0

@Kamiloos Gdzie ta informacja?

0

Co za śliski typek. Mówi, że musiał odejść by się rozwijać grając a poszedł na ławkę PSG i nie gra.

1

@Macior79 Co z tego?

0

Poleci ktoś telewizor głównie do oglądania filmów oraz meczów? Nie musi być duży a nawet nie powinien. Od 32 do 42 cali max. Ważne by miał Smart TV. Jestem gotów nawet używany kupić, byleby było tanio. Może ma ktoś jakiś sprawdzony model do polecenia?

2

@Linnox W tej roli wszystko zagrało, pojawił się na drugą połowę filmu, ale zrobił wielkie wrażenie.

0

@Kondziubarca Lepszy tak, ale ja nie uważam, że to był najlepszy Neymar w PSG. Najlepszy był tuż po transferze w rundzie jesiennej 17/18.

0

@Kondziubarca Wcale nie był wtedy lepszy niż Messi.

2

@MesQueUnClub96 Osiągnąć wolność finansową.

4

Atletico niech nie pyskuje bo ich mistrzostwo 13/14 w ostatniej kolejce kosztem Barcy to duży wałek. Zawsze to będzie brzydkie kaczątko Madrytu.

14

Myślę, że teraz na pewno dostanie minuty. Mecze będą co 3 dni i trzeba rotować. Gavi ma kontuzję, Bernal rok poza grą, Fermin chwilowa przerwa a w szybki powrót De Jonga nie wierzę. Biorąc to pod uwagę jakieś minuty dla niego się znajdą.

12

Eto’o to był niesamowity napadzior. Szybki, dynamiczny, zwrotny i skuteczny.

0

@Szklaner Jakie 6 pytań?

0

@iuiuiuiu Laporta to kłamca, ale jakby nawet w kwietniu nie był oddany chociaż częściowo to jest to wtedy kłamca do potęgi. Sam bym chciał pojechać na nowe Camp Nou i czekam z wyjazdem do Barcelony na taką okazję.

0

@cules100pro Tak jak większość gier obecnie robionych a każda tak samo szybko nudzi. Musi wyjść GTA VI i pokazać nową jakość. Ja osobiście sprzedałem konsolę głównie przez brak czasu ale jak wyjdzie GTA VI to przygotuję sobie sprzęt.

0

@FCB24 To wspólny interes kadry i Barcelony.

1

@lukaszbrk Ja oglądam dwa jednocześnie i Hiszpania nie gra tego co na Euro. Prawdę mówiąc Luka Jovic spieprzył setkę na gola a Nico Williams bez formy na początku sezonu.

0

De La Fuente stawia na sprawdzony skład z Euro. Jedynie brakuje kontuzjowanych Moraty i Rodriego. Pedri będzie musiał się napocić by wygryźć Fabiana. Trzeba im przyznać, że głębia składu w środku pola jest mocna. Zaraz wróci Gavi dodatkowo i duże nazwiska będą na ławce.

3

@macio_944 Absurdalnie może i wygląda, ale Messi dostał Złotą Piłkę za Mundial i występy w Europie a nie MLS. W momencie przyznania ZP po prostu już był w MLS, tak samo jak za 2021, gdy dostał głównie za Copa oraz występy w La Liga.

1

@Adran360 Porąbało ich z tym kalendarzem.

0

@adamek20151 Żadna cena jak lubisz być dymany na kasę.

18

Wystarczy, że Viniciusa zabraknie w La Liga to cała Hiszpania odetchnie od tego pajaca.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Lepiej jakieś bety zapodaj.

4

@pt9 5 stów na głowę. W takie bajki to nikt ci nie uwierzy.

0

@kanver_ Masz rację.

1

Myślę, że Barca mogła go mieć, ale nie była w stanie mu zapewnić rejestracji więc bezpieczne było zostać rok dłużej w Bilbao. Za rok Barca znów może się zgłosić. Po wypowiedziach widać, że jednak trochę chciałby być u nas w mocniejszym klubie.

0

@AlwaysBlaugrana Już w poprzednim sezonie z buta wszedł i podczas marazmu drużyny potrafił nadal tworzyć zagrożenie.

0

@revolution33 Tylko nie rozumiem dlaczego krytykujesz skoro robi to co do niego należy.

8

@revolution33 Podwójny magister strzelił 2 bramki z dwóch Valencii oraz bramkę za 3 punkty Bilbao. W 4 meczach już zagwarantował 5 punktów dla nas. Niezły wyczyn.

0

@regatta52 Czemu mieliby cokolwiek przedłużać? Przecież ma jeszcze na 2 sezony.

0

Ktoś wie gdzie mogę wykupić dostęp do tylko dzisiejszego meczu? Dodam, że będę oglądał na telefonie za granicą, ale mam VPN na Polskę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?