Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamiVeB Araujo rok temu pokazał jakim był świetnym rozwiązaniem na El Clasico gdy Barca grała wysoką i debilną linią obrony w tamtym czasie a Vinicius Urugwajczyka upokorzył.
0
@BORO_12 Najlepszy obrońca, na którego nie można liczyć? Nie żartuj. Araujo z pewnością ma umiejętnośći i predyspozycje, ale też jest zbyt dumny i butny. To wiadomo nie od stycznia 2025.
3
Araujo to pozorant. Gorilla mentality i inne bzdurne zachowania a i tak gdy przychodzi co do czego to albo go nie ma albo zawalił Ligę Mistrzów.
0
@Maker0 Araujo to półmózg.
0
@Rastafarnianin Poprzedni sezon również miał dobry Fermin.
0
@Arden To popatrz na Ansu Fatiego.
0
Zwykły stek bzdur.
3
Niech on już się zamknie. Jak można mieć w sobie tyle jadu.
0
@ShawnC Daje bardzo dużo intensywności, pracuje w ataku i obronie, zaraża swoją nieustępliwością kolegów. Jest świetny w destrukcji. Podawać też potrafi bardzo dobrze i nie wiem skąd u ciebie się to bierze, że uważasz go za jakiegoś placka w tym aspekcie. Pedri robi to lepiej ale to nie znaczy, że Gavi słabo. Pierwszy skład musi sobie wywalczyć. Póki co przegrywa z Pedrim, Olmo i Casado.
0
@ShawnC Jesteś jakimś ignorantem.
0
@Filipem Wiedźmin 3 dla mnie GOAT. Jak czasem usłyszę gdzieś muzykę z gry to jestem w spokojnym miejscu.
0
@juarez Nie pogra bo nawet ogony gra bez jaj.
1
@Faro Nie no super, że potrafi być pod grą w meczu z 4 ligowcem. To ogromny krok by wrócić na poziom topowego napastnika.
6
Ansu Fati to taki gracz obecnie, że chyba lepiej postawić na kogoś z Barcy B i by zebrał przynajmniej minuty a szansa, że zaskoczy nieporównywalnie większa.
1
Niech wpuści Fernandeza.
1
@kubix05 Ja liczę, że Barca zgniecie Barbastro, ale i Wojtuś się pokaże kilkomami dobrymi interwencjami.
0
@BORO_12 Ciągle zawodzący to mocne nadużycie.
0
@Katalonik97 Twój płacz jest śmieszny. Rozumiem frustrację gdy jest pomoc sędziego, układy z La Ligą, ale wygrana po walce do końca czy tam błędzie obrońcy? Bądźmy poważni. Jest wiele sposobów w tym sporcie by wygrać mecz.
4
Pau Victor byłby dziś istotny.
0
Hahahaha chciał zaatakować sędziego debil.
0
@wawrzyn1 Dziewiąte wrota.
1
@Kazragore Nauka nigdy nie będzie w stanie wykluczyć Boga, ponieważ Bóg nie podlega regułom i metodom naukowym.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Cały czas piszesz o niechęci do kościoła a na końcu pytasz o niechęć do wiary.
4
@Filarrr11 Daremny dla Girony nie jest. Był dla nich bardzo wartościowy. Ja nie mówię żeby go nie sprzedawać, ale ta kwota jest za mała i np na warunki Premier League to pewnie nawet klub by dostał 25-30 milionów. W Hiszpanii jest wszeobecna bieda.
1
10 milinów to niezły żart. Wart jest 18 a w zeszłym sezonie już się sprawdził w Gironie. Jednak wiadomo jak to jest jak biedny klub kubuje od bankruta. W La Lidze nie będzie dużych kwot a zwłaszcza wśród tych najmniejszych klubów.
1
@michal26 Mieliśmy gówno skład gdy przychodził De Jong? Trochę śmieszny jesteś. Był Messi, Suarez, Griezmann, Alba, Busquets, Ter Stegen, Pique, Vidal, Rakitic, Dembele, Coutinho. To jest gówniany skład ze słabymi graczami?
6
Można się spodziewać powrotu Araujo na mecz z Barbastro. Zaraz dodatkowo Christensen. Rywalizacja na środku obrony mam nadzieję, że da pozytywny impuls. Problemem jest brak rywala dla Balde.
0
@mrboom Takie osoby potrzebują pomocy specjalistów i relacji z ludźmi, którzy będą je wspierać w powrocie do zdrowia. Jednak na to już oczywiście za późno gdy mówimy o samobójcach po fakcie. Ja osobiście uważam, że to okropna rzecz i nikomu to nie daje nic dobrego, ani jego bliskim ani tym bardziej samobójcy. Jako osoba wierząca do tego myślę, że samobójstwo to też samobójstwo duchowe i wiemy z czym to się wiąże i to mnie najbardziej uderza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MateuszJrk Bez kitu, Fati bez gola i asysty w całym roku 2024.