Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloos Gdzie ta informacja?
0
Co za śliski typek. Mówi, że musiał odejść by się rozwijać grając a poszedł na ławkę PSG i nie gra.
1
@Macior79 Co z tego?
0
Poleci ktoś telewizor głównie do oglądania filmów oraz meczów? Nie musi być duży a nawet nie powinien. Od 32 do 42 cali max. Ważne by miał Smart TV. Jestem gotów nawet używany kupić, byleby było tanio. Może ma ktoś jakiś sprawdzony model do polecenia?
2
@Linnox W tej roli wszystko zagrało, pojawił się na drugą połowę filmu, ale zrobił wielkie wrażenie.
0
@Kondziubarca Lepszy tak, ale ja nie uważam, że to był najlepszy Neymar w PSG. Najlepszy był tuż po transferze w rundzie jesiennej 17/18.
0
@Kondziubarca Wcale nie był wtedy lepszy niż Messi.
2
@MesQueUnClub96 Osiągnąć wolność finansową.
4
Atletico niech nie pyskuje bo ich mistrzostwo 13/14 w ostatniej kolejce kosztem Barcy to duży wałek. Zawsze to będzie brzydkie kaczątko Madrytu.
14
Myślę, że teraz na pewno dostanie minuty. Mecze będą co 3 dni i trzeba rotować. Gavi ma kontuzję, Bernal rok poza grą, Fermin chwilowa przerwa a w szybki powrót De Jonga nie wierzę. Biorąc to pod uwagę jakieś minuty dla niego się znajdą.
12
Eto’o to był niesamowity napadzior. Szybki, dynamiczny, zwrotny i skuteczny.
0
@Szklaner Jakie 6 pytań?
0
@iuiuiuiu Laporta to kłamca, ale jakby nawet w kwietniu nie był oddany chociaż częściowo to jest to wtedy kłamca do potęgi. Sam bym chciał pojechać na nowe Camp Nou i czekam z wyjazdem do Barcelony na taką okazję.
0
@cules100pro Tak jak większość gier obecnie robionych a każda tak samo szybko nudzi. Musi wyjść GTA VI i pokazać nową jakość. Ja osobiście sprzedałem konsolę głównie przez brak czasu ale jak wyjdzie GTA VI to przygotuję sobie sprzęt.
0
@FCB24 To wspólny interes kadry i Barcelony.
1
@lukaszbrk Ja oglądam dwa jednocześnie i Hiszpania nie gra tego co na Euro. Prawdę mówiąc Luka Jovic spieprzył setkę na gola a Nico Williams bez formy na początku sezonu.
0
De La Fuente stawia na sprawdzony skład z Euro. Jedynie brakuje kontuzjowanych Moraty i Rodriego. Pedri będzie musiał się napocić by wygryźć Fabiana. Trzeba im przyznać, że głębia składu w środku pola jest mocna. Zaraz wróci Gavi dodatkowo i duże nazwiska będą na ławce.
3
@macio_944 Absurdalnie może i wygląda, ale Messi dostał Złotą Piłkę za Mundial i występy w Europie a nie MLS. W momencie przyznania ZP po prostu już był w MLS, tak samo jak za 2021, gdy dostał głównie za Copa oraz występy w La Liga.
1
@Adran360 Porąbało ich z tym kalendarzem.
0
@adamek20151 Żadna cena jak lubisz być dymany na kasę.
18
Wystarczy, że Viniciusa zabraknie w La Liga to cała Hiszpania odetchnie od tego pajaca.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Lepiej jakieś bety zapodaj.
4
@pt9 5 stów na głowę. W takie bajki to nikt ci nie uwierzy.
0
@kanver_ Masz rację.
1
Myślę, że Barca mogła go mieć, ale nie była w stanie mu zapewnić rejestracji więc bezpieczne było zostać rok dłużej w Bilbao. Za rok Barca znów może się zgłosić. Po wypowiedziach widać, że jednak trochę chciałby być u nas w mocniejszym klubie.
0
@AlwaysBlaugrana Już w poprzednim sezonie z buta wszedł i podczas marazmu drużyny potrafił nadal tworzyć zagrożenie.
0
@revolution33 Tylko nie rozumiem dlaczego krytykujesz skoro robi to co do niego należy.
8
@revolution33 Podwójny magister strzelił 2 bramki z dwóch Valencii oraz bramkę za 3 punkty Bilbao. W 4 meczach już zagwarantował 5 punktów dla nas. Niezły wyczyn.
0
@regatta52 Czemu mieliby cokolwiek przedłużać? Przecież ma jeszcze na 2 sezony.
0
Ktoś wie gdzie mogę wykupić dostęp do tylko dzisiejszego meczu? Dodam, że będę oglądał na telefonie za granicą, ale mam VPN na Polskę.