Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld Szybko poszło xD
0
Valladolid czy Getafe dziś?
0
@luna666moon Polaki zawistne, bo Yamal nie zawsze podaje do Lewego, który spaceruje cały mecz. Teraz zagrał słabo, a następne kilka spotkań pewnie będzie dobre, bardzo dobre albo fantastyczne.
0
@Eto'o9 R10 Nie no co ty. Niektórzy tu twierdzą, że zagrał 3 dobre mecze w sezonie.
8
Nadal to 4 punkty przewagi w tabeli. Potencjalnie możemy sobie pozwolić na 2 remisy w 8 meczach. A te 4 minuty to żart.
1
Barca tego nie weźmie.
0
Skoro tutaj jest karny, to dlaczego za podobny faul na Ferminie nam nie podyktowano?
1
@karol130197 To niezły pewniaczek.
0
@karol130197 2.10 na LIVE to mierny kurs.
0
@Janas11224 El Pistolero w prime to był kozak, ale Ronaldo Nazario też ma tu coś do dodania.
0
Bayern to weźmie?
0
@SadeckiKocur Real na nic nie zasługuje. Puchar Króla powinni przegrać w 1/8 z Celtą a w lidze gdyby nie debilne decyzje sędziów to już by mieli więcej punktów straty i powoli by się żegnali z mistrzostwem. Ten klub nie potrafi wygrać trofeum bez kontrowersji. Ja uważam, że w Hiszpanii my musimy wygrać wszystko, bo na to zasługujemy, gramy najlepiej i najlepiej punktujemy pomimo sędziów. W Lidze Mistrzów niech się dzieje co chce, ale niech wygra drużyna bez wałów sędziowskich bo mam tego dość w piłce nożnej. Jeśli to będzie Barca to tym lepiej.
1
@Rupert_Haubica Piłka nożna to piękny sport, ale tak piękny w swojej prostocie, że wiele osób ją uwielbia, niestety pełno tych osób to nie oszukujmy się zwykli troglodyci.
17
@Gibbon_FCB Martino zacznijmy od tego, że został okradziony z tytułu ligowego w ostatniej kolejce.
4
@VeB 1899 Rozumiem niechęć bo kontuzje, ale pisanie, że zagrał 3 dobre mecze to gruba ignorancja.
0
@Pawlak1992
- McDonald
-Kurczak
-PlayStation
-Szachy
-Wino
-Filmy
-Książki
-VOD
0
@Cyzix To prawda, Atletico w zeszłym sezonie gdy grało ofensywnie potrafiło grać w dobrym stylu i te mecze z Realem wówczas to były dobre widowiska. Jak Barca zagra swoje to nawet ofensywne Atletico nie będzie straszne.
1
@Cyzix Dla Benfici w tamtym meczu to grał Wojciech Szczęsny.
1
@Andi18 A no można. Były też mecze na styku gdzie te decyzje zabrały nam punkty a w meczach Realu te punkty były im dawane. Są zadyszki i to normalna sprawa, ale nienormalne są wypaczane wyniki na podstawie ewidentnych błędów sędziowskich, które są zbyt ostentacyjne by były przypadkowe. Trzeba o tym mówić, bo to nie jest normalne i normą być nie może.
0
@Andi18 Pomogli im sędziowie a nie my.
0
Niczego innego nie można się spodziewać po reżimowym klubie.
1
@Bocheno1 Dante to jeszcze tryplet u Heynckesa z Bayernem zdobywał.
0
Bo to „pieprzyć ich” miało wydźwięk bardziej rywalizacji, jakiś brak szacunku też tam był, ale było poddymione w mediach bo to się lubi i klika.
3
Każda przerwa na kadrę to napieprzanie na kadrę i piłkarzy przez absolutnie wszystkich. Rzyg bierze na te media.
1
Ale już na następnym Mundialu to ich Dania wyjaśni hehe
1
W historii chyba takiej jaką pamiętamy. Bo pewnie do każdej takiej jedenastki powinien się załapać Maradona. Dla mnie najlepsze jest wybranie najlepszych piłkarzy tych, których realnie się widziało jak grają a nie tylko fragmenty na YouTube.
1
@LOPEZ16 To fakt, świetny film tak samo jak „Uciekaj”. Niestety już „Nope” tego reżysera to niższy poziom.
0
@esem91 Z chatem się nie pisze o takich sprawach jak on nawet faktów nie zna.
1
@noface Z dupy porównanie.
0
Pewnie zaproszą Barcę bo wiedzą, że się zgodzimy jako biedaki a i oni na tym zyskają bo Barca ma najwięcej fanów na świecie wraz z Realem i United.