Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca Tyle, że De Jong ostatnio gra naprawdę dobrze.
9
Zamknąć jadaczki Real TV i Ancelotti. Płaczące pieski wiecznie poszkodowani gdy zdarzy się minimalny dyskomfort. Całą historię są faworyzowani więc to dla nich absurdalne, że czasem są traktowani normalnie.
0
@krol211 Kto mógł wcześniej wiedzieć.
2
Alvarez na 9 to by było coś. Jednak z kategorii niewykonalnych na obecną chwilę. To jest +100 mln transfer.
1
@Filipem To tylko twoja opinia, według mnie Hakimi może z nim konkurować.
0
@cules100pro To są czyste fakty.
0
@Kamiloza91 Na obecną chwilę mamy obsadzoną pozycję jakościowymi zawodnikami.
1
@Lionel_Messi10 Pep trenował Messiego więc wszystko co najlepsze piłkarsko w jednym zawodniku już zobaczył.
0
Jakiego buka polecacie, który podnosi wartość kuponu przy np wydarzeniach każde kurs minimum 1.35? Jeszcze niedawno Superbet miał taki bonus od 1.20, ale podnieśli do 1.35 i już nie jest tak atrakcyjny.
0
@bialyzdw Zgadzam się również, ale łysy jak widać ufa składowi, który dał tej kadrze Euro. Myślę, że to kwestia czasu jak Balde wygryzie przykładowo Grimaldo.
0
Trochę clickbaitowy tytuł.
2
@wojopancer Bo Pedri mu się wysypał i musiał grać Olmo na 10.
0
@draxidox Utopijna głupia wizja.
1
@Kengo To są co najwyżej rozmowy, które się rozgrywają w głowach piwniczaków, którzy nie rozmawiają realnie z kobietami.
0
@HypeR Łysy wstawi Le Normanda a kto wie czy nawet nie Fabiana Ruiza zamiast Olmo.
4
Łysy odleciał z Zubimendim srogo. Mam nadzieję, że on nie widzi Pedriego na 10. Pedri na 8, Olmo na 10 a nawet Casado na 6 i środek pola barceloński. Jak łysy chce wykorzystać Pedriego na 100% to niech da mu piłkę a nie każe grać między liniami i potem zdziwienie, że nie gra tego co w klubie.
0
@michal26 A ja wiem michale, wedle legendy pasterz zjadł z pleśnią i mu smakowało.
3
@szymon6847 Nadal uważam, że Nico Williams jest dla nas najlepszą opcją. Niech ktoś wskaże mi lepszą, realną opcję.
1
@michal26 Było to przypadkowe, ale teraz dodają pleśń bezpieczną dla zdrowia i kontrolowaną.
3
Balde zasłużył na powołanie, ale trzeba przyznać, że ma ciężką rywalizację.
0
@Sysia11 Mają dobrą kadrę, ale nie na tyle dobrą by walczyć o zwycięstwo w LM.
1
@sergio5 Jak widzę jakość w naszej pomocy to uśmiech od ucha do ucha się pojawia. Tak, mówię też o De Jongu.
2
@Ricardinio14 To co napisałeś nie ma logiki.
0
@Seba_23 „ Ocenianie kogoś, że ma narcystyczną osobowość, znając go głównie z mediów i zachowań boiskowych jest wydaje mi się trochę niesprawiedliwe :)”
Wydaje mi się, że głównie z jego własnych wypowiedzi, chyba że jak Ronaldo da wywiad gdzie jest nagrany i każdy dobrze widzi co przekazuje swoimi słowami to dla ciebie bajki mediów to jesteś w błędzie.
To, że Ronaldo ma sposób bycia jaki ma to ok jeśli mu to pomogło stać się kim jest. Jednak nie jest też przesadą powiedzenie, że jest narcyzem z ogromnym ego.
1
@mrboom Też zauważyłem ogromny płacz na tej stronie. Niestety Visca dzieci.
0
Courtois wyjaśnił betoniarza.
20
Oglądanie Barcelony a po tym drużyn z Madrytu to jak przesiąść się z Ferrari do Fiata.
0
@Eklerek Dlaczego tak wiele osób zawsze używa tego bzdurnego argumentu o tym, że gala we Francji i zawodnik z Francji. Ma to marginalne znaczenie, bo liczą się głosy dziennikarzy z całego świata a nie tylko tych z Francji xd
0
@Criss18Barca Zamiast zrobić remontadę to bilety zwracają.
0
@Messiah10 Nie, Liverpool dominował akurat na początku. Teraz się wyrównało.