Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawwwweeeell To powinni kazać mu siedzieć na dupie. Co to w ogóle za tłumaczenie?
2
Kontuzji doznał już w 1 połowie. Pomimo tego wyszedł nawet na 2 połowę. Co my mamy za amatorów do cholery jasnej?
2
@Rewolucja123 Xavi w zeszłym sezonie miał TOP 8 LM i TOP 3 CL ale dopiero kiedy Flick to osiągnie to wróciliśmy do topu?
0
@Faro Początek sezonu u Flicka to był morderczy pressing i maksymalna skuteczność graczy. Różnice były w meczach z Bayernem i Realem. Tam już był inny plan na spotkanie, ale wtedy ta Barcelona miała plan na spotkania i chęci. Teraz widać brak pomysłu, nie ma tego pressingu co wcześniej i małe drużyny radzą sobie z klepaniem piłki lub desperackimi wrzutkami. O dziwo z mocnymi drużynami w tym sezonie nie mamy takich problemów. Zobaczymy jak pójdzie z Atletico. Co jak co ale Xavi z Atletico miał bilans 5/5 zwycięstw. Bilans 10-2. Nieźle jak na amatora.
1
@gumaz Od razu Flicka zwolnić xD Niezła fantazja.
0
@escarabajo Może i miał zdrowie, ale co to ma do rzeczy skoro Alba był nie do zajechania. Dobry zawodnik nie będzie chciał siedzieć wiecznie na ławce. Nie ma tu czego żałować, bo to naturalna kolej rzeczy, że odszedł.
1
@escarabajo Digne po prostu nie miał szans w rywalizacji z Albą, który dodatkowo miał końskie zdrowie.
1
@Comentateiro To jest takie zagranie, że normalny piłkarz by sobie mógł więzadło zerwać.
0
Coś w tym może być. Araujo nadal nie odpowiedział na propozycję kontraktu i do tego często nie można na niego liczyć przez kontuzje. Teraz Araujo wróci i niech udowodni, że jest na najwyższym poziomie.
0
@FCBparasiempre Nie pozwala się bo od tego w klubach mają napastników…
0
@FCBparasiempre Rzut karny jak rzut karny. Dlaczego bramkarz topowego klubu miałby nie umieć strzelić karnego skoro nawet gracze z okregowki to robią.
0
@Faro Taka jest moda by zupkę chińską mieć na głowie.
0
@vangoor Jedna z większych głupot jakie można usłyszeć.
1
@michal26 Barca ostatniego magika straciła gdy odszedł Messi. Yamal też coś potrafi, ale Messi był dużo lepszy i oglądanie go w akcji było ogromną przyjemnością.
1
@Marian_Pazdzioch Jak można nakręcać im zasięgi i wspierać takie gówno? Ja wiem, że to się nigdy nie zmieni bo ludzie lubią taką rozrywkę, ale można wybrać czy wspiera się takie przedsięwzięcia czy ignoruje.
6
@Kidd Wszystko na świecie może być wkurzające i denne jeśli ma się takie podejście.
0
Nudny mecz i wcale nie widać tu różnicy między grą Barcy Xaviego.
1
@ViscaelBarca2007 Dokładnie. Zobacz sobie np na Jonasa. Piłkarz który chwilę grał w La Liga w Valencii. W Hiszpanii był jednym z wielu napastników zaś po odejściu do Benfici nagle stał się goleadorem z najwyższej półki. To nie jest miarodajne.
5
Ciągle wszyscy straszą a potem i tak grają. Ileż można wałkować temat.
9
Mbappe to gracz, który zagwarantował nam wielkie emocje w jednym z największych i najważniejszych spotkań w historii.
0
@joloskyy Katolik tradycjonalista a seks poza małżeństwem uprawia?
5
@Encore Ofensywna trójka była topowa, ale trenerzy słabi się trafiali. Jeszcze 21/22 z Realem odpadnięcie to frajerstwo Donnarummy i przestrzelony karny Messiego tak już rok potem z Galtierem przy Bayernie wyglądali jak amatorzy.
0
@betonito Kto bogatemu zabroni? Można przepuścić 120 milionów na Grealisha to żaden problem kupić topowego ŚP za De Bruyne.
1
@Trojanek23 Indywidualnie Messi był lepszy niż ktokolwiek, ale Iniesta wygrał ten Mundial. Szkoda, że wtedy nie wygrał Don Andres.
0
Spoko, zaraz i tak takie informacje pojawią się w polskich mediach i w świadomości polskich kibiców. Im się nawet taka plotka spodoba.
0
@BezglutenowyPedri Można też brać L4 na dziecko np gdy dziecko jest po poważnej operacji i nie ma znaczenia, że dziecko ma nawet 16 lat.
1
@Patryk1899 Małe drużyny, które grają raz na xxx lat z tak wielkimi motywują się nieskończenie wiele razy mocniej. Samym zaangażowaniem i maksymalnym skupieniem w piłce nożnej można naprawdę sporo osiągnąć.
0
Czy jakaś stacja w Polsce transmituje Puchar Króla w tym sezonie?
0
Ma prawo do swojej opinii, jednak Lamine niejednokrotnie pokazywał, że potrafi strzelić bramkę z trudnej pozycji. To, że się ostatnio podpala to nic nie znaczy bo jest bardzo, bardzo młodziutki. Prawda jest jednak taka, że Lamine w wieku 17 lat już jest jednym z najlepszych graczy świata.
7
@AlphaNumeric Lamine wypracował karnego, zanotował asystę i otwierające podanie, które też dało gola. Takie nic to tylko najlepsi na świecie potrafią.