0

@insp1re Zgadzam się prawie ze wszystkim oprócz opinii o finale Mundialu. Borek mówił, że to genialny finał bo to był genialny finał, a Mbappe robił tam różnicę i zaserwował emocje do końca.

8

Messi się nie czuł zmieszany bucu tylko mówił o tym, że Lewy zasłużył za 2020 rok.

0

@K1ngKong7 Spojrzałem sobie na jego statystyki z Juventusu i nadal robią wrażenie. Piłkarz to świetny, ale charakterek paskudny.

1

@K1ngKong7 Ronaldo w pewnym momencie swojej kariery a w zasadzie po odejściu z Realu zaczął mieć negatywny wpływ na każdą drużynę, w której gra. Juventus z nim w składzie się cofnął w rozwoju, chociaż tutaj ciężko się przyczepić do Ronaldo pierwszego sezonu, to potem w zasadzie zwłaszcza w LM bardziej szkodził niż pomagał, pamiętne mecze z Porto czy Lyonem. United Solskjaera zaczęło wchodzić w dobre tryby to wszystko wyrzucili do kosza po przyjściu Ronaldo, a Al Nassr z kolei było liderem przed jego przyjściem tylko po to by potem dostawać regularny oklep od Al Hilal. Jego ostatnie 2 duże turnieje reprezentacyjne to też porażka.

0

@Deviler Jak będzie strzelał nadal tyle bramek to nie widzę przeszkód. Nie ma turnieju reprezentacyjnego. Na KMŚ nie zagramy, ale to nie powinno być przeszkodą bo to mało istotny puchar. Wiadomo, że będzie rywalizował z Yamalem i Raphinhą. Póki co jednak to Raphinha daje więcej konkretów niż Yamal plus jest liderem drużyny. Yamal za mało strzela by dostać Złotą Piłkę.

1

@daniel32778 Nie jest to śmieszne tylko naturalne.

1

@matkep Nie daje REALNYCH powodów do zmiany powtarzam.

6

@matkep Informacje o płaczu masz wyssane z palca. Jest po prostu hierarchia i Pena nie daje realnych powodów by go zmieniać. Szkoda Szczęsnego, ale trzeba to zaakceptować.

16

Pedri musi grać na pozycji 8. Na 10 gdzie jest mniej kontaktów z piłką marnuje się jego potencjał. On sam to widzi i myślę, że Flick też.

2

@Rust_Cohle Strzelał u Solskjaera. U Ten Haga to był jego koniec.

0

@Nightraider Jest popierdółką jeśli chodzi o pozycję pivota.

1

@Mitch_Atleta Dziadek Leo to nadal Leo. On był wtedy najlepszy na świecie.

0

@Nightraider Jak chce kogoś wziąć to kogoś konkretnego a nie taką popierdółkę jak De Jong.

8

Najwyraźniej ci dziennikarze na poważnie potraktowali kwestię fair play, której nie posiada Vinicius.

0

Jak Liverpool gra? Wyciągną zwycięstwo?

0

@Mario96w Cypr to nic specjalnego. Wszędzie skały i zero roślinności.

0

Niezły odklejus.

1

@AbdulWisimuel Ja grałem w EA FC 24 jakiś czas, ale nigdy Ultimate Team. Jak online to tylko sezony by sobie porywalizować normalnymi zawodnikami a nie z dupy oraz próbowałem grać z SI tryb kariery, ale granie na SI jest rozwalone. Dla mnie EA FC to gówno a niestety alternatywy brak.

1

@barcelonaLM Tamta Brazylia odpadła przez swoją głupotę z Chorwacją. Wygrywali i grali na hura a trzeba było zagrać mądrze i nie atakować całym zespołem. Poszła jedna kontra Chorwatów i płacz Canarinhos. Za taką głupotę się płaci. Szkoda mi było tylko Neymara bo strzelił pięknego gola.

1

@malicinho Top Gun Maverick był jak dla mnie nawet lepszy niż 1 część.

0

@malicinho Nikt nie powinien w ogóle mieć oczekiwań, że to może być legendarny film. Ja osobiście idę w sobotę do Heliosa chociaż żałuję, że nie mam biletów do IMAXA.

1

@Pedri16Future Ludzie takie bezbeki piszą i są z siebie dumni.

0

@Szklaner Xavi spieprzył to na maksa. Zaczął sezon Romeu. Dał radę grać 1.5 miesiąca max na dobrym poziomie, potem już grał tylko jak dziad i Xavi go odstawiał. Skoro widział, że z Romeu nic nie będzie i ciągle gra słabo to dlaczego nie postawił na młodego gracza z La Masii?

0

Jeszcze niedawno był Puchar Konfederacji zamiast Finalissimy. Nie da się wrócić do tego samego terminu przez Ligę Narodów. Trudno. Trzeba z tego zrezygnować i tyle. To i tak jest mało ważne trofeum.

1

Wielki triumf troglodytów z Madrytu wspierany przez sędziów.

0

@BORO_12 Jest opłacalną opcją, ale daleko jestem od słów napadzior na lata. Jednak jak nie wypali można go sprzedać za dobrą kasę i zaatakować po kogoś innego gdy już Lewy odejdzie zapewne w 2026 roku.

0

@BORO_12 To z tego, że nie ma nikt pewności, że Jonathan David to napadzior na lata. To nie ta jakość jak u najlepszych napastników co Lautaro Martinez, Haaland czy Lewandowski, którzy wchodzą do jakiejkolwiek drużyny i masz pewniaka.

0

@tomek1656 To dokładnie tak jak Luka Jovic miał być napadziorem na lata w Realu Madryt.

0

@bartekvisca Ja grałem w Arkham City i Arkham Knight. Gry oczywiście są świetne. Nie wiem czy się zestarzały bo to było dobrych kilka lat temu gdy ogrywałem. Przede wszystkim grasz Batmanem a nie jakimś greckim Aleksiosem czy inną Kassandrą jak w AC.

1

@HarveySpecter W skrócie mówiąc to złe dla gospodarki ale w ogóle nie wziąłeś pod uwagę kwestii społecznych i tak zwanego well-being.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?