Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShawnC Pamiętam i jak mówisz o prowadzeniu w pojedynkę to przychodzi mi do głowy Messi 2019, Neymar 2020 nie jest blisko takiego wpływu jak miał Messi. W fazie grupowej zagrał 1.5 spotkania. Potem dobry dwumecz z BVB, z Atalantą ważna asysta, w półfinale z RB Lipsk bardziej błyszczał Di Maria a i Marquinhos w playoffach strzelał ważne bramki. Tamta Liga Mistrzów to też śmiesznie łatwa drabinka dla PSG i zaledwie jeden mecz bez rewanżów w 1/4 i 1/2.
0
@ShawnC Nieźle odleciałeś.
0
To już nie jest nawet skrzydłowy. On gra na „10”.
23
@bartulek98 Christensen jednak 2 pierwsze sezony był zdrowy prawie cały czas i grał regularnie. Więc nie do końca jak Vermaelen.
0
@partymaker Mi na odwrót.
2
Real Madryt powinien był odpaść już w 1/8 finału z Celtą Vigo. To jest skandal, że oni mają szansę jeszcze walczyć o Puchar Króla.
0
@NorbiTBOB Neymar się nie skończył. Nadal był TOP 5 piłkarzem świata, ktoś by powiedział TOP 3. Kontuzje go wymęczyły i tak naprawdę wypadał na kluczową fazę sezonu.
0
@Bobo25 To nie jest jakaś kontrowersja.
0
@Lordzi Superbet teraz od 1.35 oferuje. Też mnie tym odrzucili od siebie. To 1.20 było dobre.
1
@Eklerek To jest typowy LS a PSG ma tam bardzo dobrego Barcolę. Ja nie wiem po co im ten transfer był? Mają za dużo kasy i musieli na coś wydać?
2
@Matt_i1992 Mecz z 4 golami z Realem to jego najlepszy mecz w karierze. Cenię wyżej niż Wolfsburg ze względu na rangę i rywala.
0
@Danny Gaucho Polakowi napiszesz coś ze Sportu czy MD i on będzie w to wierzył całym swoim sercem jak Ronaldo wierzy, że jest GOATEM.
7
@brd42 Co to za z dupy porównanie? Fermin strzelił ważną bramkę dającą prowadzenie.
1
@Roobo Ja mam od Imba Seat i pomimo tego, że nie zdarł to cały skrzypi, części odpadają i jest do dupy. Nie polecam takich foteli, lepiej kupić biurowy.
0
@Eklerek Przecież on gra trzeci sezon na wysokim poziomie.
0
Ma ktoś może nagranie z tym soczystym wyzwiskiem Bellinghama do sędziego?
28
Ktoś powinien zrobić tam porządek w tym psychiatryku.
12
Rzucił nim jak szmatą i czyściutko. Komentatorzy walą gruchę.
0
@Hasszz Ale Pique grał zarówno z Puyolem w prime jak i Puyolem kończącym karierę.
0
@michal26 Na jakiej podstawie remis dla nas lepszy?
2
Komentatorzy też ogłuchli tak? Bellingham przemilczany.
2
Bellingham hahahahahah
0
@AmigoBlancos Ludzie nadal wierzą w takie fejki udostępniane w sieci?
1
@Hasszz To nierozważne mówić, że Inigo jest o wiele lepszy od Mascherano, dodatkowo był Puyol. Yamal za kogo? Messiego, Neymara, Suareza? Jeszcze za mało pokazał by ich przebić. Pewnie by się załapał za Pedro w czasie Guardioli.
0
@messi564 Jak oni wykupili Cucho Hernandeza za 13 milionów to ja nie wierzę w to, że wykupią na stałe Roque zwłaszcza, że ten ma zaledwie 7 bramek w 29 meczach, z czego 2 gole z 4 ligowcem i jeden karniak koślawy z Barcą. Średnio gol co 229 minut, to mizerny wynik jak na gościa za kilkadziesiąt milionów.
2
@D10SLEO Jakoś mnie to nie dziwi. Talent zawsze miał ponadprzeciętny, lekkość w mijaniu rywali, dobre dogranie. Teraz dokłada skuteczność i ludzie się dziwią, że jest jednym z najlepszych graczy na świecie? Zawsze miał wszystko oprócz wykończenia. Ja rozumiem, że musi pokazywać to regularnie, ale na ten moment jest topowym graczem. W zeszłym roku mało strzelał, ale akurat z nami się rozstrzelał i nas wyrzucił z Ligi Mistrzów.
0
Ter Stegen w formie mógłby mieć miejsce i to by było chyba tyle.
2
Gundogan co za dziad.
0
@bart_azz Remis lub wygrana Atletico daje nam zależność od siebie samych. Osobiście wolę wygraną Atletico bo mierdy to mierdy i ich porażka zawsze cieszy.
0
Świetny gracz. W Barcy jak Guardiola mówił ciężko mu było o minuty, ale też mógł tych minut więcej dostać. Trochę jak z Thiago Alcantarą gdy odszedł do Bayernu, chociaż ten to miał jeszcze ciężej. Teraz na szczęście, a raczej dzięki pracy akademii mamy aż dwóch utalentowanych pivotów Casado i Bernala.