Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hasszz Ale Pique grał zarówno z Puyolem w prime jak i Puyolem kończącym karierę.
0
@michal26 Na jakiej podstawie remis dla nas lepszy?
2
Komentatorzy też ogłuchli tak? Bellingham przemilczany.
2
Bellingham hahahahahah
0
@AmigoBlancos Ludzie nadal wierzą w takie fejki udostępniane w sieci?
1
@Hasszz To nierozważne mówić, że Inigo jest o wiele lepszy od Mascherano, dodatkowo był Puyol. Yamal za kogo? Messiego, Neymara, Suareza? Jeszcze za mało pokazał by ich przebić. Pewnie by się załapał za Pedro w czasie Guardioli.
0
@messi564 Jak oni wykupili Cucho Hernandeza za 13 milionów to ja nie wierzę w to, że wykupią na stałe Roque zwłaszcza, że ten ma zaledwie 7 bramek w 29 meczach, z czego 2 gole z 4 ligowcem i jeden karniak koślawy z Barcą. Średnio gol co 229 minut, to mizerny wynik jak na gościa za kilkadziesiąt milionów.
2
@D10SLEO Jakoś mnie to nie dziwi. Talent zawsze miał ponadprzeciętny, lekkość w mijaniu rywali, dobre dogranie. Teraz dokłada skuteczność i ludzie się dziwią, że jest jednym z najlepszych graczy na świecie? Zawsze miał wszystko oprócz wykończenia. Ja rozumiem, że musi pokazywać to regularnie, ale na ten moment jest topowym graczem. W zeszłym roku mało strzelał, ale akurat z nami się rozstrzelał i nas wyrzucił z Ligi Mistrzów.
0
Ter Stegen w formie mógłby mieć miejsce i to by było chyba tyle.
2
Gundogan co za dziad.
0
@bart_azz Remis lub wygrana Atletico daje nam zależność od siebie samych. Osobiście wolę wygraną Atletico bo mierdy to mierdy i ich porażka zawsze cieszy.
0
Świetny gracz. W Barcy jak Guardiola mówił ciężko mu było o minuty, ale też mógł tych minut więcej dostać. Trochę jak z Thiago Alcantarą gdy odszedł do Bayernu, chociaż ten to miał jeszcze ciężej. Teraz na szczęście, a raczej dzięki pracy akademii mamy aż dwóch utalentowanych pivotów Casado i Bernala.
3
Można zrozumieć frustrację Penii.
22
Proszę zlejcie te mierdy.
0
Ten Juventus to taki paździerz.
0
@Bernard777 Chyba nie uważasz, że błędny?
0
Zakładając, że Rekin nadal będzie tak efektywny widzicie Lewego jako startera w najważniejszych meczach tego sezonu?
0
@adambijax No to wczoraj zamiast nich ogony dostał Fort, którego warto rozwijać. Teoretycznie mógł wejść Torre zamiast Casado, ale każdy chce grać. Powrót do gry Olmo, Martineza i kłapouchy wchodzący za Balde by ten odpoczął.
0
@adambijax Za kogo mają oni grać? Zobacz jacy jakościowo zawodnicy są przed nimi w hierarchii i oni też nie mogą liczyć na regularną grę w pierwszym składzie. Na pozycji ofensywnego pomocnika jest największy ścisk a tam gra Torre. Victor może zagrać na ataku/skrzydle ale tutaj z kolei też Flick woli postawić na LS np Fermina.
0
@La Pulgaa Araujo nie trzyma linii.
0
@betonito Równie dobrze Neymar mógłby się łamać w Barcy tak samo jak w Paryżu. Osobiście uważam, że Barca z Neymarem by zdecydowanie miała większe szanse na LM, zwłaszcza z Valverde na ławce, który potrafił ustawić drużynę, ale z przodu w LM grał sam Messi.
1
Szpaku wrzucił do jednego wora gracza Realu, Barcy i Al Nassram.
3
Czytasz jak odpowiada na każde pytanie i widzisz jaki to jest zadufany w sobie buc. Inaczej go nazwać nie można.
4
Zawistny pajac.
1
@betonito Tyle kasy by przerżnąć z Arsenalem 5-1.
0
@T^L Zasób jaki posiada Fati jest taki, że nie nadaje się do gry na wysokim poziomie więc ciągnie kasy ile może póki może.
0
Dla mnie to było oczywiste, że on musi grać na „8”. Nie rozumiałem dlaczego Xavi tak usilnie chciał zrobić z niego „10”.
0
Jak tam Barca gra? Wygrana na horyzoncie czy ciężko będzie?
0
@4drian0 Rok temu już miałeś okazję tego doświadczyć.
0
@Encore Jak patrzysz na poziom nawet jeśli był krótkotrwały to tak. Neymar jest trzeci najlepszy.