Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Murazor Nie można dyskutować z tym, że Messi był najlepszy piłkarsko, ale Iniesta został jednak mistrzem świata i faktycznie mógł wtedy dostać Złotą Piłkę. W 2018 roku Messi też był lepszy piłkarsko niż Modrić, ale wtedy Messi dla jury już spowszechniał, w 2010 roku to było dla nich coś niesamowitego.
0
De La Fuente ma tutaj 100% racji. Terminarz dla kadr się nie zmienia od lat. Kiedyś po prostu były sparingi zamiast Ligi Narodów ale to zawsze był ten sam termin i zawsze 2 mecze.
1
@clyde Jednak granie w MLS to wyższy poziom niż Japonia, do tego Messi nadal gra w kadrze i dla niego tamte występy nie są bez znaczenia, bo chce być w formie dla kadry. Messi to jest Messi i zainteresowanie nim oraz Ronaldo zawsze będzie ogromne nawet na peryferiach dużego futbolu.
1
@Comentateiro Prawda, w jego wieku każde pół roku to spora utrata na fizyczności. Umiejętności zawsze będzie miał i tym się zawsze wybroni, ale czy on będzie miał wystarczająco siły fizycznej w wieku 39 lat by grać w pierwszej jedenastce kadry na Mundialu? Już Copa America 2024 to nie był ten Messi co na Mundialu 2022 chociaż nadal groźny.
0
@Lionel_Messi10 No nie wiem czy by się zgodził by gracze jego wizerunkiem mordowali ludzi.
0
@Eto'o9 R10 Ograniczony umysłowo jesteś razem z tymi, którzy Ci wtórują. Izrael jest jaki jest, ale wolisz by przestał istnieć i tym samym zgadzasz się na zalewanie świata przez Islam.
22
Wczoraj było widać, że wolny jest jak flaki z olejem.
0
Może ktoś z Was kiedyś robił kurs języka niemieckiego w szkole językowej online i poleca jakąś konkretną?
0
@Encore Oni już zapomnieli o jego występie na Euro, bo strzelił 900 bramek i się „rozpłakał”. Teraz nastrzela w eliminacjach i znów w niego uwierzą.
7
Wracaj chłopie bo nie mamy kim grać. Szczerze boję się o ten staw skokowy. 3 razy ta sama kontuzja to nie świadczy dobrze o jej stanie.
1
@Aragorn33 Wątpię, że to lubi, ale jest zmuszony.
0
Jeśli Pena nie da podstaw do zmiany to czemu nie? Z drugiej strony Wojtek nie po to wznawia karierę by siedzieć na ławce.
0
@Midast Dlatego jest 0.5 punktu różnicy.
0
@Fantastyczny Chłopiec Ma być w pełni zrobiony dopiero przed sezonem 26/27.
0
@Polish_Eagle W tym klubie nic nie wiadomo. Zapowiadają, że w lutym będzie otwarty na około 60 tysięcy, ale nie możesz być pewnym tego, że nie będzie opóźnień nawet jeśli Laporta mówi, że wszystko idzie dobrze.
0
@NeroTFP1 Wczoraj zamarło serce po jego strzale, ale Oblak topowa forma.
3
Dobra ocena arbitra. Sam kolejny raz widzę, że Archivo VAR jest omylne.
0
@partymaker Nie wiem skąd takie wnioski. Garcia zagrał całkiem udane spotkanie.
0
@clyde Ja tylko powiem, że za PS5 Slim z napędem my w Polsce zapłacimy 2450 a w Niemczech mają za 2100. Kto więcej zarabia nie muszę wspominać.
2
@Eto'o9 R10 Wydaje mi się, że to Xavi wraz z całą drużyną nam przerżnął wszystkie rozgrywki a nie Pena.
1
@zurek1207 Spróbuj fullmatchesandshows.
0
Zapomniałem, że mam X2 Porto na kuponie. Jak sobie radzą, wyciągną @FcPortoFan1999
0
Sędziowie w tej lidze to niezłe głupy.
0
@peetwithbarca Nie dostałby za to zawieszenia.
0
@BISHBASHBOSH Valles jest opcją od stycznia.
0
@Janas11224 Navas to przeszłość. Do tego grał w Realu.
0
@slayer Powinien obronić w tym przypadku Yamala i potępić przyzwolenie na tak brudną grę.
3
@filipo2002 Dlatego nie wierzę w te plotki. Szczęsny lub Valles z Las Palmas. Inny pomysł nie ma sensu.
3
Zmiennik słabego zmiennika xD Nie wierzę w te rewelacje.
2
Trochę kocopoły opowiada Hansi z tym, że sędziowie dobrze sobie radzą chroniąc piłkarzy. Powinna polecieć czerwona kartka a on dał żółtą i przyzwolenie na agresywne kopanie więc nie, sędzia zachował się beznadziejnie, bo żółta kartka to żaden problem dla zawodnika pod koniec meczu.