0

@BORO_12 Dziwny typek z Ciebie.

2

Kolesiostwo i kłamstwa. Tak wygląda kadencja Laporty.

0

@Litman Real to Real. Nie ma co patrzeć na nich, trzeba martwić się o siebie. Nie uważam, że wszystkie nasze transfery są beznadziejne. Po prostu wiele jest niepotrzebnych. Darmowy Christensen, Gundogan to świetni gracze. Kounde również topowy gracz, nikt nie powie, że Lewandowski czy De Jong gdy przychodzili do Barcy byli słabi, to też najlepsi gracze. Wcale nie mamy słabej kadry, ale trzeba za to dziękować wychowankom, bo kasy na porządne transfery to my obecnie nie mamy, chociaż w to nie wierzę, bo 2 lata temu w jedno okienko przyszedł Kounde, Raphinha, Lewandowski, Christensen i Kessie. Chyba, że to był szczyt możliwości Laporty. Rok potem już nie było żadnych pieniędzy na transfery gotówkowe oprócz tego drewniaka Roque.

0

@BORO_12 Jakie głupoty? Żadnej głupoty nie napisałem w żadnym momencie.

0

@BORO_12 Nie wątpię w to. Wiem jak grał w juniorskich zespołach, bo zaznajamiałem się z jego profilem. Nie myśl, że masz jakąś tajemną wiedzę, której inni użytkownicy nie mają, bo artykuły o Yamalu się tutaj pojawiały już rok temu a nawet i wcześniej.

0

@BORO_12 Nie skłamałem xd Żadnego meczu w seniorskim futbolu nie rozegrał na ofensywnym pomocniku.

2

Niech walczą o pozycję numer "9" Lewy, Pau Victor i Ferran Torres. Roque trzeba sprzedać póki coś wart. Ferrana też bym sprzedał, ale nie mówi się o żadnym zainteresowaniu Torresem.

0

@BORO_12 Napisałem, że Yamal jest skrzydłowym. Skłamałem?

1

@Salchent Nie mamy już sezonów przejściowych, bo rywalizujemy o trofea, pomimo tego, że rywalizujemy z potentatami finansowymi. Real Madryt ma mocarny skład, dużo kasy i przychylność La Ligi a potrafimy rywalizować. W Lidze Mistrzów w tym sezonie był promyk nadziei. La Masia wypuszcza talenty co roku i w tym sezonie również wypuści. Po prostu nie będzie już tak, że co roku będziemy wygrywać La Ligę i za każdym razem notować co najmniej półfinał Ligi Mistrzów. Rywalizacja jest duża.

0

@BORO_12 Nie masz żadnych podstaw, tylko swoje fanaberie.

3

@RanDiFCB Mam tylko nadzieję, że w przypadku dramatycznej gry u Lewego Flick nie będzie się bał go posadzić.

0

@BORO_12 Skąd wiesz, że tego nie wiem typie?

1

@Mocher Olmo i szybkość xD Szybki to jest Nico Williams, Vinicius czy Mbappe. Olmo to żółw przy nich.

0

@BORO_12 Piszesz do mnie „gdybyś się interesował”. Skąd ty możesz wiedzieć co ja wiem o klubie, któremu kibicuję od zawsze.

0

@ziomal88 Niesamowici ludzie są.

0

@BORO_12 Wyciąganie wniosków po pierwszym sparingu presezonu granym bez spiny to grube przegięcie. „Flick pokazał, że nie chce grać na skrzydła”. Już to widzę jak kręci nosem na Yamala bo jest skrzydłowym a nie ofensywnym pomocnikiem.

1

Laporta to kłamca. Kłamie bez przerwy. Zaczynajac od Messiego, potem Libero, umowa z Xavim i chwalenie się, że stać nas na transfer pokroju Nico.

0

@BORO_12 Nic nie pokazał.

1

@escarabajo Lewandowski, Zieliński i Kiwior.

3

@Arczi87 Darmowy wychowanek Barcelony lepszy niż drewniany tygrys za 40 milionów euro.

0

Raphinha to świetny gracz, pytanie czy na dłuższą metę da radę grać na lewym skrzydle, jeśli faktycznie Nico nie przyjdzie. Prawe skrzydło jest zaklepane dla Yamala.

1

@pt9 Jeśli to jest 7.5 mln brutto to nie jest dużo.

1

@macio_944 Niestety jesteśmy tak niepoważnym klubem, że nie możemy nawet piłkarzowi zagwarantować rejestracji na czas.

4

Błąd redakcji. Guardiola mierzył się z Barcą 6 razy. Dodatkowe 2 w fazie grupowej LM 2016/17.

0

Witam po banicji, jak nasze asy z Barcelony zagrały? Ponoć Roque był słabiutki.

0

@Culer9002 Głupek boiskowy. Prąd mu odcina w irracjonalny sposób zbyt często.

0

@Kapitan hawk Ciemnoskórzy w Paryżu autorstwa Zachodni Kamil.

1

@Messibestplayerintheworld Lamine Yamal ma kilka dni by go przekonać.

0

@GeneralXavi Jest jeszcze spirala antykoncepcyjna.

0

@Bykunn Ja używam Safari.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?