Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ProMILs Zdrowie powinno być priorytetem. Otworzy mu się rana i będzie miał jeszcze szpetniejszą bliznę. Po co to komu?
2
Powinien nie grać i nie jechać na kadrę. Niech się goi następne tygodnie.
1
@Pawlak1992 Beka z ludzi jak ty, którzy takie fejury powielają.
0
@Azazel_Pazuzu Tak jak żonka Vitora Roque.
2
@xavi890 Jednak jest różnica między AC Milan a Crvena Zvezda. To my musimy wygrać. Porażka z Milanem to mniejsza ujma niż nie wygranie meczu z Crveną Zvezdą.
0
@messi564 Davies jak dla mnie to zbędny transfer. Sama jego pensja to kosmos. Balde ma praktycznie takie same parametry jak Davies, jest wychowankiem i zarabia dużo mniej. Balde z sezonu 22/23 to póki co był najlepszy Balde i nie widzę powodu, dla którego miałby nie wrócić na ten poziom a nawet go przeskoczyć.
1
@Stinger_ Oczywiście Polska z bycia Polaczkiem, ale również Argentyna z boskim Leo. Poza tym to oglądam sporo meczów zwłaszcza te, które mam na kuponach xd
0
@PatrykBarca Gundogan miał siłę strzału jak przedszkolak.
0
@JohnnySilverhand Zrobili z niego głupka i nawet Depp nie był w stanie uratować tego słabego filmu przez to jak został napisany.
0
@Zoker Zemsta Salazara to już był bardzo słaby film. Z Jacka Sparrowa zrobili tam zapijaczonego głupka.
1
@Cygan BRC Dla Ciebie to takie łatwe zdecydować czy komuś odebrać życie czy nie. Dla mnie jak widzisz nie. Dla polskiego prawa również.
44
9 Hiszpanów i 7 wychowanków. Można być dumnym z tego klubu.
0
@Cygan BRC Wzorowe zachowanie policji.
1
@Muszynianka Ja byłem na koncercie muzyki filmowej. Siedziałem gdzieś wysoko z boku. Na Hali jest dobre nagłośnienie. Ale miejsc nie polecę żadnych, bo nie wiem jak będą rozłożone i to jednak inna muzyka.
0
A co się dzieje z Neymarem? Niby wyleczył się a w ogóle go w kadrze meczowej nie ma.
0
@wojopancer Malcom to był transfer z dupy. W zupełności zbędny.
0
@Kapitan hawk Aragorna mógł zagrać tylko honorowy człowiek.
2
Dlaczego Vitor Roque znalazł się w klubie?
1
@MESSIah16 Dla mnie i tak ten twór pozostanie sztucznym klubem. Nie zmienią tego sukcesy czy osoba Guardioli. Podoba mi się ich sposób gry i dość mądre zarządzanie, to jakoś i tak mam mieszane uczucia i nie czuję takiej duszy jaką mają inne historyczne kluby.
13
Trzeba go sprzedać by cokolwiek zarobić. Nie jest to słaby gracz, ale my go po prostu nie potrzebujemy.
0
@stool Pieniądze pieniędzmi ale nawet w takim PSG można zdobyć Złotą Piłkę tylko Neymar przez kontuzje nie mógł nawet nawiązać walki bo wypadał na kluczową fazę Ligi Mistrzów i go zawsze PSG brakowało.
1
@RoberDzik Neymar miał trzy problemy. Messi, Ronaldo i kontuzje.
0
@FcPortoFan1999 Ostatnie mistrzostwo Anglii Chelsea to też jego robota.
0
@FcPortoFan1999 Krótka ławka u nich to może nie być zmartwienie bo nie grają w europejskich pucharach. Jeśli nie będzie kontuzji kluczowych graczy to myślę, że wygrają ligę. Conte to gwarant wyników.
1
Tanie sensacje.
0
@Uukasz_93 A tak to niech się pozabijają.
44
Całe to ich środowisko to jakieś jedno wielkie zoo.
2
@mekston To tylko pokazuje jacy ludzie są kibicami tego klubu. Generalnie kibice piłki nożnej do najbystrzejszych nie należą. Tacy najgłupsi najgłośniej krzyczą.
0
@tbas Niesamowita kompilacja. Jakbym był kibicem Realu to bym powiedział, że tylko się broni. Na szczęście urodziłem się z mózgiem.
0
@Faro Niech wyjedzie z Hiszpanii to cały kraj odetchnie.