0

@HypeR PSG cieniutki skład? Bardzo się mylisz.

0

@HypeR Liverpool nie gra obecnie tak dobrze jak wam się wydaje. PSG wręcz przeciwnie, gra kapitalnie.

0

@HypeR Liverpool leci w 1/8 jak trafia na PSG.

0

@Mitch_Atleta My potrzebujemy okrągłe ZERO nowych środkowych pomocników.

1

@kuz Nie no PSG to faktycznie obecnie jeden z najcięższych rywali na jakich można trafić.

0

Oglądam teraz PSV, ale widzę że Ancelotti to niezły beton. 73 minuta i bez zmian xD

4

Ale ten Ederson to ciota.

1

@qbsonFCBarca Za darmo nie ma po samym VIN. Możesz w CEPIKU za darmo ale potrzebujesz nie tylko VIN ale również datę pierwszej rejestracji i numer rejestracyjny.

3

@ranger3120 To jest skład, po którym Real się może przejechać. Gundogan to już gra jak oldboj.

0

@ViscaelBarca2007 Haaland ma nie grać?

0

@Barcatroll Zgadzam się, ale widać, że Kounde ma końskie zdrowie i Flick na niego liczy więc może częściej się ogrywać na LO gdzie Balde jest regularnie rotowany.

2

@Matt_i1992 Ja nadal widzę Nico Williamsa. 58 milionów nikogo lepszego nie da.

11

Powinien częściej grać na LO zamiast kłapouchego. Za Xaviego też tam grywał i pokazał, że potrafi z powodzeniem. Na rywalizację z Kounde nie ma obecnie żadnych szans. Balde jest częściej rotowany.

1

@Hawajczyk Dokładnie, tutaj taki płacz jakby to co najmniej Figo odchodził. Tym bardziej, że Neymar nigdy nie składał deklaracji, że chce tutaj być do końca kariery.

0

@wojopancer Nie będę wymieniał takich graczy jak Koeman czy Cruyff, za to wymienię od 2009 roku czyli odkąd kibicuję Barcy.
Ter Stegen - Alves - Pique - Puyol - Alba - Busquets - Xavi - Iniesta - Messi - Suarez - Neymar.
Ronaldinho pewnie by miał swoje miejsce, ale w 2009 roku już go tu nie było.

0

@MNSbEstEver Z dziś tylko wrzuciłem X2 Juventus.

1

@pato1234 Na Black Friday iPhone 14 był za 2k. Pewnie w jakiejś promocji iPhone 16 nawet by się pojawił za 3k ale to pewnie nie będziesz czekać na specjalną ofertę więc iPhone 15 można kupić do 3k.

0

@Hindus No widzisz ale nie wygrała ich w Lidze Mistrzów. Może pójść w różną stronę dwumecz. Ja wiem, że Barca gra prawdopodobnie najlepszy futbol w Europie obecnie, ale to jest Atletico Madryt nadal, solidny rywal.

0

@Hindus Wybrałem dwumecze pucharowe, bo to miało sens. Pojedyncze kolejki ligowe w tym przypadku mają mniejsze znaczenie niż dwumecz pucharowy.

0

@FCB24 Czemu walka to żart? Różnice między nami a Realem i Atleti są minimalne. Żart to walka w Premier League, Ligue 1 i Bundeslidze gdzie dominuje cały sezon jedna drużyna. U nas jest ciekawie.

0

@Hindus Praktycznie od zawsze? A ja pamiętam sezony 13/14 i 15/16 gdzie to samo Atleti nas wyrzucało w 1/4 w Lidze Mistrzów.

4

@Hindus No nie powiedziałbym, że przewyższał Bravo. Bravo grał doskonale w Barcy.

0

@Cvzx Nie wiem skąd taka niechęć do Ter Stegena.

0

@Borneo Chłopie o co ci chodzi?

1

@Toretto Madryt to stan umysłu. Ancelotti będzie opowiadał głupoty. Cały klub się spłacze a kibice będą szczekać. Obrzydliwy pomiot madrycki. Zero samokrytyki. Zwykłe cioty bez honoru.

0

@Mitch_Atleta Prześledź sobie lepiej historię jego urazów w Barcelonie a nie pieprzysz kocopoły, które są ci powtarzane. W 1 sezonie gdzie stworzył świetny duet z Araujo zabrakło go oraz Araujo przez miesiąc w okresie jesieni gdy Barca grała trudne mecze w LM z Interem czy Benficą. Poza tym okresem był zdrowy, drugi sezon z konieczności częściej grał na pivocie i dawał tam radę, nadal był to sezon gdy był dostępny. Dopiero teraz ma sezon stracony, 2 sezony grał praktycznie cały czas.

4

@ViscaelBarca2007 Ludzie pamiętają tylko jeden sezon. Takich durnych kibiców jest cała masa.

2

@Masp Sugerujesz, że Szczęsny ma większe nazwisko od Ter Stegena? Tamta „upadła” Barca była co najmniej klasę lepsza od wszystkich klubów, w których grał Szczęsny. Upadła to też niezły fikołek.

7

Przecież Barca by wygrywała ligę rok po roku od 2013 do 2019 gdyby nie sezony 13/14 i 16/17 gdzie wpierw okradziono nas z mistrzostwa w ostatniej kolejce z Atletico a 16/17 to już cały sezon sędziowane na naszą niekorzyść i korzyść Realu. Wychodzi na to, że od 2009 roku do 2019 Barca mogła być mistrzem aż 9/10 razy. Dominacja, która się Realowi nie podobała. Sezon 11/12 w La Liga to też były kontrowersje, ale nie do końca pamiętam tamtego konkretnego sezonu. Do 2018 roku Liga Negreiry? Niezłe jaja. Nie będę mówił o LM Realu Madryt bo każdy wie w jaki sposób je zdobywali.

0

@ShawnC Neymar był wtedy naprawdę świetny, nie przeczę, ale zaprowadzenie drużyny samodzielnie do finału to jak dla mnie mocno na wyrost powiedziane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?