2

@KrychaFCB Z Piątnicy chyba takie info wytrzasnąłeś.

1

@Jakchcesz Real Madryt nie upada na twarz tylko na ryj.

0

@Ice-X Kto tutaj jakiegoś pajaca zaprosił na stronę?

0

@NsKi Dla mnie czy wygra Rodri czy Vini to się obroni, ale jeśli mówimy o fair play w kryteriach to Vini powinien być wykluczony.

0

@Toretto To kwestia subiektywna czy LM jest ważniejsza od Euro. Ja stawiam te trofea raczej na równo ze wskazaniem mimo wszystko na Ligę Mistrzów i nie zmienia tego fakt, że Euro jest co 4 lata. Tylko Mundial jest ponad wszystkim.

0

@Toretto Czy aby na pewno Euro jest większej rangi niż Liga Mistrzów? Rozumiem Mundial, nie ma nic większego, ale na Euro nie ma wszystkich najlepszych graczy świata.

0

Czyli mówicie, że dziś w polskiej TV nie ma transmisji ze Złotej Gały?

0

@okiemtypera_lucaxx95 Gdzie napisałem, że mi to przeszkadza?

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ponoć miałeś skończyć z dzieleniem się na La Rambli swoimi typami.

0

@barcelonaLM Znalazłem takie coś jak Pilot WP, masz może doświadczenie?

0

Witam po zasłużonym banie, teraz nie pytam o nielegalną transmisję a o legalny zakup dostępu choćby do Eleven Sports na ten jeden mecz. Czy da się gdzieś takie coś ogarnąć i gdzie najtaniej?

0

@Destroyer_of_Worlds Ostatnie 3/4 lata korzystałem z Canal Plus, ale w tym roku dałem sobie spokój i póki co nie żałuję, ale zobaczymy jak to będzie przy meczach większego zainteresowania.

0

@Octane A Internet jaki masz? Po kablu światłowód?

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

1

Lewy to bestia, jakie on ma mocarne statystyki u każdego trenera.

2

@RoberDzik Lepiej wygrać z Realem i mieć 6 punktów przewagi. W Lidze Mistrzów potem można wygrać z gorszymi drużynami niż Bayern.

0

@Who_you_mam Znieczulica.

3

@michaleu Zdaje się, że na YouTube Canal Plus.

0

Jaki skład La Rambla sobie życzy? Obrona i bramka jest oczywista, ale kto zagra na 10 lub LS? Ja osobiście widzę środek w osobach Casado, Pedri i Raphinha na 10. Na LS mógłby zagrać Fermin, Fati niestety jest po prostu słaby i myślę, że nawet Victor mógłby od niego lepiej zagrać. Fermin to dobra opcja na LS bo Raphinha potrzebuje swobody na 10 a Fermin ma braki w kreacji więc niech wbiega z lewego skrzydła. Nie liczę De Jonga, Olmo i Gaviego bo wątpię by byli gotowi na grę od 1 minuty.

0

@Marcelinho99 Kompany to też żółtodziób trenerski a radzi sobie w Bayernie póki co lepiej niż wyjadacz Tuchel.

0

@pride1899 Wszyscy tak pierdzielą a potem wystarczy włączyć mecz i zobaczyć jak gra by stwierdzić, że nie nadaje się obecnie na taki poziom grania w piłkę.

0

@pienaar No jak? Obserwując poczynania Barcelony na rynku transferowym.

1

Ten Javi Miguel takie niby ma info z klubu a to jak mówił, że Wojtek po przerwie na kadrę wskoczy za Pene się nie sprawdziło. Wcześniej podawał, że Barca będzie polować na Thomasa Parteya i Jonathana Davida. Zobaczymy czy gościu po prostu wali ślepakami.

0

@marcin62 Coś w tym jest. Wtedy też wyszedł RDR2 oraz takie gry jak Uncharted 4 i obecnie nie ma gier z lepszą grafiką. Trzeba poczekać na Rockstar i ich GTA VI. Nikt inny raczej poprzeczki nie podniesie.

1

@sendesara Dość upokarzający bilans to i tak mało powiedziane.

0

@dzefrej234 Oboje świetnie pasowali. Villa grał za Guardioli, Suarez w późniejszym okresie. Każdy trafił na odpowiedni moment.

7

Pseudodziennikarz.

0

@Fantastyczny Chłopiec Jak dla mnie to mu brakuje w ogóle dynamiki.

0

@mientusek1407 Generalnie Rudiger jest minimalnie lepszy od Araujo.

1

Nie zdziwię się jak żaden z tych składów nie wybiegnie i na 10 Flick znów ustawi Raphinhę a na LS postawi na kogoś z dwójki Victor/Fati.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?