2

@Nightraider Akurat w ustawki podczas losowań nie wierzę. Wypaczanie wyniku to już co innego.

1

Kiedy losowanie ćwierćfinałów Pucharu Króla? Powtórzę, że mendy z Madrytu w ogóle nie powinny mieć wstępu na ten etap.

2

@Jacob94 Czerwona kartka, która powoduje, że Real równa do Barcelony i nie można więcej atakować. Ma Wojtek szczęście, że dostał tą kartkę przy 5-1 a nie 2-1. Do tego interwencja "stadiony świata" przy strzale Tchouameniego? Ten artykuł to farsa.

4

Trochę zakłamany ten artykuł.

1

@MichuZ44 Szajs za szajsem wychodzi obecnie. Szkoda, że PES nie kontynuował swoich gier tylko przeszedł na Free2Play. PES miał przynajmniej bardzo dobry gameplay.

6

Hahhahahaha i nagrała to czesząc sobie mokre włosy. Ona na każdym zdjęciu ma tonę tapety. Ostatecznie w filmiku nie powiedziała żadnych konkretów, ale musiała nagrać durny filmik. Mam nadzieję, że w tym przypadku tylko podziała to pozytywnie dla Roque.

2

W tej obsranej lidze tylko sędziowie są w stanie zabierać satysfakcję z oglądania popisów piłkarzy.

0

Na co te cepy czekają

10

Nie ma nikogo w canterze kto zagrałby na skrzydle? Toni Fernandez nie?

2

Ciekawe czy jakiś klub się w ogóle nabierze. W Brighton nie pracował, w Barcy nie pracuje. W Ekstraklasie też by go łamali.

0

Myśmy płacili 18 milionów lekką ręką na szybkie łatanie ataku przeciętniakiem z La Liga.

0

To City to gra tak beznadziejnie, że mogą to przegrać. Żałuję, że pieniążki na nich poszły…

4

To też jest niezły atencjusz. Czy to ten Maffeo robił kiedyś za plaster dla Messiego w jakimś meczu?

1

@Lordzi Inaki Pena. Jednak Szczęsny zagrał raptem 3 mecze więc to niesprawiedliwe porównanie. Pena musiał więcej pograć by zacząć lepiej to robić.

0

@Nazio_87 185 zł za jaki okres?

1

@Kalipso Weź człowieku głupot nie opowiadaj. Jakby szedł do Realu Madryt czy Manchesteru City to bym zrozumiał ale ty piszesz o Juventusie xd.

0

@DonCarletto Ciężko stwierdzić, będzie tylko rok do końca kontraktu, ale z drugiej strony jeśli zagra pół roku na swoim wysokim poziomie to i tak mocne kluby będą chciały za niego sporo zapłacić.

6

Nawet on byłby lepszy niż Ansu Fati.

1

Trzeba nawet wypożyczyć i pewnie tak będzie aż do końca kontraktu. Ansu Fati jest skończony w tym klubie.

7

@FCB24 Tylko Flickowi? Już na wiosnę za Xaviego Raphinha przestał być przyklejony do skrzydła i grał kapitalny dwumecz z PSG. Flick to kontynuował i udoskonalił a ja bym powiedział, że udoskonalił to Raphinha bo to on pracuje by być coraz lepszy.

0

@BORO_12 Jaki sabotaż? Jak chce odejść to niech odchodzi a Barca niech zarabia na nim pieniądze. Za miesiąc wróci Inigo a już do zdrowia wrócił Christensen i nadal jest Eric Garcia. Po sezonie zapewne trafi tu Jonathan Tah i jest darmowe zastępstwo.

1

@Kidd Pewnie i by na niego liczył gdyby ten nie rozczarowywał Flicka za prawie każdym razem gdy wchodzi na murawę. Wyprzedzili go w hierarchii pomocników już prawie wszyscy a i Flick boi się go wpuścić na ŚP i wrzuca go na ŚPO żeby czasem czegoś nie stracił w niewralgicznym miejscu na boisku.

0

@BorzyKrzys Ja uważam, że gry uzależniają, kradną czas i niszczą zdrowie. Wiadomo, że są super ale takie są fakty.

0

@Krzysztof1987 Martinez i Cubarsi w formie ustępują Araujo tylko fizycznie, za to są mądrzejsi i zdecydowanie lepiej operują piłką.

0

@Krzysztof1987 Jednak na kluczowe mecze masz 2 środkowych obrońców a nie trzech i wtedy by się mogło okazać, że ten duet to Cubarsi - Martinez, który już pokazał, że się sprawdza. Araujo by tego nie zniósł. Zresztą to jego wola, jak chce odejść to niech idzie i nikt nie powinien mieć pretensji.

0

@Krzysztof1987 Czy takie więcej niż pewne, że by grał w pierwszym składzie to bym nie powiedział.

1

@partymaker Jeśli Laporta by go oszukał to by miał poważne problemy. Tak to sobie możesz tylko gadać.

0

Rozumiem podejście klubu jak i zawodnika. Nikt tutaj nie jest w błędzie.

0

@Huck No współczesny obrońca jest od tego i tego. Hakimi w obu tych aspektach jest dobry.

0

@PatrychoO Ja się osobiście z tym zgodzę. Rozumiem zachwyt Kounde, ale on naprawdę jest w jakiś sposób ograniczony ofensywnie i widać, że to przemianowany ŚO, bo tacy gracze jak Hakimi, Cancelo czy Alexander Arnold są dużo lepsi w nowoczesnej ofensywnej grze. Jakby Yamal mógł pograć z Hakimim czy Cancelo to by był większy ogień.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?