Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4Fabregas4 Nie jest to żenada tylko normalna rzecz w futbolu. Jak Barca chce topowych graczy musi im płacić jak się płaci topowym graczom. Dla Ciebie Lewy może nie jest topowym graczem ale liczby mówią co innego, gdy przychodził z Bayernu również był topowym graczem.
0
@4Fabregas4 Prosto myślący jak ja ok. Twoje bożyszcza napastnicy też zawodzą. Gdy Lewy miał serie wrzesień-październik to byś tak nie pisał. Jednak uważasz, że Lewy zasługuje za swoją karierę na pensję Luuka De Jonga. Ty się nie interesujesz futbolem albo się na nim nie znasz pisząc takie głupoty.
0
@4Fabregas4 Tak, już wiele razy to się słyszało. Powiedz coś nowego.
0
@4Fabregas4 Nie wiem czego ty się spodziewałeś gdy Lewandowski czyli najlepszy napastnik świata wówczas przychodził do Barcelony? Oczywiste, że dostanie wysoką pensję. Dodatkowo nadal strzela najwięcej i to jest fakt. Nie Haaland, Kane czy Lautaro a stary Lewy ma najwięcej goli w TOP5.
5
@Luciano99 Lubi się łamać a już Inigo Martinez pokazał, że używa więcej mózgu na boisku. Uruguayo może i ma warunki fizyczne, ale te jego epickie interwencje są wynikiem tego, że nie potrafi odpowiednio wcześniej się ustawić.
0
@Filipem Waham się między nim a Hakimim.
0
@Ris93PL No na pewno tak jest.
0
@D44H Chciałeś zabłysnąć, ale ci nie wyszło.
0
@Ris93PL Te twoje statystyki można o kant dupy rozbić bo były i takie, które przedstawiały świetne występy Ter Stegena jako mocno średnie.
0
@Ris93PL Nadal czekam na mityczne fakty.
0
@Ris93PL hahahaaha Intercity porównujesz stracone bramki z Intercity do tego co odwalił Szczęsny. Chłopie jesteś niepoważny, w meczu z Villarreal zawinił bezpośrednio przy bramce na 4-3 więc to jedna bramka a nie dwie.
0
@Ris93PL Ale o jakich statystykach mówisz? Czy Pena bezpośrednio w Barcelonie sprezentował 2 gole rywalom w jednym meczu? Nie przypominam sobie. Oświeć mnie.
0
@Ris93PL O jakich statystykach ty mówisz? Pena nigdy nie zagrał tak słabego meczu jak Szczęsny z Benficą i koniec dyskusji.
0
@kinioo Tak, bo strzelił te 2 karne w trudnych momentach.
1
@Ris93PL Redakcja ma rację. Szczęsny sprokurował w bezpośredni sposób 2 bramki dla rywali. Twoja niechęć do Peni jest śmieszna bo nie przypominam sobie takiej sytuacji z nim by sprezentował 2 gole dla rywali. Mówię sprezentował karygodnymi babolami a nie „niepewność” przy interwencjach.
0
@LOPEZ16 Remontada z PSG to też pojedyncza wygrana i potem odpadliśmy w 1/4 z Juventusem bijąc głową w mur. Każdy jednak doskonale pamięta ten mecz. Z Benficą też nie będzie zapomniane.
1
@Kapitan hawk Dzięki.
0
@MichuZ44 Coś znaleźć nie mogę, może przez VPN.
0
Ma ktoś link do skrótu po polsku?
0
Najgorsze to tylko i wyłącznie Wojciech Szczęsny. Przecież Barca po wyrównaniu w 1 połowie grała dobrze i zapowiadało się na wyjście na prowadzenie. Zepsuł to Szczęsny 2 rażącymi błędami. Po takim czymś może siąść psychika do końca połowy.
1
@Aragorn33 Czekam aż więcej ekspertów będzie takie same fikołki jak ty pisał. Szczęsny zepsuł ten mecz i swoją dalszą karierę w klubie.
2
@ACMaldini3 To jest niemożliwe. Musiałby dryblować między pachołkami. Jest tak słaby fizycznie, że pierwszy lepszy obrońca go pokona.
0
@Encore SPOILER
Gdy Walter chciał wyjechać z kasą a okazało się, że Skyler wydała kasę na pomoc Tedowi Beneke. 4 sezon to był zdaje się. Walter tracił panowanie nad sytuacją a Fring groził mu i jego rodzinie śmiercią.
3
Szczęsny żebyś tylko czegoś koncertowo nie spieprzył. Ta czerwona kartka z Realem to była porażka. Trzymam kciuki oczywiście.
0
@Bilon87 Tylko ja nie jestem katolikiem więc skupmy się na innych sposobach.
0
@Bilon87 Proste i nie proste bo jednak ludzka natura jest grzeszna i ciągnie do zaspokojania własnych potrzeb i skupiania się na sobie.
0
@XELO Zacznijmy od tego, że obecność Realu Madryt dziś na losowaniu to mocno kontrowersyjna sprawa.
1
@Litman Ale on dostał minuty z 4 ligowcem.
0
@Pawci023x W sumie jak patrzysz na potencjalnych rywali w 1/4 Pucharu to wygraliśmy tylko z Realem i Valencią w tym sezonie. Leganes, Osasuna, Atletico, Real Sociedad nas pokonały a tylko remis z Getafe.
3
@MesQueUnClub_87 2 remisy Realu, porażka z nami i łapiemy ich. Oczywiście w idealnym świecie gdzie wszystko wygrywamy.