Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KacperVEB Grupki na Facebooku to są niezłe jaja. Tam się udzielają ludzie z mózgiem wielkości fistaszka.
1
@Derean Barca się upodli dla amerykańskich dolarów.
3
@Lionel_Messi10 Szkoda zwłaszcza biorąc pod uwagę, że rok później i tak odszedł ale do beznadziejnego PSG. Oglądać Messiego w Premier League u boku Pepa byłoby czymś zachwycającym.
7
Nikt poważny do naszego klubu nie powinien przychodzić skoro po transferze są problemy z rejestracją. Takie rzeczy mogą się dziać w A klasie a nie w takim klubie jak Barcelona.
0
@AxelF Nie napisałem, że Athletic zostanie mistrzem.
0
Mistrz i TOP4:
REAL MADRYT, Athletic Club, Atletico Madryt, FC Barcelona
MVP Sezonu: Kylian Mbappe
Pichichi: Kylian Mbappe
Najlepszy asystent: Vinicius Junior
Największa niespodzianka: Athletic Club
Największe rozczarowanie: Hansi Flick
2
@FCBparasiempre Poza zasięgiem każdej drużyny klubowej? Nie rozśmieszaj mnie. Manchester City ich tłamsił cały rewanż i tylko nieskuteczność pomogła Realowi. Mają świetnego bramkarza oraz napastników, którzy mało potrzebują do stworzenia okazji oraz strzelenia bramki, ale na pewno nie jest to drużyna, która dominuje nad każdą inną. W zeszłym sezonie nawet RB Lipsk ich dominował.
1
@Marcelinho99 Co tam Nico. Oni woleli wywalić taką samą kasę na kolejnego pomocnika ofensywnego, do tego szklankę. Cena jak za Nico Williamsa, kontrakt pewnie niewiele mniejszy, ale przecież raty to jak za darmo według oficjeli Barcelony.
0
@szymonekk My mamy jednego xd
1
Jak ktoś chce dać 30 to się nie zastanawiać bo za rok będzie wart jeszcze mniej. Chociaż ja osobiście, że to jedna wielka niewiadoma i może się okazać, że odpali ale nie u nas.
0
@Alo_Vi Jak nie było takiej możliwości to trzeba było to zakomunikować Messiemu w normalny sposób odpowiednio wcześnie. Messi przyjechał do Barcelony po Copa America już jako wolny zawodnik by podpisać kontrakt i na miejscu został oszukany przez Laportę. Osobiście i tak uważam, że Messi dostał to czego chciał rok wcześniej, ale rok wcześniej z kolei to Bartomeu oszukał Messiego i Messi miałby wolność wyboru klubu. Rok później Laporta ściemnił Messiego ale w drugą stronę.
2
@Ojciec5tkidzieci Raczej jeden konflikt, ale ważnego gracza. Teun Koopmeiners chce wymusić transfer do Juventusu i jest w konflikcie z Gasperinim. El Bilal Toure w sumie też nie powołany na mecz przez to, że dąży do odejścia, ale to jest marginalny piłkarz.
3
@adamek20151 Ja czuję łatwe zwycięstwo Realu. Atalanta z masą kontuzji i skonfliktowanymi piłkarzami. Presezon w ich wykonaniu był fatalny.
0
@Alo_Vi Od 2023 roku kibicujesz Barcy? Zwodził go do końca kontraktem a potem przyjechał go podpisać i się okazało, że nie ma. Wracać Messi wcale nie musiał po 2 latach, poza tym nadal Laporta zrobiłby cyrki z brakiem rejestracji. Messi się na ten temat już wypowiadał i nie trzeba roztrząsać sprawy jego powrotu, nie chciał i nie wrócił, jest spełniony. Trzeba było go zatrzymać a nie żądać powrotu 36 letniego piłkarza.
0
@barcelonaLM Ja się nie wypowiem, bo sparingi w USA napawały optymizmem, a potem przyjechało Monaco i zagrali jak dziady najgorsze a Ter Stegen MA NADZIEJĘ, że to się nie powtórzy. Także nie wiem czego się spodziewać i czas na ocenę potencjału przyjdzie po meczach o punkty. Plus jest taki, że nie powinno być na nas presji takiej jak na Realu Madryt po transferze Mbappe, bo nasza kadra po prostu jest znacznie słabsza.
0
@kuz Jaki to jest pajac.
2
@nabial Właśnie tak to wygląda. Jesteśmy niepoważni. To samo było z Messim, Laporta zwodził go i zwodził by na koniec wykopać, a to do cholery był Leo Messi. Laporta kłamie, kłamie i jeszcze raz kłamie.
0
@JohnnySilverhand Marketingowo jak najbardziej strzał w dziesiątkę i to pewnie by było tyle jeśli chodzi o strzały w dziesiątkę. Nie wątpię, że ma umiejętności by nadal w poszczególnych spotkaniach być najlepszy, ale to za mało by grać na poziomie poważnej europejskiej ligi, nie wspominając o Lidze Mistrzów. Trzeba być przygotowanym fizycznie i mentalnie na poważne granie. Neymar fizycznie już jest wrakiem a mentalnie jak widać ma w dupie poważne granie skoro wyjechał do Arabii za kasą.
0
Jakieś pożegnanie Sergiego Roberto dziś też jest na stadionie?
0
Jakiś debil tam wrzucił Leao XD Co za pajace siedzą w Mundo Deportivo.
0
@Unikatowy Nie wiem szczerze, zawsze tak miałem. Tyle, że ja od zawsze używam też uBlock Origin, która blokuje mi każdą możliwą reklamę i mam podpięte konto z Google do aplikacji Youtube. Może tak to u mnie działa?
0
@domel098 Nie wiem szczerze, zawsze tak miałem. Tyle, że ja od zawsze używam też uBlock Origin, która blokuje mi każdą możliwą reklamę i mam podpięte konto z Google do aplikacji Youtube. Może tak to u mnie działa?
0
Nie można się tym sugerować, bo choćby Casado ma zagwarantowane miejsce w pierwszej drużynie a numer na to nie wskazuje.
0
@sen Ja oglądam Youtube na iPhone i nie mam żadnych reklam.
5
@insp1re Takie osoby są zakopane pod ziemią.
0
@cules100pro Dlatego, że wychodzą informacje, że Olmo jest transferem Deco a Williams Laporty.
0
Jakim cudem Deco i Laporta nie uzgadniają razem transferów? Do tego Flick pewnie nie ma żadnej mocy sprawczej.
1
@Arden No co Ty nie powiesz Sherlocku, że najmniej wysportowani, otyli ludzie nie potrafili przeskoczyć. To miał być jakiś przytyk w ich stronę?
6
Tottenham właśnie zapłacił 65 milionów za Solanke…
3
W końcu Deco coś dobrego wyszło.