8

Nie wierzę, że tak poważny klub jak Benfica jest zainteresowany Fatim, ale to tylko Sport.

0

@Gaucho Co ty tam wiesz

0

@Nieznajomy Nie zgadzam się z tym. O takich wałach trzeba mówić.

0

@mientusek1407 Też kiedyś zerwałem więzadło i jakoś nie bolało.

0

@Kozinho. Nad którą Toyotą się zastanawiasz?

4

@Mitch_Atleta Jakże inny byłby odbiór gdyby sędziowie sprawiedliwie sędziowali.

0

@Herato Jak dla mnie ta nagroda to szajs i zawsze była zbędna.

0

Ogląda ktoś Tottenham? Wygrają?

1

@betonito Osobiście nie wypowiem się bo nie oglądam Newcastle, ale ja osobiście uwielbiam Lautaro Martineza. Dla mnie to taki Aguero, pytanie jakby Martinez grał w systemie z jednym napastnikiem i oczywiście on jest nie do ruszenia.

0

Habibi come to Besiktas.

2

@dzefrej234 Samo oglądanie Messiego w akcji nawet po odejściu Neymara było pięknym czasem dla kibica Barcy i doceniałem każdy jego mecz w naszej koszulce. W 2019 roku prawie sam nas zaprowadził do trypletu.

2

@norbi77 Wojtek to póki co ogromne rozczarowanie.

0

Samper jak sobie w Ekstraklasie radzi? Gra na pivocie?

0

Ja nie rozumiem dlaczego on nie chce ruszyć dupy nigdzie nawet jeśli miałoby to być tylko wypożyczenie. Nadal będzie dostawał pieniądze takie jakie ma w kontrakcie a przynajmniej by mógł grać. Pewnie problem jest taki, że żaden klub nie chce płacić nawet 25% jego pensji skoro on nie daje żadnych podstaw, że w ogóle zespołowi pomoże.

15

@karolax10 1/16 i playoffy to ten sam etap…

0

@SinMistico Drugiego gola topowi bramkarze mogliby (nie musieliby) wybronić. Wojtek nim obecnie nie jest.

1

@ShawnC Najpierw uderzał w klatkę jak człekokształtny a potem sam nie wiedział jaki gest wykonać.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Przygłup bo gra jak przygłup i zachowuje się tak samo.

3

@Munio Myślę, że nawet mogą nie wiedzieć co to jest.

2

Jaki to jest przygłup.

5

@Azazel_Pazuzu Tego strzału z dystansu by nie wyjął Neuer sprzed 10 lat.

0

@Pedri16Future Bezstronnym to nie jestem, bo zawsze Barca. Pewnie bym nie dał rady na dłuższą metę tego oglądać i bym przełączył na Barcę.

0

@BulaKG 18 meczów naraz to będą niezłe jaja.

0

Powiedzcie na czym ta cała Multiliga polega?

7

Obesrana La Liga naliczyłaby wyższe zarobki bo jej prezesem jest Javier Z*ebas.

0

@comtedurgell Akurat Maroko i Kanary w lutym spokojnie mają 20 stopni. Do Agadiru są dość tanie loty. Faro mnie zainteresowało w Portugalii.

0

@barcanawieki Napisałem, że te kierunki odpadają.

0

Jakie miejsce byście wybrali na 5-7 dniowe wakacje w lutym? Chodzi mi o budżetowe opcje a nie Malediwy, Tajlandia czy Filipiny. Ważne by było ciepło, mam na myśli 20 stopni plus ciepło.

0

@SelloutCrowd Jakie braki?

1

@Messibestplayerintheworld Jak dla mnie Miles Morales jest mniej ciekawą postacią jak Peter Parker. Jeśli chodzi o Spider-Man 2 to grałem na PS5 i byłem zachwycony. Jedynie końcówka mnie rozczarowała, ale do pewnego momentu ta gra była dla mnie 10/10.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?