0

@ViscaelBarca2007 Szczerze mu kibicuję by odzyskał zdrowie i mógł wrócić do Europy by się przygotować do Mundialu, ale nie wierzę w to, że on w ogóle zdrowie odzyska.

0

@OTX Masz bardzo wąską definicję słowa ciężki mecz. Nadal to były mecze fazy grupowej, które dały nam punkty. Pamiętam pierwszy pełny sezon Xaviego i brak wyjścia z grupy w LM. Lewandowski miał mecze gdy nie strzelał setek pomimo tego, że wówczas nie były to mecze już o wyjście z grupy to potem zabrakło punktów by z tej grupy wyjść.

35

Wychodzi na to, że Szczęsny wygrał rywalizację o pierwszy skład. Niech teraz to poprze udanymi występami bo mam dość tych głupich fauli i kartek.

2

@OTX Przecież właśnie Ci dałem przykłady ciężkich spotkań.

17

@krzak82 Szkoda, że nie mogą Cię wyebać z pracy za to, że złamałeś nogę.

1

@OTX Masz rację. Dał dupy z BVB strzelając 2 bramki czy z Benficą przytomnie zagrywając do Raphinhi.

0

@Mitch_Atleta No na pewno gra dużo lepiej niż Szczęsny.

0

Szczęsny gra do dupy.

0

@KamQiX Dziś też, 2 razy uratowany przez VAR. Sprokurowany karny po czym puścił bramkę przez rękawice.

0

@Mitch_Atleta Kupa Atleta.

5

Ale ten Szczęsny to bata na siebie kręci mecz po meczu.

0

@Lewangoooolsky Dlaczego Flick miałby rezygnować z taktyki, którą rozgnietliśmy Bayern czy Real? Flick ma rezygnować z taktyki bo biedny Szczęsny nie potrafi zagrać tak jak się od niego wymaga.

2

@krycha2201 Jak dla mnie zdecydowanie Heath Ledger. Nie lubię w ogóle Jokera z 2019 roku.

1

Scamerzy z Afryki.

0

@LinekMichal Pena potrzebował więcej niż 2-3 mecze masz rację, ale idąc tym tokiem Szczęsny tez potrzebuje więcej niż 2-3 meczy a sądzę, że pewnie nawet więcej niż Pena biorąc pod uwagę jak grał większość kariery oraz fakt, że Pena jest wychowankiem. Według mnie obecnie to Pena jest przed Wojtkiem w hierarchii i to na Wojtka życzenie. Poza tym Pena też potrafi wybronić trudne piłki jednak wzrost to coś czego nie wyeliminuje i na starcie jest przegrany.

0

@Mitch_Atleta Ty z dupy zacząłeś deprecjonować Mbappe, bo miał czelność strzelić hat tricka i się burzysz, że ludzie mogą uznać, że to jednak jest bardzo dobry gracz XD Na koniec dochodzisz do wniosku o obiektywnych kibicach Barcelony. Chłopie jeśli bycie obiektywnym oznacza, że mogę swobodnie się wypowiedzieć o Mbappe, że jest dobrym piłkarzem to mogę być obiektywny. Ty siedź nadal w dziupli nienawiści.

0

Komentarz usunięty

0

@Mitch_Atleta No tak bo nie można docenić jak gra piłkarz Realu Madryt… Żałosne gadanie.

0

@LinekMichal Ja uważam, że po ostatnich popisach Wojtka postawienie na niego na dalszą część sezonu jest bardziej ryzykowne niż postawienie na Inakiego Pene. Niestety ale 2 mecze pod rząd gdy mógł wygryźć Pene Wojtek koncertowo spieprzył.

2

Myślę, że dla Szczęsnego może być za późno by nauczyć się nowego stylu gry. Sezon wkracza w decydującą fazę. Niech Flick się w końcu określi.

0

@4Fabregas4 Jesteś delusional.

0

@4Fabregas4 Nie jest to żenada tylko normalna rzecz w futbolu. Jak Barca chce topowych graczy musi im płacić jak się płaci topowym graczom. Dla Ciebie Lewy może nie jest topowym graczem ale liczby mówią co innego, gdy przychodził z Bayernu również był topowym graczem.

0

@4Fabregas4 Prosto myślący jak ja ok. Twoje bożyszcza napastnicy też zawodzą. Gdy Lewy miał serie wrzesień-październik to byś tak nie pisał. Jednak uważasz, że Lewy zasługuje za swoją karierę na pensję Luuka De Jonga. Ty się nie interesujesz futbolem albo się na nim nie znasz pisząc takie głupoty.

0

@4Fabregas4 Tak, już wiele razy to się słyszało. Powiedz coś nowego.

0

@4Fabregas4 Nie wiem czego ty się spodziewałeś gdy Lewandowski czyli najlepszy napastnik świata wówczas przychodził do Barcelony? Oczywiste, że dostanie wysoką pensję. Dodatkowo nadal strzela najwięcej i to jest fakt. Nie Haaland, Kane czy Lautaro a stary Lewy ma najwięcej goli w TOP5.

5

@Luciano99 Lubi się łamać a już Inigo Martinez pokazał, że używa więcej mózgu na boisku. Uruguayo może i ma warunki fizyczne, ale te jego epickie interwencje są wynikiem tego, że nie potrafi odpowiednio wcześniej się ustawić.

0

@Filipem Waham się między nim a Hakimim.

0

@Ris93PL No na pewno tak jest.

0

@D44H Chciałeś zabłysnąć, ale ci nie wyszło.

0

@Ris93PL Te twoje statystyki można o kant dupy rozbić bo były i takie, które przedstawiały świetne występy Ter Stegena jako mocno średnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?