Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle To powinien być sezon ostatecznej weryfikacji. Obecnie nie mamy dla niego odpowiedniego rywala. Odejść zapewne również nie będzie chciał i musi się poprawić, bo zaraz stanie się niechcianym pasożytem, co gorsza on jest kapitanem i po meczu nie bierze na siebie odpowiedzialności, nie przeprosi kibiców. Dla mnie był skandaliczny brak autorefleksji u niego.
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Bartas7VeB 2 sezony bym powiedział był fenomenalny, potem był już tylko dobry. Te 2 sezony to 17/18 i 22/23.
0
Komentarz usunięty
0
@abram3k Ter Stegen jest odpowiednio oceniany. Teraz jest słaby, ale wcześniej był dobry i tyle.
0
Komentarz usunięty
8
@abram3k Jesteś skrajnym hejterem. Nikt nie broni Ter Stegena, ale gdy pojawiają się opinie takie jak twoje, które mówią, że w sumie to on całą karierę jest słaby to jak brać to na poważnie?
1
@abram3k Weź zluzuj gacie człowieku i ochłoń, bo nie myślisz racjonalnie.
0
Też się zdziwiłem jak popatrzyłem na jego ocenę na flashscore czy whoscored. Według whoscored to on nawet zawodnikiem meczu został xDD
To tylko pokazuje, że to jest oderwane od rzeczywistości i wyliczenia algorytmami nie zawsze są miarodajne.
1
@abram3k Śmieszny jesteś ty człowieku, jakie 2 dobre sezony na 10? Rozumiem płacz, bo poprzedni sezon i obecny jest słaby w jego wykonaniu, ale on wcześniej był zawsze w TOP 5 bramkarzy świata.
4
Komentarz usunięty
0
@Dankho94isback Weź chłopie nie pisz takich durnych rzeczy do mnie.
0
@Dankho94isback Nie chcę go słuchać, ale jestem zmuszony oglądając mecz ;)
2
Znawca Ćwiąkała był w szoku, że Fati został ustawiony na skrzydle. Śmieszą mnie ci wszystkowiedzący komentatorzy, którzy są gotowi się powołać na każdą plotkę.
3
Z takim Ter Stegenem jak wczoraj to nawet ja wolę Rafała Leszczyńskiego z WKS, przynajmniej nie będzie kolegów na minę wrzucał.
0
Może właśnie brakuje mu solidnego konkurenta. Kiedyś był, Bravo, potem mocny Cillessen. Z drugiej strony sezon życia zagrał jeszcze rok temu i co nagle zapomniał jak się broni?
1
@Kapitan hawk Jakiś uraz.
0
Jeśli takie rzeczy się pisze o 17 latku to tylko pokazuje skalę jego talentu.
1
@Danny Gaucho Oj ty ty zawsze perfekcyjnie przygotowany ;)
0
@krefi10 W pierwszej drużynie pierwsze 3 kolejki poprzedniego sezonu.
0
@Krzysztof1987 Strzelenie 2 bramek z 5 sytuacji nie wydaje mi się niezłe gdy chcemy walczyć z najlepszymi defensywami na świecie. Lewy w zeszłym sezonie z PSG też miał swoje sytuacje, które zmarnował. Tak samo rok wcześniej z Bayernem.
0
@Kapitan hawk Prędzej hattrick zmarnowanych szans. Żeby on strzelił hattricka to potrzebuje karnego i 5 sytuacji.
0
@Popitek12 W końcu coś mądrego Cristiano powiedział.
0
@NeroTFP1 Jeśli chodzi o Dembele to uważam go za jednego z najlepszych graczy na świecie, ale on ma problem taki, że albo w jednym meczu jest topowym graczem a w następnym robi z siebie pośmiewisko. Tak czy inaczej uważam go za wartość dodaną dla drużyny, która np nie może się przebić przez obronę i potrzebuje zrywu na skrzydle.
0
Jestem za tym by obniżyć liczbę spotkań jednocześnie obniżając piłkarzom zarobki. Ciekawe czy wtedy by nadal byli chętni?
0
@partymaker Problem jest taki, że nie ma nikogo interesującego na rynku.
0
@esem91 Ja nie dałem rady drugiego sezonu dokończyć, bo był jak dla mnie po prostu słaby. Na tyle słaby, że szkoda było mojego czasu.
2
Miał jaja by tutaj strzał oddać, ale załadował mocno. To jest inny mental niż nasz Roque.
2
@Pawel13sz Nie, to będzie po prostu świetne widowisko. Jedyne czego możemy się obawiać, że do tego czasu będziemy mieli zajechanych zawodników i wąską kadrę.