0

@MessiForeverTheBest To tylko piłka nożna, czysta rozrywka.

0

@Tibu No nie ma bo mówiliśmy o czymś innym. Ronaldo grał na LS, ale często schodził do środka. Benzema mu tam nie przeszkadzał. Co ma do tego Bale xd Przecież Bale grał od razu na PS po przyjściu.

1

@Cule2013 Może gadające humanoidy.

0

@Tibu Ale to co ty mówisz nie ma żadnego znaczenia w kontekście tego co ja napisałem.

0

@Pitinho Nie, nie bywa różnie. Fermin nie gra obok Pedriego xd

0

@Pitinho Jaki ma związek Fermin z Casado i De Jongiem? Przecież Fermin gra na 10 a oni obok De Jonga xd

3

25.5 milionów to dobra oferta, zważając na to, że wydaliśmy 30 milionów na niego. 4.5 miliona straty a jakby czekali ze sprzedażą mogłoby być gorzej.

4

@ranger3120 Grywał sporo, ale nie strzelał, bo biega podpalony jak kurczak i się też podpala przy każdym strzale. Nie bez powodu w styczniu już nowego napastnika ściągneli.

0

@Bajson Ronaldo niby ta sama pozycja, ale można było sprzedać Benzemę i przesunąć Ronaldo na 9. Ronaldo na 9 się przesuwał powoli od właśnie około 2015/2016 roku. Pod koniec kariery w Realu już praktycznie grał na 9. Ronaldo z początków Realu Madryt do tak 2015/2016 roku był potworem.

3

Jakoś nie widzę Ronaldo grającego z Neymarem w jednej drużynie. Z Messim to wyszło, bo Messi to gracz zespołowy.

0

@Sulimo Tego się obawiałem, że pójdą w tą stronę. Ostatnio obejrzałem Shreka 2 i świetnie się zestarzał. Nie było potrzeby zmieniać tak drastycznie wyglądu postaci.

0

@Coutinho007 Najlepsze, że on wcale nie nadaje się na LS. On już jest ofensywnym pomocnikiem. Nawet na Mundialu w Katarze tam grał a był wtedy w świetnej formie fizycznej. To nie ma sensu bo kogo ściągniesz na ławkę? Olmo i Gaviego?

0

@Barceloniarz987 Nawet nie pamiętam szczerze mówiąc. Generalnie tamta Barca z 2018 roku miała jeszcze Inieste a i Coutinho dobrze grał pierwsze pół roku. Tak czy siak wolałem tamtą Barcę z Messim nawet gdy Messiego Koeman prowadził niż jakikolwiek sezon Xaviego. Dopiero teraz za Flicka można szczerze się regularnie cieszyć dobrym futbolem, bo nie mówię, że za Xaviego takich dobrych meczów nie było, bo również były.

0

@Yoshi94 Gra tam, bo konkurencję ma sporą w ataku. O jedno miejsce walczy z Nkunku i Jacksonem.

0

@Coutinho007 Chcial pitos I Premier League.

0

@Encore Bo to topowy pomocnik, ale gra w gównianym klubie.

3

Powiem Wam, że szkoda tego, że Marc Guiu nie został w Barcelonie. Silny, wysoki napastnik, który ma czutkę w polu karnym. Ale cóż koniecznie chciał grać w Premier League. Niech mu się wiedzie.

3

@Eklerek Małpy skaczą po drzewach i generalnie skaczą. Oczywiście RASIZMMM.

1

Nie ma ten powrót dla Messiego żadnego sensu. Rozumiem też jego niechęć do Laporty, bo zwodził go za nos do samego końca.

0

@Jakchcesz Nikt by nie zapłacił za tak średniego pączka 5 zł xd

1

@Criss18Barca Dla mnie Suarez 13/14 w Liverpoolu robił większe wrażenie. Powiem też Neymar 15/16 w Barcelonie.

0

@BezglutenowyPedri To napisz to pod postem o Messim.

1

@blakkudium Salah ma szansę wykręcić najlepszy sezon w historii Premier League pod względem statystyk? Jaki w ogóle jest najlepszy pod względem G+A? Ja osobiście uwielbiam sezon Suareza 13/14, wtedy około 31 goli i kilkanaście asyst i to bez karnych, które robił Gerrard.

9

Terrorysta z Rosario znów atakuje. Śmieję się oczywiście, bo Messiego uwielbiam i uważam za porządną osobę, ale tutaj niepotrzebne zachowanie. Na szczęście u niego to rzadkość a nie norma jak u niektórych.

1

Ja się w ogóle dziwię, że Laporta olewa sobie sprawę Grada d’Animacio na kluczową fazę sezonu gdy widać, że doping leży i kwiczy. Mam dość tego żałosnego Montjuic.

0

@Gall Jakie gogle? Co on złego napisał?

0

@FCB24 Nie będę się kłócił z twoim zdaniem. Myślę, że po prostu nie pamiętasz pewnych rzeczy.

3

@FCB24 To jest nic w porównaniu z Romą czy Liverpoolem.

2

Pomijając dwie niewykorzystane sytuacje Torresa i jedną Lewego to mecz zaorany pod koniec przez brak cofnięcia się, tylko granie ciągle wysoką linią i tym razem to był beznadziejny pomysł Flicka a to on powinien zareagować w trakcie meczu, bo Atletico wysyłało sygnały ostrzegawcze i na koniec się zesrało. W ogóle drugi gol stracony to też kuriozum. Kounde źle podaje, ale potem De Jong pobłażliwy jak babcia i Cubarsi obok, żaden z nikt nie przerwał akcji.

Szkoda gadać. Mecz do spokojnego wygrania a kończy się fatalnie. Rewanż byłby bez spiny a tak to trzeba się spiąć na Wanda Metropolitano.

0

@robertocarlos76 Weź sobie jakąkolwiek statystykę, która ci pasuje do tezy to nawet z Messiego zrobisz gorszego gracza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?