Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VeB 1899 Po 4 meczach by siedział już w szpitalu.
1
@ShawnC Schodzą na psy i wrzucają milion podobnych newsów tylko inaczej napisanych. Wiem, bo ostatnio sobie zrobiłem 2 dni czytania każdego newsa od deski do deski. Aktualizacje to nie jest taka zła rzecz chyba, że dają pocięty wywiad po meczu by po kilku godzinach wrzucić całość.
0
Rozumiałem niechęć redakcji do transferu Olmo i artykuły to podkreślające, ale teraz gdy już został naszym zawodnikiem powinno się go wspierać i kibicować a nie napędzać spiralę szydery po setny wrzucając te same artykuły.
0
Powiedzcie jaką teraz wziąć ofertę by mieć dostęp do Ligi Mistrzów i wszystkich meczów Barcy? Canal Plus Online coś ciekawego oferuje już?
0
@Michal_1916 Co dla ciebie znaczy oficjalnie?
0
@PatrykBarca Przecież Alvarez ma doświadczenie z gry w takim systemie przed ofensywnym pomocnikiem z grania przed Messim w kadrze.
0
@alianta2 Xavi był szczuty i to nikomu nie przeszkadzało.
0
@MichuZ44 Pożyjemy, zobaczymy.
2
@shinthps Idioci tutaj komentują. Na każdym kroku to widać.
0
Komentarz usunięty
1
@Pitinho Może za rok również pójść, gdzie sobie tylko wymyśli. Beka z nas a nie Nico bo nie jesteśmy w stanie wpłacić normalnie w całości pieniędzy oraz zagwarantować graczowi rejestracji.
0
@mielniczas Messi jest takim graczem, że na pewno by pomógł Neymarowi, ale patrząc na kontuzje Neymara, to nie można być takim tego pewnym. Poza tym Messi po prostu był najlepszy. Musieliby tego Neymara na siłę wybrać.
0
@Litman Dokładnie to 32 lata xd
0
@BorzyKrzys Musiał napisać na koniec XD i aura, bo wtedy nie byłby młodzieżowy. Rozumiem, że młodzież używa języka młodzieżowego, ale żeby dorośli tak kaleczyli?
3
@Cule1234 Czemu oni się tak na niego uczepili? Nie ma żadnego racjonalnego powodu. Chyba, że uważają go za niesamowitego lewego skrzydłowego, którym oczywiście nie jest.
2
@norbi77 Uważaj, bo pseudofani napiszą, że nie doceniasz powolnej akcji i dialogów i w ogóle to wracaj do Transformersów. Ja dałem sobie spokój w połowie tego sezonu. W międzyczasie widzę jak brat ogląda po raz pierwszy Grę o Tron i za każdym razem gdy leci w TV to jestem zaintrygowany. Różnica poziomów między Grą o Tron a Rodem Smoka jest naprawdę duża.
0
@PatrykBarca Niezrozumiały transfer, dla każdego kibica Barcelony. Nikt nic nie wie oprócz ludzi odpowiedzialnych.
0
@LukaszFan Właśnie teraz się może zmienić za Flicka. Już Xavi próbował Pedriego ustawiać na 10. Myślę, że w tym sezonie będziemy grać z 10.
3
Na 10 mogą zagrać Pedri, Gundogan, Gavi, Fermin a półmózgi z Barcelony chcą jeszcze Olmo.
0
@Faro Nie mógł mówić o naszych, bo nasi dobrze grali i pokazywali się do gry.
0
Co to za rewelacje z krytykowaniem Gundogana piłkarzy Barcelony? Wiadomo co dokładnie mówił?
0
@tristan87 Fajna ta koszulka. Gdzie można kupić?
3
@BARCA1899Messi Może po prostu w tym momencie nie możemy mu zagwarantować rejestracji. Mam nadzieję, że za rok ktokolwiek będzie na stanowisku dyrektora sportowego nie będzie unosił się dumą tylko powalczy o Nico Williamsa, bo matki nam nie zabił ani nikogo nie oszukał xd. Wy sobie coś do głowy wkręcacie.
0
@Pawci023x Ja to przestałem oglądać po 4 odcinku tego sezonu.
2
Nie można go winić. Dobry napastnik z potencjałem, niech mu się powiedzie w Premier League.
0
@kuz Olmo niech będzie jak najdalej Barcelony.
2
Pewnie będą gwizdać i tak pseudo spalone gdzie rzekomo piłkarz przeszkadza wzrokiem bramkarzowi. Żadne nowości nie przekonają mnie do tych partaczy z La Liga.
0
@ViscaelBarca2007 Nie pogra sobie, bo pierwszy skład na PO ma Jules Kounde.
1
@don'T.R.I.P.e Ter Stegen - tutaj nie ma wątpliwości
Kounde na PO - bez zaskoczenia
Inigo Martinez - jest w treningu od początku i jest świeży
Christensen - jest już w treningu
Na LO Balde
W pomocy Gundogan, Casado/Bernal i być może Olmo jeśli przyjdzie.
Z przodu zagrają Raphinha, Yamal i Lewy.
Nie rozumiem dlaczego wrzucasz Forta kosztem Balde a jeszcze bardziej nie rozumiem skąd wziąłeś Kounde na LO xd
Cubarsi i Fermin będą świeżo po IO i Flick o tym wie.
Środek pola ciężki do przewidzenia poza Gundoganem, bo nie wiemy co z Olmo i czy Flick nie postanowi zagrać Christensenem na ŚPD i wtedy na ŚO ktoś inny.
Dużo powiedzą sparingi i treningi Flickowi i zapewne można się spodziewać, że ktoś z dwójki Casado/Bernal może przekonać Flicka do siebie, a może oboje.
3
@don'T.R.I.P.e Odklejony od rzeczywistości skład.