0

Mnie Leo Messi interesuję tyle co zeszłoroczny śnieg. Odszedł z klubu swojego życia by zarabiać pieniądze w katarskim klubie a potem nie chciało mu się wrócić do domu. Zrobił z gęby cholewę. To jest strona o Barcelonie a nie Leo Messim. Messi to już historia, która się nie liczy w klubie, liczy się tylko tu i teraz.

0

@okiemtypera_lucaxx95 A co jak wejdzie Wojtek i zawali mecze? Wojtek najgorszy czas w Juve miał za Pirlo gdy musiał grać częściej nogami i nie do końca mu to dobrze wychodziło. Absolutnie nie twierdzę, że jest gorszy niż Pena, ale bądźmy ludźmi i dajmy im rywalizować ze sobą.

0

@Kamazinho Nie jesteś w klubie więc nie wiesz co drużyna o tym myśli. Pozostaje ufać trenerowi.

1

Proszę się nie wygłupiać z takimi artykułami. Ważna jest też dobra atmosfera w drużynie, a Inaki Pena nie przyczynił się w tym sezonie w 4 meczach do karygodnego błędu, który kosztowałby nas choćby punkt. Rozumiem, że jest niepewny, ale teraz dostaje ostatnią szansę i albo się dobrze pokaże, albo Wojtek wskoczy do składu. Przed nim topowe mecze więc lepszego okna do pokazania się nie ma.

0

@Barcanajlepszyteam Nie ma jednak żadnych kontrowersji w życiu rodzinnym Messiego i nie widzę przesłanek by tak miało być.

0

@Barcanajlepszyteam Świadczy o tym, że jest grzeczny i kocha swoją rodzinę. Tacy znani ludzie jak on nie przejdą bez uwagi. Jakie przygody miał Neymar lub kiedyś Ronaldo? Nic się nie ukryło. Myślę, że mimo wszystko można dużo się dowiedzieć o tym jaki ktoś jest dla rodziny zwłaszcza jeśli mowa o tak medialnych ludziach i nie trzeba wcale wchodzić do środka ich domu, bo i tak wszystko jest wynoszone do Internetu. Więc nie wierzę w jakieś brednie, że nie możesz się wypowiadać o tym kto jaki jest gdy nie wiesz jak mają na co dzień. Właśnie, że wiemy jak mają na co dzień, bo wrzucają swoje życie do Internetu.

23

Teraz czekajmy na artykuł El Jarka czy innego hala dzieciaka gdzie pisze, że Gaspart przyznaje się do ustawiania meczów przez Barcę. Oczywiście poucinane by było jak hala dzieci chcą myśleć.

17

Jaka to jest miękka faja.

0

@Messibestplayerintheworld Nie wiem jaki masz pokrętny sposób myślenia, ale jest miejsce na 11 zawodników. Chociaż wydaje Ci się to nieprawdopodobne to Raphinha według grafiki przedmeczowej jest ustawiony na LS zwłaszcza gdy jest dostępny Olmo. Może w trakcie meczu tam nie operować co nie zmienia faktu, że ma miejsce w składzie i tym oto sposobem Williams miałby konkretną rywalizację o miejsce w składzie ze środkowymi pomocnikami, którzy wypychają Raphinhę na teoretyczne miejsce LS oraz właśnie Raphinhą, który ma miejsce w składzie. To nie jest jakieś Rocket Science. Jeśli wstawisz Williamsa do składu to musisz wywalić Raphinhę lub jednego z bardzo dobrych pomocników. Więc tak Williams miałby konkretną rywalizację i zapewne i tak grałby często bo Yamal i Raphinha nie mają odpowiednich zmienników.

0

@Messibestplayerintheworld Ma dużą rywalizację człowieku w postaci Raphinhi, Yamala oraz ofensywnych pomocników takich jak Olmo, Pedri, Gavi lub Fermin. Przecież Raphinha grał w jedenastce już z trzema innymi pomocnikami i radził sobie świetnie więc nie rozumiem dlaczego twierdzisz, że Williams nie miałby rywalizacji.

0

@Messibestplayerintheworld Nie, nie wchodzi od razu do pierwszego składu. Musi sobie go wywalczyć.

0

@Messibestplayerintheworld Z Raphinhą i Yamalem a z kim innym?

1

Może jednak Casado i Bernal ogarną pozycję. Potrzebni nam konkurenci dla Lewego i skrzydłowych oraz solidny konkurent dla Balde na LO. David z Lille za darmo może być jakimś rozwiązaniem. Nico Williams może konkurować na skrzydle.

0

Co to w ogóle za pieprzenie. Nie powinno być takiego tematu. Kounde jest nie do ruszenia na swojej pozycji, a jego zmiennikiem jest zdolny, młody Hector Fort. Prawa obrona w klubie jest wystarczająco obsadzona. Są inne priorytety jak lewy obrońca, napastnik czy skrzydłowy.

0

@Culers W zgryzie.

0

@Sulimo Gra o Tron i LOTR, ale to klasyka więc pewnie widziałeś.

3

@Eto'o9 R10 Dexter nie jest blisko BB.

0

@MichuZ44 Po co bierzesz w ogóle takie filmy na poważnie?

0

Może ktoś z tutejszych był kiedyś na Władcy Pierścieni w kinie? Czy robi to większe wrażenie na ekranie kinowym?

1

@macio_944 Przecież Ronaldo w wieku Lewego nie był blisko poziomu naszego Polaka.

0

@kuz Przecież on nie zniszczył sobie kariery. Nadal jest młody i jest starterem w kadrze narodowej. Co sezon mocne kluby będą go chciały i sam podejmie decyzję gdzie grać.

5

Nie jestem przekonany do obecnego PSG. Arsenal im pokazał jak się gra w piłkę.

0

@Trojanek23 Prawda, ale kolega porównuje Lewego i nie widzę dlaczego Suarez 2018-2021 miałby być gorszy niż choćby Lewy 2015-2018?

0

@LeoMessiiBarcaPepa No to jeśli to tylko tyle według Ciebie jest poziom peaku to Lewy też nie ma 10 lat na peaku. Przecież choćby sezon Suareza gdy wygrał z Atletico ligę odpowiadać może choćby 14/15 Lewego z Bayernu lub 15/16.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Jeśli uważasz, że Lewy miał swój peak 10 lat to musisz przyznać, że Suarez również w nim był od 2012 czyli przełomowego sezonu w Premier League aż do 2021 gdy wygrał z Atletico La Ligę. Miał w tym czasie najlepsze lata 2013-2017 co jest dłuższe niż naciągane 3 lata, ale nawet po tym okresie robił duże liczby.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Dość odważna teza i przesadzona.

10

Lewy to bestia. W wieku 36 lat nadal gra na topowym poziomie. Wszyscy mówią o długowieczności Ronaldo, ale Lewy robi to lepiej.

4

@kamyk_23 Lewy już ma hat tricka w La Lidze przeciwko Valencii.

2

Niesamowitym graczem się stał Kounde. On i Raphinha.

0

@Murazor Nie można dyskutować z tym, że Messi był najlepszy piłkarsko, ale Iniesta został jednak mistrzem świata i faktycznie mógł wtedy dostać Złotą Piłkę. W 2018 roku Messi też był lepszy piłkarsko niż Modrić, ale wtedy Messi dla jury już spowszechniał, w 2010 roku to było dla nich coś niesamowitego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?