0

@Trojanek23 o tobie

0

@pinasmeister ale męski czy damski?

2

@Marian_Pazdzioch To zależy czy masz TV lub monitor, który obsługuje 4K. Ja jednak i tak nie brałbym Series S. Tylko PS5 lub Series X. Do tego w wersji gdzie możesz płytę włożyć.

0

Komentarz usunięty

0

@lukgruszer Lautaro to młodszy lepszy Suarez hahaha. Ty widziałeś Suareza jak grał w Liverpoolu? A co tam Liverpool nawet pierwsze sezony w Barcelonie.

0

@PatrychoO Ale Messi podczas MŚ 2022 dobrze wyglądał.

0

Jedyne co było póki co konkretne w tej sprawie to słowa Deco. Cała reszta to tylko wymysły gazet. Ze słów Deco wynika, że jest mała szansa na to (przynajmniej na ten moment).

1

@Mitch_Atleta Noah Darvich to ostatnio regularnie grał w Barcy B w listopadzie.

21

Nie ma porównania między tymi dwoma kadrami. Potencjał Hiszpanii będzie wielki zawsze. Maroko raz się udał turniej i to zapewne tyle.

5

Co za pieprzenie. Czyli chcą by nadal była denna atmosfera. Rzyga człowiek już tym Montjuic zwłaszcza bez kibiców.

0

@Gibbon_FCB Finał LM 2022 i Real Madryt wygrywający z Liverpoolem to królowie Europy, ale Liverpool gdy wygrywa w identyczny sposób to już dziady.

0

@slayer Dokładnie tak zrobiłem.

6

Nie ma fauli na De Jongu i nie ma czerwonej dla gracza Benfici. Obie decyzje słuszne.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Nie rozmawiam z osobą dojrzałą.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Poszedł bo było wygodne i co z tego? Nie miał prawa? Skąd mogłeś wiedzieć, że to będzie zły kierunek? Był bez klubu już wtedy przez ponad miesiąc. Kto by się zgłosił po niego dobry w 2021 roku? Jedynie City byłoby ciekawszym dla niego kierunkiem. „Zaorane hahaha”. Mówisz do mnie, że jestem jakimś fanboyem na jakiej podstawie? Na podstawie tego, że uważam, że pójście Messiego do PSG było logiczne w tamtym momencie?

1

@Luccas Hahahaha. Co za typ. Gniot to gniot niezależnie od tego jak duże marki są na boisku.

2

@Filipem Jestem przekonany, że godziny będą dostosowane i dla nas.

13

Po co ten gniot oglądać? Lepiej było na konsoli pograć razem.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Nie masz podstaw by takie debilizmy do mnie pisać. Rozmawiamy o tej jednej sytuacji z odejściem z Barcelony i nie ma innej wersji wydarzeń więc się nie pruj.

0

@FCB24 Krótką masz pamięć zapewne. Nie miał wielkiego wyboru wówczas bo Laporta go wykopał z klubu niespodziewanie. City już ściągnęło Grealisha a kto mógł myśleć, że i w PSG będzie źle. Czekali tam na niego latynosi, duża kasa, poziom piłkarski i Neymar.

2

@norbi77 No akurat według Flashscore to właśnie Brahim i Valverde byli dziś najlepsi…

0

@krissu8 Podpinam się.

0

@LOPEZ16 Co oznacza dla Ciebie dołowanie w PSG? Jeśli chodzi o kontuzje to tak, to dołował, ale gdy był zdrowy mieścił się w ścisłej czołówce graczy na świecie.

0

@MesQueUnClub96 Tylko za topowymi się tęskni. Ja osobiście jednak uważam, że Joao Cancelo jest lepszy w ofensywie niż Jules Kounde i czasem by się przydał taki ktoś by poklepać konkretnie z Yamalem. Zapomniałem o Thiago Alcantarze, on jak odchodził nie był topowy, top poziom osiągnął potem.

1

Musi się wiele wydarzyć by do tego doszło. Dobra forma, brak kontuzji, niskie wymaganie finansowe i wtedy jestem na tak. Szczerze jednak uważam, że to byłoby zbyt trudne. Przede wszystkim nie wierzę w to, że Neymar już nie dozna kontuzji, a po drugie ten wieprz Tebas i tak znajdzie sposób by zawyżyć pensję Neymara w księgach. Powrót Neymara na nowe Camp Nou przy niskim obciążeniu budżetu według mnie byłby warty zainteresowania się.

0

Zgadzam się z Capello. Messi był niezwykły i był inaczej zbudowany, co akurat było dla niego na plus względem Yamala. Wiem, że u Yamala jest zachwycające to, że robi to co robi w takim wieku, ale Messi według mnie jest nie do pobicia.

0

@kuz Neymar odebrał radość z oglądania Barcy przez prawie 10 lat… Serio człowieku?

0

Neymar wraca do kadry Brazylii? Całkiem mnie się to podoba.

1

@Kapitan hawk Tam nie pracują profesjonaliści tylko właśnie takie leszcze.

0

@kaamil1910 Mnie najbardziej rozbawia źródło „Ekstraklasa Trolls”.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?