0

@Murazor Nie można dyskutować z tym, że Messi był najlepszy piłkarsko, ale Iniesta został jednak mistrzem świata i faktycznie mógł wtedy dostać Złotą Piłkę. W 2018 roku Messi też był lepszy piłkarsko niż Modrić, ale wtedy Messi dla jury już spowszechniał, w 2010 roku to było dla nich coś niesamowitego.

0

De La Fuente ma tutaj 100% racji. Terminarz dla kadr się nie zmienia od lat. Kiedyś po prostu były sparingi zamiast Ligi Narodów ale to zawsze był ten sam termin i zawsze 2 mecze.

1

@clyde Jednak granie w MLS to wyższy poziom niż Japonia, do tego Messi nadal gra w kadrze i dla niego tamte występy nie są bez znaczenia, bo chce być w formie dla kadry. Messi to jest Messi i zainteresowanie nim oraz Ronaldo zawsze będzie ogromne nawet na peryferiach dużego futbolu.

1

@Comentateiro Prawda, w jego wieku każde pół roku to spora utrata na fizyczności. Umiejętności zawsze będzie miał i tym się zawsze wybroni, ale czy on będzie miał wystarczająco siły fizycznej w wieku 39 lat by grać w pierwszej jedenastce kadry na Mundialu? Już Copa America 2024 to nie był ten Messi co na Mundialu 2022 chociaż nadal groźny.

0

@Lionel_Messi10 No nie wiem czy by się zgodził by gracze jego wizerunkiem mordowali ludzi.

0

@Eto'o9 R10 Ograniczony umysłowo jesteś razem z tymi, którzy Ci wtórują. Izrael jest jaki jest, ale wolisz by przestał istnieć i tym samym zgadzasz się na zalewanie świata przez Islam.

22

Wczoraj było widać, że wolny jest jak flaki z olejem.

0

Może ktoś z Was kiedyś robił kurs języka niemieckiego w szkole językowej online i poleca jakąś konkretną?

0

@Encore Oni już zapomnieli o jego występie na Euro, bo strzelił 900 bramek i się „rozpłakał”. Teraz nastrzela w eliminacjach i znów w niego uwierzą.

7

Wracaj chłopie bo nie mamy kim grać. Szczerze boję się o ten staw skokowy. 3 razy ta sama kontuzja to nie świadczy dobrze o jej stanie.

1

@Aragorn33 Wątpię, że to lubi, ale jest zmuszony.

0

Jeśli Pena nie da podstaw do zmiany to czemu nie? Z drugiej strony Wojtek nie po to wznawia karierę by siedzieć na ławce.

0

@Midast Dlatego jest 0.5 punktu różnicy.

0

@Fantastyczny Chłopiec Ma być w pełni zrobiony dopiero przed sezonem 26/27.

0

@Polish_Eagle W tym klubie nic nie wiadomo. Zapowiadają, że w lutym będzie otwarty na około 60 tysięcy, ale nie możesz być pewnym tego, że nie będzie opóźnień nawet jeśli Laporta mówi, że wszystko idzie dobrze.

0

@NeroTFP1 Wczoraj zamarło serce po jego strzale, ale Oblak topowa forma.

3

Dobra ocena arbitra. Sam kolejny raz widzę, że Archivo VAR jest omylne.

0

@partymaker Nie wiem skąd takie wnioski. Garcia zagrał całkiem udane spotkanie.

0

@clyde Ja tylko powiem, że za PS5 Slim z napędem my w Polsce zapłacimy 2450 a w Niemczech mają za 2100. Kto więcej zarabia nie muszę wspominać.

2

@Eto'o9 R10 Wydaje mi się, że to Xavi wraz z całą drużyną nam przerżnął wszystkie rozgrywki a nie Pena.

1

@zurek1207 Spróbuj fullmatchesandshows.

0

Zapomniałem, że mam X2 Porto na kuponie. Jak sobie radzą, wyciągną @FcPortoFan1999

0

Sędziowie w tej lidze to niezłe głupy.

0

@peetwithbarca Nie dostałby za to zawieszenia.

0

@BISHBASHBOSH Valles jest opcją od stycznia.

0

@Janas11224 Navas to przeszłość. Do tego grał w Realu.

0

@slayer Powinien obronić w tym przypadku Yamala i potępić przyzwolenie na tak brudną grę.

3

@filipo2002 Dlatego nie wierzę w te plotki. Szczęsny lub Valles z Las Palmas. Inny pomysł nie ma sensu.

3

Zmiennik słabego zmiennika xD Nie wierzę w te rewelacje.

2

Trochę kocopoły opowiada Hansi z tym, że sędziowie dobrze sobie radzą chroniąc piłkarzy. Powinna polecieć czerwona kartka a on dał żółtą i przyzwolenie na agresywne kopanie więc nie, sędzia zachował się beznadziejnie, bo żółta kartka to żaden problem dla zawodnika pod koniec meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?