Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 Panie, wtedy to się śpi.
0
@blakkudium 24 lata i dopiero pierwszy sezon w La Liga za nim a chcą 30 milionów za niego. To nie przejdzie.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Nie mogę tych głupot słuchać. W naszej kadrze wolałbyś obecnego Ronaldo zamiast obecnego Lewego to raz. Leo Messi nawet w naszej kadrze by zrobił dużą różnicę. Naprawdę nie bez powodu Messi jest uważany za najlepszego gracza w historii, bo potrafi mieć duży wpływ na grę, na rozegranie, na nawet małe ruchy na boisku, które są kluczowe by przesunąć akcję do przodu.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ja porównuję ostatnie turnieje, bo mówisz o obecnym Ronaldo i obecnym Messim. Obecny Messi ostatnie 2 duże turnieje wygrał a Ronaldo w dwóch się kompromitował więc nie wiem co próbujesz udowodnić? Jeśli chodzi o całą ich karierę to Messi na dużych turniejach również jest dużo, dużo lepszy. Zwłaszcza na Mundialach gdzie oboje grali więc da się to porównać.
0
@pacior95 Ma czas by sporo wywalczyć. Umiejętności ma sporo większe niż Pedro. Nie miałby problemu by go wygryźć.
3
@okiemtypera_lucaxx95 Jakie wykończenie? Liczą się duże turnieje i tam Ronaldo na ostatnim Euro był tak beznadziejny, że aż żal patrzeć. Nie było wykończenia, nie było niczego. Może sobie obijać Wyspy Owcze, Polskę czy kogokolwiek w eliminacjach, a potem przychodzi prawdziwy sprawdzian i sprowadza drużynę w dół.
9
@okiemtypera_lucaxx95 Masz rację. Ronaldo jest kluczowy w ostatnich niepowodzeniach Portugalii na Mundialu i Euro. Stary Messi w tym czasie nic nie zrobił dla Argentyny ;p
2
Grałby choćby kosztem Pedro. Przecież Messi grał na fałszywej 9 a na PS grał Pedro. W MSN pewnie by nie grał, ale za Guardioli mógłby grać.
0
@Damiain Plackiem to on nie jest. Jeden z wybitniejszych graczy ostatnich 10 lat. Nie bez powodu też był dwukrotnie w TOP 3 Złotej Piłki.
0
@BORO_12 Mam Cię przekonywać? Nie mam ochoty, skoro sam możesz śledzić jego grę. Nie widzę nikogo lepszego na rynku i uważam, że dałby radę w Barcelonie.
0
@BORO_12 Nico jest najlepszym wyborem na LS dla Barcy i w cenie 58 milionów euro to rozsądne pieniądze.
0
@Hasszz Oficjalna wartość piłkarza transfermarkt. Jest dość adekwatna do poziomu Nico.
0
@BORO_12 Nikt normalny hahahha. W Premier League z pocałowaniem ręki by tyle wyłożyli.
0
@BORO_12 Jest wart spokojnie te 58 milionów. Oficjalnie jest wart 70 milionów. To jest uczciwa cena.
0
@BORO_12 Nico nie jest wart 58 milionów? Jest wart więcej jeśli patrzymy na obecny rynek transferowy.
0
@Castro Ronaldo może i gra dla grubych dolarów, ale Messi odrzucił te grube dolary z Arabii i gra za zdecydowanie mniejszą kasę w USA i przede wszystkim może się tym tam cieszyć. W Arabii to wszystko jest sztuczne i bez emocji.
0
@robsesh Do Miami może zawędruje.
0
@Joe_Barbaro Courtois, Oblak, Alisson.
3
@626 Jak dla mnie całkem udany film. Trzeba lubić styl Roberta Eggersa. Ode mnie 7/10.
0
De Jong jest obecnie w dobrej formie, ale nadal uważam, że Casado powinien grać bo jest po prostu lepszy w obronie.
0
@MesQueUnClub96 Chcesz być kontrowersyjny tak?
0
@Tridente2015 Serio? Ferran od powrotu po kontuzji zagrał w 3 meczach w pierwszej jedenastce i w każdym z tych spotkań strzelał gole.
0
@Tridente2015 Z Valencią zadał temu kłam. Poza tym kiedy masz temu dowieść skoro po strzeleniu hat tricka Ferran gra max 20 minut w 3 następnych meczach?
1
Cieszy zwycięstwo, ale martwi komentarz tego meczu na Canal Plus. Był po prostu tragiczny.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Nie oczekiwał nikt od United mistrzostwa? To czego tam się oczekuje? Bo kasy wydali w te 10 lat prawdopodobnie najwięcej lub TOP3 i gówno ugrali gdziekolwiek. Nie rozumiem dlaczego nie może się kibic z tego pośmiać? I wcale to nie znaczy, że nie można też być zawiedzionym wynikami własnej drużyny w Europie.
2
@okiemtypera_lucaxx95 United to ma gorszy moment nieprzerwanie od 10 lat.
0
@Keltridge Ja osobiście grałem w PESA do eFootball 2021 zamiast FIFY, ale potem przeszli na Free2play i się cofnęli 10 lat w rozwoju. Obecnie FIFA to dla mnie też jest niegrywalna jeśli chodzi o tryb offline, bo online to można jeszcze pograć.
2
Zaorajcie PESA. Do 2020 jeszcze był rywalem dla FIFY, ale potem koniec.
1
@karolszymek Wszystko fajnie, ale dlaczego sprzedałeś Suareza w prime by kupić Lewego.
7
@FCB24 Na Benficę też będzie motywacja. To nie są jakieś ogóry. Zresztą ostatni mecz z Benficą w naszym wykonaniu był dobry, ale był skomplikowany przez odpały Szczęsnego.