14

Jeden idiota a tak pustoszy Hiszpanię swoją głupotą. Niech on już spieprza z Realu Madryt i wyjeżdża do Arabów.

0

@Kamiloos Udało się?

0

Udało się komuś z obecnych tutaj kupić bilet na mecz Polska - Portugalia?

0

@kuz W takim razie pewnie musisz założyć nowego maila i dokupić na nim to co Cię interesuje.

0

@mmaciass Porównywanie klęski żywiołowej z wojną to idiotyzm. Wojna to żołnierze, którzy do Ciebie celują i chcą cię zabić. Podczas klęski chronisz dobytku i raczej nie zagraża Ci śmierć jeśli masz choć trochę oleju w głowie.

0

@Bartas7VeB Mógł 2 gole z Gironą strzelić i spieprzył obie sytuacje.

0

@kuz Może wpierw skontaktuj się z obsługą klienta Orange i spytaj czy możesz rozszerzyć ofertę.

0

@mvnBasten Jeśli dramatem było oglądanie Barcy Ernesto to co dopiero powiesz o Setienie?

11

Dramatem było zwalnianie Valverde w momencie gdy był w środku sezonu w grze o wszystkie trofea i prowadził w La Liga. Rozmarzyli się kibice i zarząd się posłuchał kibiców o braku stylu drużyny. Przyszedł Setien i dopiero się zaczęło klepanie miliona podań i zero sytuacji strzeleckich. Kibice byli źli na styl a mogę się założyć, że również Ci sami kibice woleliby tamtą Barcę niż Barcę Xaviego, która wygrała ligę również nie prezentując dobrego stylu. U schyłku Valverde nadal można było zawiesić oko na Messim i on sam już dostarczał wystarczająco wrażeń boiskowych.

1

@FCB24 Nie no De Jong pomimo wątów La Rambli to umiejętności piłkarskie ma na bardzo wysokim poziomie. Musi ktoś go po prostu ustawić do pionu, kto ma to zrobić jak nie rygorystyczny Niemiec?

0

@Hubert102 Monaco gra dobrze w tym sezonie a dodatkowo ostatnio niezły wpierdziel nam spuścili. Mamy też wąską kadrę więc może być ciężko. Bardzo mi się podoba w tej drużynie zabójczy pressing. To działa niesamowicie i pytanie jak bardzo jest to dla graczy wyczerpujące fizycznie.

0

@Roobo Właśnie dlaczego te cepy ostatnio Raphinhi nie powołali?

0

@BulaKG We wtorek ma być apogeum tak?

0

I jak tam Wrocław. Wiadomo co się może wydarzyć w ciągu najbliższych dni?

1

@bartekvisca Dlatego też ważne by robić to z głową i się np ubezpieczyć.

0

Myślicie, że Juve wygra?

1

@Przemek2323 Nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia ignorancie.

0

@Kgorecki2500 Czyli klasyka.

0

Co najczęściej wam wchodzi na kuponach? Kartki, gole?

0

@Aragorn33 Gdzie mieszkasz?

5

Vitor Roque przytomność umysłu.

0

@Linnox Rodri to mózg zespołu. Carvajal to jeden z linii obrony, nawet nią nie kieruje. Carvajala bym do TOP 3 nie dał. Liczy się wpływ a nie samo wygrywanie. Carvajal oczywiście miał ten wpływ ale ani w kadrze nie był w trójce najlepszych ani w klubie.

3

@Linnox Najbardziej Rodri. Wygrał najmocniejszą ligę, KMŚ i Euro. Dlaczego Euro ma być mniej ważne niż Liga Mistrzów? Do tego cały sezon świetna forma i zawodnik turnieju Euro.

3

@Faro Już wolę by on wygrał niż Vinicius. On przynajmniej w kadrze nie zawodził na Euro i doprowadził ich do finału.

2

@Czajka90 To ostatnio częsty przypadek, gdy jakaś babka dzwoni do ludzi i gada o kredycie we frankach.

0

@Gaz Nie ten kaliber porównania. Gavi to nawet nie ma tutaj w klubie jeszcze takiej kariery jak Rakitic.

1

@mrboom Mój ulubiony Suarez to mimo wszystko ten 13/14 z Liverpoolu, ale pierwszy sezon w Barcy również świetny zwłaszcza w Lidze Mistrzów gdy wraz z Messim i Neymarem w kluczowych momentach przeważali i następny sezon 15/16 gdzie zdobył Złotego Buta. Mimo wszystko 13/14 to dla mnie najlepszy Suarez.

1

@HypeR Weź się wyloguj i nie ośmieszaj normalnych kibiców.

0

@HypeR Andrew jest dobrym pająkiem, ale Niesamowity Spider Man 1 i 2 to niestety szmiry.

1

Wcale to nie jest przesada. Lamine już jest wśród najlepszych piłkarzy świata. Na boisku robi zdecydowaną różnicę i przesądza o meczach. Potrzebuje trofeów by wygrać Złotą Piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?