Dziękuję Bogu, losowi, wszystkiemu co miało wpływ na tą decyzję, że kibicuję Barcelonie a nie tej zarzyganej organizacji Realowi Madryt. Napluć na nich to za mało. Niech się wstydzi każdy, kto z nimi sympatyzuje i wspiera tą patologię. Rak europejskiego i hiszpańskiego futbolu.

0

@Pedri16Future Lewy i Rapha biją rekordy, ale Yamal gra wszystko. Raphinha przynajmniej ostatnio trochę odpoczywał a Lewy jest w miarę rotowany. Przy 4-0 to trochę paranoja, że jest once de gala z przodu, ale mam nadzieję, że do przerwy wynik będzie remisowy lub na korzyść i Yamal zejdzie a najlepiej dodatkowo Kounde.

1

@UriBoyka Tak, rewanż z zaliczką 4-0 a Torres to nie jest placek żebyśmy zaraz mieli odpaść bez Lewego czy Yamala…

0

Flick obsrał się przed BVB? Czemu Rekin nie gra za Yamala lub choćby Lewego?

20

Trzeba to mocno nagłośnić. Ten obrzygany klub jedzie skandal na skandalu. Jak można z takimi gnojami sympatyzować?

0

@Kgorecki2500 Fajna rzecz i okazyjnie korzystam, ale mało miejsca w komorze. Tylko ja nie mam np dwukomorowego.

1

Pewien zasrany chirurg również kiedyś chciał mi naprostowywać kości podczas oględzin bez RTG oraz bez rezonansu już chciał mnie umawiać na operację ACL. Potem się okazało, że RTG nic nie wykazało a tym bardziej rezonans. Czasami nawet najlepsi specjaliści są beznadziejni.

0

@mekston Dlatego mogą na siłę forsować. Taki Jorginho w 2021 zajął 3 miejsce i wcale nie miał mało głosów a właśnie wygrał 2 najważniejsze trofea wówczas. Lautaro Martinez ma np szanse na tryplet i musi się dobrze zaprezentować w kluczowych meczach plus KMŚ i wtedy ma duże szanse.

0

@mekston Jak my wygramy wszystko to na pewno ktoś z naszej drużyny wygra. Ale co jeśli np Arsenal czy Inter wygra LM i dołoży sukces w KMŚ? Wtedy mogą dać komuś z tamtej drużyny nawet jeśli statystyki będą na korzyść graczy Barcelony.

1

Myślicie, że KMŚ będą miały wpływ na to kto zdobędzie Złotą Piłkę? Wiadomo nic się w tym roku nie równa Lidze Mistrzów, ale czy takie KMŚ może być mocną kartą w rękach kandydata? Ja myślę, że mimo wszystko tak może być.

0

@Yoshi94 Kto normalny mu da takie pieniądze o jakich mówisz? Nawet wątpię by Araby były skłonne brać upadłą gwiazdę, która nawet nie zdążyła na dobre rozbłysnąć.

3

Nico przegapił okazję na dołączenie do Barcelony? To raczej Barca wybrała Olmo zamiast Nico. Jestem przekonany, że Nico by trafił do Barcelony zeszłego lata gdyby miał pewność, że go normalnie zarejestrują.

3

Rozwiązanie umowy hahahaha, dlaczego Fati miałby rezygnować z 14 milionów euro? Przecież on wie, że już nigdy takiej kasy nie zarobi.

1

Ale co to w ogóle za gówno jest?

0

@Cule_10 Idź do Douglasa, Sephory czy Notino, powąchaj różne perfumy i kup sobie takie, które Ci się spodobają. Każdemu co innego się spodoba. Ja mam YSL Myself, Rabanne Victory Elixir, Davidoff i Zarę letniaka, ale osobiście chciałbym mieć Versace Eros Flame. Tak naprawdę wychodzą co chwilę nowe zapachy a receptury się zmieniają często na gorsze i dlatego uważam, że najlepiej samemu wywąchać swój zapach.

0

Stanowski dziś będzie uczestniczył w debacie?

0

@szela1899 Z drugiej strony jak popatrzysz na Mundiale Mbappe to ma już złoto i srebro, dodatkowo króla strzelców 2022 i hat trick w finale. Ma szansę prześcignąć Klose w liczbie bramek na Mundialach. Sam fakt kariery na Mundialach już go stawia wysoko w historii.

6

Punktualność to coś czego Amerykanie nie znają.

0

@SmoothCriminal Jak do końca sezonu ligowego? Rozumiem, że można nie cierpieć Realu, ale piłki nożnej od wczoraj chyba nie oglądasz co nie? Nigdy nie ma takich zawieszeń.

1

@Eto'o9 R10 Przecież on mógłby grać obok Pique. My wówczas wzięliśmy Vermaelena i Mathieu. 2 lata później dołączył Umtiti i każdy był nim zachwycony.

0

Jak tam Bayern? Wyciągną remis chociaż?

0

@Darek_Maruszczak Pozycja Guille jest również obsadzona.

1

@Kgorecki2500 Twój avatar mnie rozwala xD

0

Obecnie środek pola u nas w klubie jest mocno obsadzony i ciężko komuś nowemu będzie się wbić. Dodajmy, że po kontuzji wróci Marc Bernal i to on będzie miał pierwszeństwo z wychowanków. Co innego skrzydła bo tutaj są braki na ławce rezerwowych i ktoś z La Masii potencjalnie mógłby się przebić.

0

@Pawlak1992 To są nieistotne pierdoły według mnie.

0

@Pawlak1992 Można mieć prywatne poglądy oraz nadal chcieć rozdziału. Gdzie jest mowa o symbolach? Jest wolność wyrażania się to i wolność symboli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?