Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HypeR PSG cieniutki skład? Bardzo się mylisz.
0
@HypeR Liverpool nie gra obecnie tak dobrze jak wam się wydaje. PSG wręcz przeciwnie, gra kapitalnie.
0
@HypeR Liverpool leci w 1/8 jak trafia na PSG.
0
@Mitch_Atleta My potrzebujemy okrągłe ZERO nowych środkowych pomocników.
1
@kuz Nie no PSG to faktycznie obecnie jeden z najcięższych rywali na jakich można trafić.
0
Oglądam teraz PSV, ale widzę że Ancelotti to niezły beton. 73 minuta i bez zmian xD
4
Ale ten Ederson to ciota.
1
@qbsonFCBarca Za darmo nie ma po samym VIN. Możesz w CEPIKU za darmo ale potrzebujesz nie tylko VIN ale również datę pierwszej rejestracji i numer rejestracyjny.
3
@ranger3120 To jest skład, po którym Real się może przejechać. Gundogan to już gra jak oldboj.
0
@ViscaelBarca2007 Haaland ma nie grać?
0
@Barcatroll Zgadzam się, ale widać, że Kounde ma końskie zdrowie i Flick na niego liczy więc może częściej się ogrywać na LO gdzie Balde jest regularnie rotowany.
2
@Matt_i1992 Ja nadal widzę Nico Williamsa. 58 milionów nikogo lepszego nie da.
11
Powinien częściej grać na LO zamiast kłapouchego. Za Xaviego też tam grywał i pokazał, że potrafi z powodzeniem. Na rywalizację z Kounde nie ma obecnie żadnych szans. Balde jest częściej rotowany.
1
@Hawajczyk Dokładnie, tutaj taki płacz jakby to co najmniej Figo odchodził. Tym bardziej, że Neymar nigdy nie składał deklaracji, że chce tutaj być do końca kariery.
0
@wojopancer Nie będę wymieniał takich graczy jak Koeman czy Cruyff, za to wymienię od 2009 roku czyli odkąd kibicuję Barcy.
Ter Stegen - Alves - Pique - Puyol - Alba - Busquets - Xavi - Iniesta - Messi - Suarez - Neymar.
Ronaldinho pewnie by miał swoje miejsce, ale w 2009 roku już go tu nie było.
0
@MNSbEstEver Z dziś tylko wrzuciłem X2 Juventus.
1
@pato1234 Na Black Friday iPhone 14 był za 2k. Pewnie w jakiejś promocji iPhone 16 nawet by się pojawił za 3k ale to pewnie nie będziesz czekać na specjalną ofertę więc iPhone 15 można kupić do 3k.
0
@Hindus No widzisz ale nie wygrała ich w Lidze Mistrzów. Może pójść w różną stronę dwumecz. Ja wiem, że Barca gra prawdopodobnie najlepszy futbol w Europie obecnie, ale to jest Atletico Madryt nadal, solidny rywal.
0
@Hindus Wybrałem dwumecze pucharowe, bo to miało sens. Pojedyncze kolejki ligowe w tym przypadku mają mniejsze znaczenie niż dwumecz pucharowy.
0
@FCB24 Czemu walka to żart? Różnice między nami a Realem i Atleti są minimalne. Żart to walka w Premier League, Ligue 1 i Bundeslidze gdzie dominuje cały sezon jedna drużyna. U nas jest ciekawie.
0
@Hindus Praktycznie od zawsze? A ja pamiętam sezony 13/14 i 15/16 gdzie to samo Atleti nas wyrzucało w 1/4 w Lidze Mistrzów.
4
@Hindus No nie powiedziałbym, że przewyższał Bravo. Bravo grał doskonale w Barcy.
0
@Cvzx Nie wiem skąd taka niechęć do Ter Stegena.
0
@Borneo Chłopie o co ci chodzi?
1
@Toretto Madryt to stan umysłu. Ancelotti będzie opowiadał głupoty. Cały klub się spłacze a kibice będą szczekać. Obrzydliwy pomiot madrycki. Zero samokrytyki. Zwykłe cioty bez honoru.
0
@Mitch_Atleta Prześledź sobie lepiej historię jego urazów w Barcelonie a nie pieprzysz kocopoły, które są ci powtarzane. W 1 sezonie gdzie stworzył świetny duet z Araujo zabrakło go oraz Araujo przez miesiąc w okresie jesieni gdy Barca grała trudne mecze w LM z Interem czy Benficą. Poza tym okresem był zdrowy, drugi sezon z konieczności częściej grał na pivocie i dawał tam radę, nadal był to sezon gdy był dostępny. Dopiero teraz ma sezon stracony, 2 sezony grał praktycznie cały czas.
4
@ViscaelBarca2007 Ludzie pamiętają tylko jeden sezon. Takich durnych kibiców jest cała masa.
2
@Masp Sugerujesz, że Szczęsny ma większe nazwisko od Ter Stegena? Tamta „upadła” Barca była co najmniej klasę lepsza od wszystkich klubów, w których grał Szczęsny. Upadła to też niezły fikołek.
7
Przecież Barca by wygrywała ligę rok po roku od 2013 do 2019 gdyby nie sezony 13/14 i 16/17 gdzie wpierw okradziono nas z mistrzostwa w ostatniej kolejce z Atletico a 16/17 to już cały sezon sędziowane na naszą niekorzyść i korzyść Realu. Wychodzi na to, że od 2009 roku do 2019 Barca mogła być mistrzem aż 9/10 razy. Dominacja, która się Realowi nie podobała. Sezon 11/12 w La Liga to też były kontrowersje, ale nie do końca pamiętam tamtego konkretnego sezonu. Do 2018 roku Liga Negreiry? Niezłe jaja. Nie będę mówił o LM Realu Madryt bo każdy wie w jaki sposób je zdobywali.
0
@ShawnC Neymar był wtedy naprawdę świetny, nie przeczę, ale zaprowadzenie drużyny samodzielnie do finału to jak dla mnie mocno na wyrost powiedziane.