0

@bartekvisca Tyle, że De Jong ostatnio gra naprawdę dobrze.

9

Zamknąć jadaczki Real TV i Ancelotti. Płaczące pieski wiecznie poszkodowani gdy zdarzy się minimalny dyskomfort. Całą historię są faworyzowani więc to dla nich absurdalne, że czasem są traktowani normalnie.

0

@krol211 Kto mógł wcześniej wiedzieć.

2

Alvarez na 9 to by było coś. Jednak z kategorii niewykonalnych na obecną chwilę. To jest +100 mln transfer.

1

@Filipem To tylko twoja opinia, według mnie Hakimi może z nim konkurować.

0

@cules100pro To są czyste fakty.

0

@Kamiloza91 Na obecną chwilę mamy obsadzoną pozycję jakościowymi zawodnikami.

1

@Lionel_Messi10 Pep trenował Messiego więc wszystko co najlepsze piłkarsko w jednym zawodniku już zobaczył.

0

Jakiego buka polecacie, który podnosi wartość kuponu przy np wydarzeniach każde kurs minimum 1.35? Jeszcze niedawno Superbet miał taki bonus od 1.20, ale podnieśli do 1.35 i już nie jest tak atrakcyjny.

0

@bialyzdw Zgadzam się również, ale łysy jak widać ufa składowi, który dał tej kadrze Euro. Myślę, że to kwestia czasu jak Balde wygryzie przykładowo Grimaldo.

0

Trochę clickbaitowy tytuł.

2

@wojopancer Bo Pedri mu się wysypał i musiał grać Olmo na 10.

0

@draxidox Utopijna głupia wizja.

1

@Kengo To są co najwyżej rozmowy, które się rozgrywają w głowach piwniczaków, którzy nie rozmawiają realnie z kobietami.

0

@HypeR Łysy wstawi Le Normanda a kto wie czy nawet nie Fabiana Ruiza zamiast Olmo.

4

Łysy odleciał z Zubimendim srogo. Mam nadzieję, że on nie widzi Pedriego na 10. Pedri na 8, Olmo na 10 a nawet Casado na 6 i środek pola barceloński. Jak łysy chce wykorzystać Pedriego na 100% to niech da mu piłkę a nie każe grać między liniami i potem zdziwienie, że nie gra tego co w klubie.

0

@michal26 A ja wiem michale, wedle legendy pasterz zjadł z pleśnią i mu smakowało.

3

@szymon6847 Nadal uważam, że Nico Williams jest dla nas najlepszą opcją. Niech ktoś wskaże mi lepszą, realną opcję.

1

@michal26 Było to przypadkowe, ale teraz dodają pleśń bezpieczną dla zdrowia i kontrolowaną.

3

Balde zasłużył na powołanie, ale trzeba przyznać, że ma ciężką rywalizację.

0

@Sysia11 Mają dobrą kadrę, ale nie na tyle dobrą by walczyć o zwycięstwo w LM.

1

@sergio5 Jak widzę jakość w naszej pomocy to uśmiech od ucha do ucha się pojawia. Tak, mówię też o De Jongu.

2

@Ricardinio14 To co napisałeś nie ma logiki.

0

@Seba_23 „ Ocenianie kogoś, że ma narcystyczną osobowość, znając go głównie z mediów i zachowań boiskowych jest wydaje mi się trochę niesprawiedliwe :)”
Wydaje mi się, że głównie z jego własnych wypowiedzi, chyba że jak Ronaldo da wywiad gdzie jest nagrany i każdy dobrze widzi co przekazuje swoimi słowami to dla ciebie bajki mediów to jesteś w błędzie.

To, że Ronaldo ma sposób bycia jaki ma to ok jeśli mu to pomogło stać się kim jest. Jednak nie jest też przesadą powiedzenie, że jest narcyzem z ogromnym ego.

1

@mrboom Też zauważyłem ogromny płacz na tej stronie. Niestety Visca dzieci.

0

Courtois wyjaśnił betoniarza.

20

Oglądanie Barcelony a po tym drużyn z Madrytu to jak przesiąść się z Ferrari do Fiata.

0

@Eklerek Dlaczego tak wiele osób zawsze używa tego bzdurnego argumentu o tym, że gala we Francji i zawodnik z Francji. Ma to marginalne znaczenie, bo liczą się głosy dziennikarzy z całego świata a nie tylko tych z Francji xd

0

@Criss18Barca Zamiast zrobić remontadę to bilety zwracają.

0

@Messiah10 Nie, Liverpool dominował akurat na początku. Teraz się wyrównało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?