Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pawlak1992 Pewnie, że tak. Przecież sezon zaczęliśmy Torresem na LS i Raphinha grał na 10tce. Mecze wygrywaliśmy. Pamiętajmy, że Casado i Pedri za Raphinhą to zawodnicy, którzy są też świetni w odbiorze i pracują na całym boisku.
0
Lewy na ławce żeby udobruchać Szczęsnego i dać mu kompana do pogadanki.
0
Myślicie, że Pena da dziś kolejny popis przeciętności czy może obroni coś ekstra?
0
@BorzyKrzys To jest właśnie wolność słowa według lewaków.
0
@damian16161212 Nie no różnica jest znaczna. Tylko jak masz grać na PS5 to proszę Cię graj chociaż na dobrym TV lub monitorze. Takim co ma Full HD w góre oraz HDR. Ja osobiście grałem na PS5 na monitorze 4K z HDR i Spider-Man 2 wyglądał obłędnie.
0
@Culer9002 Wielka legenda hiszpańskiego futbolu. Najlepszy hiszpański napastnik w historii.
0
@Herato Myślisz, że Icardi by dostał się do kadry kosztem Martineza czy Alvareza?
1
@partymaker Ja tak kupiłem kilka gier, zawsze było legitnie. Albo sam odbierałem, albo z przesyłką OLX. Polecam przesyłkę OLX bo możesz zareklamować jak coś nie będzie działać.
0
@Robert_Kubica Bronię go bo patrzysz na suche statystyki a nie spojrzysz na faktyczną sytuację. Przy pierwszym strzale to nie jest taka łatwa sytuacja, przy drugiej nie miał szans. Najlepsi bramkarze jak Courtois może by obronili pierwszą sytuację, ale to nie Pena zawalił tylko w dwóch przypadkach cała drużyna i brak organizacji po stracie piłki.
1
@Robert_Kubica Nie wydaje mi się by Barca przegrywała mecze przez Pene. To akurat brednie.
7
Nico Williams mógłby odciążyć lewe skrzydło i wtedy nawet Raphinhę można wrzucić na 10tkę nie zapominając, że nadal mamy wielu zdolnych pomocników. Nadal uważam, że Nico Williams po takim Euro powinien był do nas trafić zamiast Olmo nie ujmując oczywiście Olmo umiejętności.
0
@Zieliniak Za Yamala?
0
@Gibbon_FCB Gdzie ten cały Salah miałby grać?
0
@Stinger_ A jak tak to spoko.
1
Kiedy dla Barcy rozpocznie się Puchar Króla?
1
Hahahaha płacić kilkadziesiąt milionów za gracza jednego sezonu gdy do wzięcia za darmo jest David.
0
Kto tam płakał, że Raphinha gra słabo.
0
@Seledynowy To tylko kilka spotkań.
3
Zmiany są do przewidzenia. Wejdzie De Jong za Gaviego, Olmo za Torre i Yamal za Fermina.
0
@ToWinaSedziego Mino tego i tak wypracował szansę dla Kounde i sam prawie bramkę strzelił.
1
Fermin to jest setka. Musisz to strzelić a nie w bramkarza gdy cała lewa strona bramki odkryta.
4
@NeroTFP1 Gwiazdorek.
0
@PatrychoO Nikt ci nie każe ich lubić. Ale kim my jesteśmy by kazać ludziom ginąć na wojnie.
0
@Culer9002 To jest po prostu brak zrozumienia, brak empatii.
0
@Poversky1000 Chłopie co ty bierzesz?
9
@Lucyfffer Nienawiść do Ukrainy w tym kraju widzę postępuje w takim tempie, że takie komentarze jak twoje są jeszcze polecane.
1
@cchesterr43 Szanse wygranej Chelsea są duże tym bardziej przeciwko słabemu Heidenheim, ale to tylko Liga Konferencji i ja osobiście tam nie gram prawie wcale bo to nie są poważne rozgrywki a zwłaszcza dla dużych klubów.
0
@insp1re Zgadzam się prawie ze wszystkim oprócz opinii o finale Mundialu. Borek mówił, że to genialny finał bo to był genialny finał, a Mbappe robił tam różnicę i zaserwował emocje do końca.
8
Messi się nie czuł zmieszany bucu tylko mówił o tym, że Lewy zasłużył za 2020 rok.
0
@K1ngKong7 Spojrzałem sobie na jego statystyki z Juventusu i nadal robią wrażenie. Piłkarz to świetny, ale charakterek paskudny.