Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fake69 Nikt tak nie pisał xd
0
@PatrykBarca Nie będę nikogo uczył, ale to dobrze znane, że Pedri traci swoje atuty gdy gra na 10tce.
1
@blakkudium Pedri na 10. De La Fuente jak widać ma w dupie, że Pedri jest 8ką.
0
@lucca87 Ogólnie to Ter Stegen według mnie jest lepszy w top formie, ale obecnie co mamy powiedzieć skoro Ter Stegen leczy się a Wojtek gra. Obecnie ich nie porównasz.
0
@Herato Przełożą mecz z Bilbao na niedzielę.
0
@VeB 1899 Diogo Costa to gruby wydatek pieniężny.
0
Ten Joan Garcia z Espanyolu serio taki kozak?
2
@messi33 Revelations chciałeś powiedzieć. Ostatnia część z Ezio. Ezio to była postać z krwi i kości. Jednak III, IV, Unity czy Syndicate nadal miały gameplay nie RPG. Dla mnie Assassin się skończył gdy zaczęli wydawać RPG. Osobiście grałem do Unity chociaż Black Flag i Unity nigdy nie przeszedłem. Unity wręcz ledwo tknąłem.
0
@Arden Albo po prostu był czas na coś nowego xd
0
@Arden De Zerbi akurat w Marsylii radzi sobie bardzo dobrze.
0
@Arden Nie przeczę, ale skąd wiesz jak poradziliby sobie Motta czy De Zerbi?
0
@Cvzx Neuer grał na Mundialu 2018, Euro 2021 i Mundialu 2022 i w każdym z tych wydarzeń był fatalny lub słaby. W tych przypadkach domagano się też Ter Stegena. Dopiero na Euro 2024 Neuer zagrał ponownie dobry turniej.
1
@Arden Analiza wsteczna zawsze skuteczna.
11
Nie wierzę w plotki tego szmatławca. Szczęsny będzie numerem 1 do końca sezonu i Ter Stegen to uszanuje.
1
Weź to powiedz krzykaczom, którzy twierdzą, że Barca była faworyzowana.
12
7 bramek po wejściach z ławki. 6 goli grając w pierwszej jedenastce jednak tylko w 9 meczach zagrał w pierwszej jedenastce. Jego G/A w przeliczeniu na minuty jest po prostu kapitalne i trzeba go doceniać jako wartościowego gracza a nie tylko jako wartościowego zmiennika.
1
@kulek22 Bryan Zaragoza i możliwe, że ŚO z Kamerunu.
0
Barca czuje się pokrzywdzona, ale pokrzywdzone mogą się czuć też drużyny, które rywalizują z Barcą o tytuł. Niech będzie jasność czy Barca ma za zaległy mecz 3 punkty, 1 czy 0. Sam nie lubię sytuacji gdy trzeba przewidywać przyszłość z dodatkowym meczem w kieszeni. Lepsze jest gdy wszyscy grają równocześnie mecze. Dla wolnej głowy to jest lepsze.
4
@Danny Gaucho Ludzie myślą, że przyszedłby Marcelino, Michel czy inny Setien i nagle graliby cudowny futbol i mieliby przy tym wyniki.
0
@clyde Tak się mówi regularnie od kilku sezonów i Cholo się trzyma.
0
@betleyoneDEjong Nie Atletico przemocne tylko poprzednie mecze w sezonie ich dominowaliśmy konkretnie. Teraz to wygląda bardzo źle. Nie będę nawet wspominał czasów Xaviego jak ich łoił.
0
@ViscaelBarca2007 No co ty, według La Rambli Casado nakrywa czapką De Jonga.
18
Rozumiem frustrację, ale nie idźmy w tą stronę z VAREM. Przed Varem tylko przypomnijmy sobie w jaki sposób Real wygrywał LM spalonymi. VAR jest to w stanie wyeliminować.
0
@Encore "zmadowana" proszę aż tak nie kaleczmy naszego języka.
0
@bartekvisca Tyle, że De Jong ostatnio gra naprawdę dobrze.
9
Zamknąć jadaczki Real TV i Ancelotti. Płaczące pieski wiecznie poszkodowani gdy zdarzy się minimalny dyskomfort. Całą historię są faworyzowani więc to dla nich absurdalne, że czasem są traktowani normalnie.
0
@krol211 Kto mógł wcześniej wiedzieć.
2
Alvarez na 9 to by było coś. Jednak z kategorii niewykonalnych na obecną chwilę. To jest +100 mln transfer.
1
@Filipem To tylko twoja opinia, według mnie Hakimi może z nim konkurować.
0
@cules100pro To są czyste fakty.